استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Finding Blue Free - FPS (ENG)

Finding Blue Free - FPS (ENG)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده BigAirSoft
‏‏یک بازی حادثه ای جالب از زاویه دید اول شخص که در آن باید در کمترین زمان ممکن روبات های آبی را پیدا کرده و آنها را از بین ببرید،
‏البته در این میان با موانع و دشمنان مختلفی نیز روبرو خواهید شد که باید با همان مهمات محدودی که در اختیار دارید آنها را نیز از بین ببرید.
‏شاید بعضی از مراحل بازی برایتان خیلی سخت باشد و نا امیدتان کنید ولی هیچ گاه نا امید نشوید چون روبات های سفید با شما هستند!
‏اگر به غیر از روبات های آبی یا دشمنان تان کاراکترهای دیگر از جمله روبات های سفید را از بین ببرید از امتیازتان کسر خواهد شد.
‏سلاح های مختلف
‏سلاح های مختلفی در اختیار شماست از یک طپانچه معمولی گرفته تا سلاح های لیزری که باید با آنها دشمنان تان را یکی پس از دیگری نابود کنید.
‏حرکت و نشانه روی آسان
‏بر خلاف دیگر بازی های سبک اول شخص کنترل کاراکتر اصلی در این بازی کار مشکلی نیست. دکمه های مربوط به حرکت و نشانه روی از هم جدا شده اند تا این کنترل هر چه ساده تر باشد.
‏حرکت با ماشین یا پرواز با هلی کوپتر
‏شما میتوانید برای از بین بردن دشمنان تان از ماشین یا هلی کوپتر نیز استفاده کنید.
‏یک مرحله اضافی به ازای هر مرحله
‏در پایان هر مرحله شما وارد مرحله ای میشوید که باید در آن تا آنجا که میتوانید مرغ ها را شکار کنید! بعد از شکار مرغ ها میتوانید وارد مرحله بعد شوید!

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
(پوریا نوروزی)
١٨ مهر ١٤٠١

سلام سلام بازی رستگاری ۲ رو به عزیزان پیشنهاد میشود و بازی مدافعان سلامت هتمن نصب کنید این پیشنهاد از من به شما عزیزان خب این بازی عالی ممنون از سازندش گله گل تقدم به اقای سازنده 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌾🌹🌹🌾🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹و خدا نگهدار همه

۵ ۳
HoomaN
٥ مهر ١٤٠١

چرا میرم توش مینویسه برای اندروید قدیمی تری ساخته شده بعدش میپره بیرون؟

۱ ۲
آرتین
١٦ آذر ١٤٠١

ولی از این که من نسبش کردم عالی است نصب کنید ستاره 5

۳ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده