خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۳۷
تعداد نظرات۴۳
حجم۱۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده HGames-ArtWorks
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏آیا شما می خواهید به عنوان یک Powerhero بازی کنید؟ اکنون زمان آن است. Amazing Powerhero از توانایی های ویژه ای همچون ضد گرانیتی برخوردار است ، وقتی از این توانایی استفاده می کنید ، می توانید ماشین یا افراد را در هوا پرتاب کنید. همچنین لیزر قدرتمندی دارید که می تواند به شما در دعوا کمک کند. اگر دعوا برای شما خیلی زیاد است ، می توانید به راحتی پرواز کنید.

‏Amazing Powerhero یک شبیه ساز شهری در دید شخص سوم است ، جایی که شما یک ماشین شگفت انگیز یا یک موتور سیکلت رانندگی می کنید. تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. stunts را روی bmx بسازید یا یک مخزن نهایی F-90 یا هلیکوپتر نبرد ویرانگر پیدا کنید. آیا روده های کافی برای صعود به بالای تپه های جنایی دارید؟ برای دزدی ، کشتن ، شلیک و مبارزه با همه مجرمان آماده باشید. آیا شما آماده یک ماجراجویی ضد جنایی بزرگ هستید؟ سرقت اتومبیل های اتومبیل ، مسابقه در خیابان ها و شلیک گانگسترها. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی را در یک فروشگاه بخرید تا در انجام ماموریت ها به شما کمک کند و شهر را از همه گناهکاران مافیایی آزاد کند. همچنین می توانید به عنوان راننده تاکسی یا جمع کننده زباله یا آتش نشان مشغول به کار شوید. در خیابان های ضد جنایتکار در شهر رئیس شوید.

‏شما یک Powerhero هستید. شما با گنگسترهای مافیایی مختلفی از آمریکا ، روسیه ، چین ، مکزیک ، ژاپن و غیره خواهید جنگید. این بازی شامل محیط کاملاً باز جهان است. اکثر ماموریت ها در خیابان ها خواهند بود ، برخی از آنها در منطقه chinatown و دیگر مناطق باندی خواهند بود. در این بازی رایگان جهان ، شهر بزرگ را گشت بزنید ، به کوه بروید ، سرقت کنید و سوپر اتومبیل بزنید ، اسلحه بگیرید و رانندگی کنید. .شهر جنایت را پر کنید ، پر از باند و فراکسیون تهاجمی. به عنوان یک استاندارد عدالت ، امید شهروندان را بدست آورید ، یا به عنوان یک شوالیه عذاب جدید به شهر بیایند.

‏سبک شهر شبیه به میامی یا لاس وگاس است اما واقعاً نیویورک است. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند است. آنها را دست کم نگیر. با پلیس اشتباه نکنید ، آنها خوب هستند. تسلط بر این شهر با یک قدرت شلیک از وسایل نقلیه پیشرفته نظامی یا قهرمان خود را ارتقا دهید تا دشمنان را در چند ضربه به زیر بکشید! بگذارید شهری زیبا باشد ، با خون و دزدی به شهر جنایت مبدل نشوید. شما بازی می کنید یک قهرمان / افسانه و تمام شهر از شما می ترسد. شما می توانید طناب به یک ساختمان شلیک کنید و از بالای ساختمان به بالای صفحه صعود کنید. شما از قدرت واقعی ویژه ای برخوردار هستید. می توانید پرتوهای لیزر خطرناک را از چشم خود شلیک کنید

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟