استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Baby Doctor Office Clinic

Baby Doctor Office Clinic

نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۱۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۸۳
حجم۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Happy Bonbon Studios
‏‏کلینیک دفتر پزشکان کودک یک برنامه برای بچه های کوچک است. این فرصتی برای دکتر بودن است!
‏برای دیدن پزشک از دختر یا پسر کوچک کودک خود استفاده کنید.
‏از یک دماسنج استفاده کرده و سلامت بچه ها را بررسی کنید. برخی از داروها و قرص ها را برای کمک به بهبودی کودک ارائه دهید. یک بازی سرگرم کننده پر از دکتر که به شما امکان می دهد مشکلات سایر نوزادان را بررسی کرده و آنها را برطرف کنید.
‏از تزریق سرنگ دارویی گرفته تا جوانه زنی میکروب ها در بدن - شما پزشک می شوید و تصمیم می گیرید که چگونه درمان کنید.
‏در یک برنامه فوق العاده بازی کنید که در آن پزشک با یک پرستار زیبا هستید و باید بچه های کودک را درمان کنید.
‏در نقش پزشکان قرار بگیرید و ضربان قلب را با استتوسکوپ بررسی کنید ، دما را با استفاده از دماسنج اندازه گیری کنید ، قلب را با الکتروکاردیوگرام تشخیص دهید ، با سرنگ ، قطره چشم ، شربت سرفه و بانداژ را درمان کنید.
‏اطمینان حاصل کنید که کودک هرگز ابتلا به بیماری یا سرماخوردگی یا بینی در حال آنفولانزا را نکشید. با بیماران کوچک خود رفتار کنید و به آنها خدمات بیمارستانی را که شایسته آنهاست ، بدهید. این برنامه بهترین تجربه برای معالجه بیماران است و به آنها علاج بیماری هایی که از آنها رنج می برند ، است.
‏ما یک ماسک اکسیژن برای بهتر تنفس استفاده خواهیم کرد و این بار کودک از آن لذت می برد. ما باید نمک های آبرسان تزریق تزریق کنیم ، او را با شیر تغذیه می کنیم ، داروها را از طریق دهان تجویز می کنیم. برای کمک به او که درد نداشته باشد ، باید تمام دستورالعمل ها را رعایت کنید. بچه ای مسئول باشید و همه چیز خوب خواهد بود ، کودک می تواند به خانه برود جایی که با برادرانش بازی خواهد کرد.
‏با استفاده از موچین ، باید هر یک از خارهای بچه را که نزدیک است ، پا و خط میانی خود را تخلیه کنید. با استفاده از یک آرایش فوق العاده ، شما صدمات و زخم ها را تمیز می کنید و من یک بیماری تزریقی را در معرض خطر بیماری پیشگیری قرار می دهم ، در این مرحله به عنوان شربت نوشیدنی برای ترمیم دهان به عنوان خون ریخته شده از دهان خود می دهید.
‏ما به او یک شلغم می دهیم که از آن لذت ببرد ، یک شربت تونیک را به شما تجویز می کنیم و برای اینکه خوب و شادمان باشد با کودک و اسباب بازی هایی که مادر کودک در بیمارستان آورده بود مورد بررسی قرار می گیرد.
‏شما باید یک مبل را انتخاب کنید و آن را بر روی جراحات وی اعمال کنید ، اما دقیقاً با توجه به اینکه آسیب می بیند و ما به گریه او احتیاج نداریم. از آنجا که او خون زیادی را از دست داده است ، ما می توانیم یک IV را کنترل کنیم ، و بعد از آن دستگاه تنفسی را در سرتاسر آن قرار خواهیم داد تا بتواند کمتر خواستار استنشاق شود
‏بیمارستان اکنون یک مکان سرگرم کننده است ، از آنجا که اکنون بسیار آسان شده است تا با کمک پرستار ، تزریق ، دارو و سایر ابزارهای پزشک معالج کمی را که به شما کمک می کند درمان کنید ، لبخند را برطرف کنید. رو به عقب
‏تغییرات اخیر
‏نسل بعدی ۱
NexGen 1 with support for adaptive icon and min API28 as required

نظرات و امتیاز ها

۸۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۶۴۳۲۶۷۹۹۰۰۰
٩ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✗ همه جاش بده

میپسندم۵ نمیپسندم۴
عکس کاربر @#فاطمه#@
١١ بهمن ١٤٠٢

‏✓ خیلی بد بچه‌ی من امپول زدنش رو دید خودش یکروزی سرود و امپول داشت با چه بدبختی امپولشو سرومش روزدید همش تقصیر امپولهشه🤢🤮🤬😠

میپسندم۲۱ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر گیسو ساحلی
١٦ آذر ١٤٠٢

داره حالم بهم می خوره از این بازی

میپسندم۲۶ نمیپسندم۲۷

دیگران نصب کرده‌اند

بازی‌های دخترانه دکتری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده