استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
GPS Live Navigation, Road Maps

GPS Live Navigation, Road Maps

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۴
حجم۷۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Attractive Apps Valley
‏‏برنامه GPS، Maps، Voice Navigation و Directions ما به راحتی کوتاه ترین مسیرها و مسیرها را پیدا می کند به هر مقصدی در جهان. بدون مسیرهای رانندگی رسیدن به مقصد مورد نظر هرگز آسان نیست. از GPS Live Navigation، Maps، Directions، Explore استفاده کنید تا در شهر گم نشوید. نقشه‌های زنده، ناوبری صوتی، هشدارهای ترافیکی و دستورالعمل‌های دقیق رانندگی توسط این برنامه برای رسیدن به مقصد ارائه می‌شوند.
‏نقشه‌ها و ناوبری آفلاین
‏مسیرهای نقشه‌های پیمایش GPS به شما کمک می‌کند بهترین مسیرهای بدون ترافیک و زمان سفر به مقصد را در نقشه‌ها پیدا کنید. نقشه‌های زنده مسیر یاب GPS یک برنامه مسیریابی نقشه‌های آسان و سریع با ویژگی‌های بسیار است که شما را به مقصد ماهواره‌ای خود هدایت می‌کند.
‏برنامه نقشه زمین LIVE GPS NAVIGATION.< /b>
‏REAL-TIME MAPS نقشه حمل و نقل GPS بهترین کمک سفر، ناوبری رایگان و نقشه های مسیر GPS است. نقشه پیمایش نمای خیابان زنده نمای خیابان را به راحتی پیدا می کند تا موقعیت فعلی شما را بفهمد. نمای ماهواره‌ای زمین برای کاوش مکان‌های معروف جدید و ترسیم مسیرها بر روی نقشه با اطلاعات سفر، ایمن‌ترین و سریع‌ترین مسیر بهترین است.
‏پیمایش زنده GPS، نقشه‌ها، مسیرها
‏برنامه نقشه GPS ما دنیای اطراف شما را با یک موتور مسیریابی قدرتمند، به‌روزرسانی‌های ترافیکی، چرخش مسیرهای چرخشی و نقشه های آسان برای کمک به رانندگان با بهترین تجربه ناوبری. با هشدارهای TRAFFIC LIVE به راحتی جایی که در آن قرار دارید و چگونه با استفاده از مسیریابی GPS در نقشه به مکان مورد نظر خود برسید، ببینید.
‏پیمایش GPS، نقشه های سه بعدی زنده:با GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها می‌توانید نقشه‌های سه‌بعدی و نقشه‌های زنده را با استفاده از نقشه‌های رایگان که می‌توانید فوراً مشاهده کنید، مشاهده کنید. نقشه های سه بعدی همیشه گزینه خوبی برای مشاهده هر مکان در نمای سه بعدی هستند. نقشه‌های سه‌بعدی به شما امکان می‌دهد موقعیت مکانی دقیق خود را ردیابی کنید در اطراف مکان نزدیک خود به طوری که بتوانید مکان فعلی خود را در نقشه‌های سه بعدی، مسیرهای رانندگی صوتی GPS، ناوبری GPS، نقشه‌ها برنامه رایگان ردیابی کنید.
‏نزدیک مکان‌ها: GPS NAVIGATION MAPS DIRECTIONS
‏با کمک برنامه GPS Navigation - Route Planner & Directions، می‌توانید مکان‌های مختلف همسایه را در نقشه کاوش کنید مانند هتل‌ها، رستوران ها، بیمارستان ها، میخانه ها، باشگاه ها، ایستگاه های سوخت، حمل و نقل عمومی، تئاتر، مدارس، کلیسا و بسیاری دیگر. جهان را با مسیریابی نقشه GPS، دریافت مسیریابی و ردیابی GPS با نقشه و ویژگی زمین ماهواره ای به راحتی کاوش کنید.
‏برنامه راهنمای مسیر رانندگی
‏با کمک GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها می‌توانید تاریخچه سفر و سابقه موقعیت مکانی تلفن همراه خود را به طور منظم بررسی کنید. GPS Navigation، Map Locator و Route Planner به شما کمک می کند. برنامه gps وضعیت ترافیک را بررسی می‌کند و فاصله دقیق بین دو مکان/مقصد را نشان می‌دهد، ابزار سرعت سنج GPS.
‏هشدارهای ترافیک جاده‌ای: GPS
‏راه‌های ناوبری GPS به شما این امکان را می‌دهد که شرایط ترافیک زنده اطراف را درک کنید و به سرعت ناوبری GPS را به صورت زنده هشدار دهید.
‏قطب نما دیجیتال:
‏قطب نما دیجیتال را می توان در نقشه ها، دوربین و نقشه های ماهواره ای شما باز کرد تا مسیرهای واضح را مشاهده کنید. برنامه GPS. این بهترین برنامه نقشه با GPS، مسیرها، ناوبری، نقشه های آفلاین و هشدارهای ترافیک است. برنامه ناوبری رایگان
‏ویژگی‌های نقشه‌ها و مسیریابی آفلاین
‏-پیمایش و پیمایش صوتی GPS
‏-راه‌های رانندگی صوتی GPS
‏- مسیر و نقشه‌های رانندگی GPS صوتی< br>-قطب نما دیجیتال
‏-هشدارهای ترافیک
‏-نمای خیابان و نقشه های سه بعدی.
‏-نزدیک مکان ها.
‏-پیمایش GPS: مسیر نقشه جاده
‏-برنامه ریز مسیر GPS
‏ br>نصب رایگان GPS و برنامه ناوبری موجود در فروشگاه Google Play
‏MAPS و ناوبری رایگان - مسیرهای رانندگی صوتی GPS
‏برنامه GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها را که می‌توانید پیدا کنید مسیرها و مسیرها در هر شهر. نقشه‌های ناوبری GPS نقشه‌های زنده، نقشه‌های سه‌بعدی و مسیرها را به هر مکانی هدایت می‌کند. به‌روزرسانی‌های ترافیک زنده، ناوبری صوتی، یافتن مکان، آب‌وهوا و همچنین اطلاعات حمل‌ونقل را دریافت کنید. از مکان‌های ناوبری GPS زنده - GPS، مسیرها، ناوبری، و هشدارهای ترافیک رایگان لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
١٨ بهمن ١٤٠١

خیلی عالی

۲ ۰
اسحاق رضایی
١٠ شهریور ١٤٠١

بله

۸ ۲
ابوالفظل
١٠ مرداد ١٤٠١

اختیاری کاربر سیما رجبی

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده