استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Doctor Madness : Hospital Game

Doctor Madness : Hospital Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۸
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۵
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Happy Mobile Game
‏در این بازی Doctor بیماران خود را درمان کنید: عمل جراحی بیمارستان و بازی. درمان بیماران با مهربانی با استفاده از بهترین مهارتهای مدیریت زمان که پزشک متخصص اورژانس بیمارستان را به حداقل می رساند. بیایید با بررسی اولیه سلامت ، نظارت بر فشار خون ، دستگاه تنفسی ، سلامت و تناسب اندام در بازی های پزشک بیمارستان شروع کنیم. بازی پزشک: عمل جراحی بیمارستان و بازی پر از بیماران سرنوشت ساز از آسیب ها و بیماری های مختلف رنج می برد.
‏در این بازی جراحی جراحی های چالش برانگیز انجام دهید ، بیمارستان خود را مدیریت کنید و در حین معالجه بیماران خود درام های بیمارستانی را تجربه کنید.
‏در این بازی بیمارستانی کارهای زیادی انجام می شود که با معالجه بیماران و جراحی ها می توانید آن را به یک بازی عملی یا یک عمل جراحی تبدیل کنید.
‏شما می توانید از بیماران خود بخواهید که در این بازی بیمارستان از طریق لابراتوار پوست ، آزمایشگاه نوار قلب ، آزمایشگاه قلب و عروق ، آزمایش ECHO / Cardiology ، BP تست کنند ، متخصصان مختلفی وجود دارند که این بازی بیمارستانی را کامل می کنند و درماتولوژی ، نوار قلب ، قلب و عروق ، فشار خون و غیره وجود دارد.
‏در این زمان مدیریت بازی بیماران در بیمارستان ادامه خواهد یافت ، بنابراین خبر خوبی است که شما یک پرستار برای کمک به شما در این بازی Doctor دارید: جراحی بیمارستان و بازی عمل و او کسی است که به آنها کمک می کند تا به سلامتی خود برگردند و در جراحی ها یاری کنند. بازی جراحی را کامل کنید! وقت خود را با پرستار مشغول خود مدیریت کنید و سریع کار کنید تا تمام افراد نیازمند مهارتهای خود را در تشخیص ، معالجه و درمان قرار دهید. در این: بازی پزشک: بازی جراحی و عمل جراحی بیمارستان شما یک صندلی چرخ نیز برای خدمت به بیماران بحرانی و میز پذیرایی دریافت خواهید کرد تا به شما در بهترین حالت کمک کند. برای شرایط اضطراری که وقت کمی برای نجات جان دارید ، آماده شوید! تصمیمات اساسی بگیرید بهترین داروها و انواع روشهای پزشکی دیگر را در بیماران خود ترکیب کنید. در این بازی جراحی چند مرحله ای می توانید ویژگی های مختلفی را در این بازی بیمارستان در سطوح مختلف باز کنید. طراحی ، گسترش و ساخت آن برای بزرگتر شدن ، ارتقاء و تزئین آن برای زیباتر شدن کارکنان و مدیریت آن ، تا آن را به بهترین بیمارستان تا کنون تبدیل کند.

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
𓏲࣪𖤐𝘔᪶ٜ࣪ᴇ𝘳y͜͡ 𖦆ִ꩜ ْ๋̟
٣٠ آذر ١٤٠١

عالیه . بازی خیلی خوبیه و سرعت عمل و طی مراحل جلوتر بالا میبره پیشنهاد میکنم نصبش کنین❤️😊

۵ ۴
745990
٢٢ اسفند ١٤٠١

بازی خیلی خوبیه حتما نصب کنید

۰ ۰
yuhihv
١٣ آذر ١٤٠١

عالیه نصب کنید عزیزای دل🙏🏻😘

۵ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های دخترانه دکتری

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده