استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mommy Baby Care Nursery

Mommy Baby Care Nursery

نسخه۲.۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۰
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۱۸
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏بازی و بازی سرگرم کننده در مادر مراقبت از مادر مادر باردار. لذت بردن از بخش های مختلف مراقبت از نوزاد نوزاد در این بازی. از مراقبت مادری باردار به زمان بازی کودک. همه چیز را که مربوط به مراقبت، تغذیه و بازی است، تجربه کنید. لذت بردن از مادر و مراقبت از کودک همه در یک بازی سرگرم کننده یادگیری. شما لازم نیست که بازی ها را به طور جداگانه برای دکوراسیون اتاق کودک، تمیز کردن، حمام کردن، رنگ آمیزی و غیره دانلود کنید. با مشتاقانه از هر صحنه ای لذت ببرید. این بازی شبیه ساز سرگرم کننده سرگرم کننده است. بیایید بازی کنیم و مراقب مادر و نوزاد باردار باشیم.

ویدئو معرفی برنامه

‏لذت بردن از صحنه های مختلف برای انتخاب از محیط خانه در خانه. باز کردن تمام صحنه ها از طریق سکه یا ویدیو پاداش. مادر باردار را برای بررسی روزمره بیاورید. او را چک کنید که او به خوبی کار می کند فشار خون، درجه حرارت را بررسی کنید، نوزاد را از طریق صدای فوق بررسی کنید. صحنه های مختلفی وجود دارد که می توانید لذت ببرید و بازی کنید. به کودک تغذیه نوزاد تازه درست کنید او را با میوه و غذای کودک تهیه کنید. مراقبت از مادر باردار با غذای مناسب. به او آبمیوه ها و میوه های تازه بدهید تا سالم بمانید.
‏اتاق نوزاد تازه متولد شده بسیار کثیف است. وقت آن است که اتاق را با جارو برقی پاک کن. برخی از گرد و غبار را از طریق duster انجام دهید. انجام شد! حالا اتاق کودک را تزئین کنید و کل اتاق را با قرار دادن اسباب بازی در قفسه نگه دارید. لباس نوزاد نوزاد را در کمد قرار دهید. ضایعات را به سطل زباله بگذارید. بله اتاق کودک اکنون آماده و تزئین شده است! بچه را به داخل اتاق ببرید و با او بازی کنید. بیا کیف کنیم!
‏هنوز کارهای زیادی انجام شده است. تغییر پوشک بچه و پس از تغییر لباس نوزاد تازه متولد شده او را خوشحال کنید. لباس مامان باردار را تغییر دهید. با بچه در زمین بازی بازی کنید و با او لذت ببرید. او اکنون خسته است حمام نوزاد را به او بدهید او را بطور صحیح شستشو دهید و او را بسازید. حالا کودک میخواهد فعالیت های داخلی را انجام دهد. او را کتاب پازل رنگ آمیزی و او را از برخی از زمان مشغول است. به طوری که مامان می تواند برخی از خرید مواد غذایی از فروشگاه بزرگ انجام دهد.
‏لذت ببرید و خودتان را مشغول بازی با بهترین مادربزرگ نوزاد مراقبت از بازی شبیه ساز کنید. خوش بگذره!!
‏ویژگی ها
‏انواع وظایف شبیه ساز کودک مراقبت از مادر
‏صحنه های دیگر را از طریق سکه یا ویدیو پاداش باز کنید
‏فعالیت یادگیری سرگرم کننده
‏دکوراسیون اتاق کودک، تمیز کردن، تغذیه و بازی کودک، پانسمان، رنگ آمیزی
‏بررسی مامان، پیراستن، خرید مواد غذایی، تغذیه
‏گرافیک HD با جلوه های صوتی جالب

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عسل
٢٣ تیر ١٤٠٢

اصلا خوب نیست با نت است و بعضی از مرحله ها باز نمیشن به تون میگم اصلا نسب نکنید تازه داخل عکس یک چیز دیگه را نشون میده و داخل بازی یک جور دیگس

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر دلیلا
١٠ دی ١٤٠١

دکتر یا عمل من مبگنل

میپسندم۱۹ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر ونزدی آدامز
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٢

خوبه بد نیست برا بچها عالیه

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده