استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
GPS Navigation - Route Planner

GPS Navigation - Route Planner

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۲
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده iCareLife - GPS Phone Number Locator - TikDownload
‏‏GPS Navigation می‌تواند یک برنامه مسیر منعطف، یک ناوبر عالی با اطلاعات مسیر دقیق و موقعیت مکانی دقیق در زمان واقعی را به شما ارائه دهد.
‏پیمایش GPS نه تنها می‌تواند بهترین برنامه‌ریز مسیر شما باشد تا با الگوهای سفر شما مطابقت داشته باشد، بلکه می‌تواند نقش خوبی در پیدا کردن دقیق شما نیز داشته باشد. مکان‌ها.
‏🌟نکات مهم ناوبری GPS🌟
‏✔GPS Route Planner – نه تنها می‌تواند کوتاه‌ترین مسیر را برنامه‌ریزی کند. برای شما برای سفر، اما همچنین می تواند به طور خودکار بر اساس وضعیت ترافیک در زمان واقعی تغییر مسیر دهد.
‏✔پیمایش GPS - مسیر را مشاهده کنید و به شما امکان می دهد با قدم به قدم به مقصد مورد نظر برسید. جهت گام، آسان و سریع.
‏✔مکان های نزدیک
‏✔مکان های نزدیک من - مکان های نزدیک را در حداکثر 100 نوع پیدا کنید مانند رستوران‌ها، پمپ بنزین‌ها، ایستگاه‌های مترو، دستگاه‌های خودپرداز، پارکینگ، داروخانه‌ها، و غیره.
‏✔GPS Locator - موقعیت مکانی تلفن همراه زنده و موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی تعیین کنید. شما به راحتی می توانید موقعیت مکانی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نیازی نیست نگران گم شوید.
‏✔نماهای مختلف نقشه - انواع مختلف نقشه را می توان انتخاب کرد، از جمله نمای عادی، زمین و ماهواره. وقتی سوار می‌شوید، راه می‌روید یا می‌دوید، نمای خیابان واضح‌تر و دقیق‌تری به شما نشان می‌دهد.
‏✔قطب‌نمای GPS - در این برنامه نقشه، یک فلش جهت پویا وجود دارد که نشان می‌دهد جهت دستگاه روی نقشه شما به راحتی می توانید جهت را روی نقشه پیدا کنید.
‏✔هشدار ترافیک - وضعیت ترافیکی را در زمان واقعی به شما نشان می دهد، به شما کمک می کند تا از ترافیک جلوگیری کنید، و به شما یادآوری می کند که با محدودیت سرعت بیش از حد سرعت نگیرید. علامت بزنید.
‏این بهترین و مفید پیمایش GPS - نقشه یاب و برنامه ریز مسیر را امتحان کنید و استفاده کنید. با صفحه واضح و مختصر، به راحتی شما را به هر کجا که می خواهید بروید راهنمایی می کند. وضعیت ترافیک را بررسی کنید و فاصله دقیق بین دو مقصد را در هر زمان دریافت کنید. مهم نیست چه راه هایی را برای بیرون رفتن، پیاده روی، دویدن، سوار شدن یا رانندگی انتخاب می کنید، پیمایش GPS - نقشه یاب و برنامه ریز مسیر ما قطعاً شما را ناامید نخواهد کرد.
‏به Google بروید. Play Store و GPS Navigation - Map Locator & Route Planner را دانلود کنید. از راحتی گردش و جابجایی که توسط این برنامه ناوبری GPS و برنامه‌ریز مسیر عالی به ارمغان می‌آید، لذت ببرید.
‏‏1. نقشه آفلاین اضافه شد
‏2. با این جی پی اس کوتاه ترین مسیر را برنامه ریزی کنید

نظرات و امتیاز ها

۴۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
٢ شهریور ١٤٠١

بسیار برنامه عالی است

۱ ۰
sabah sajirati
٨ آبان ١٤٠١

عالیه

۰ ۰
lداراب عسکرپور کبیر
٧ آبان ١٤٠١

‏✓ خوبه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده