استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Amazing Powerhero New York

Amazing Powerhero New York

قهرمان شگفت‌انگیز

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۳
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۸۸
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده HGames-ArtWorks
‏‏آیا شما می خواهید به عنوان یک Powerhero بازی کنید؟ اکنون زمان آن است. Amazing Powerhero از توانایی های ویژه ای همچون ضد گرانیتی برخوردار است، وقتی از این توانایی استفاده می کنید، می توانید ماشین یا افراد را در هوا پرتاب کنید. همچنین لیزر قدرتمندی دارید که می تواند به شما در دعوا کمک کند. اگر دعوا برای شما خیلی زیاد است، می توانید به راحتی پرواز کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ Amazing Powerhero یک شبیه ساز شهری در دید شخص سوم است، جایی که شما یک ماشین شگفت انگیز یا یک موتور سیکلت رانندگی می کنید. تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. stunts را روی bmx بسازید یا یک مخزن نهایی F-90 یا هلیکوپتر نبرد ویرانگر پیدا کنید. آیا شهامت برای صعود به بالای تپه های جنایی دارید؟ برای دزدی، کشتن، شلیک و مبارزه با همه مجرمان آماده باشید.
‏ آیا شما آماده یک ماجراجویی جنایی بزرگ هستید؟ سرقت اتومبیل های مختلف، مسابقه در خیابان ها و شلیک به گانگسترها. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک فروشگاه بخرید تا در انجام ماموریت ها به شما کمک کنند و شهر را از همه گناهکاران مافیایی آزاد کند. همچنین می توانید به عنوان راننده تاکسی یا جمع کننده زباله یا آتش نشان مشغول به کار شوید. در خیابان های ضد جنایتکار در شهر رئیس شوید.
‏ شما یک Powerhero هستید. شما با گنگسترهای مافیایی مختلفی از آمریکا، روسیه، چین، مکزیک، ژاپن و غیره خواهید جنگید. این بازی شامل محیط کاملاً باز جهان است. اکثر ماموریت ها در خیابان ها خواهند بود، برخی از آن‌ها در منطقه chinatown و دیگر مناطق باندی خواهند بود.
‏ در این بازی رایگان جهان، شهر بزرگ را گشت بزنید، به کوه بروید، سرقت کنید و سوپر اتومبیل بزنید، اسلحه بگیرید و رانندگی کنید. شهر پر از جنایت را آزاد کنید. به عنوان یک استاندارد عدالت، امید شهروندان را بدست آورید، یا به عنوان یک شوالیه عذاب بر سر آن ها خراب شوید.
‏ سبک شهر شبیه به میامی یا لاس وگاس است اما واقعاً نیویورک است. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آن‌ها را دست کم نگیر. با پلیس ها درگیر نشوید آن ها آدم خوبه داستان هستند.
‏‏صدای ثابت بعد از پایان آگهی

نظرات و امتیاز ها

۳۸۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
.🐺 Y A S I N 🐺.
٣ روز پیش

‏✗ گرافیکش یکم کمه. ‏✗ خیلی لباسش گرونه واقعن گنده.

۲۰ ۱۴
بارمان
١١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ بازی باید پول بدی تا ق

۱۳ ۱۰
🍥🌈✨Shikimori🍓💐🦄
١ اردیبهشت ١٤٠٢

ارززشش برام زیادنیست

۱۷ ۱۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده