خانه بازی فکری

Roll the Ball® - slide puzzle

حرکت توپ

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۵۳
تعداد نظرات۳۸۹
سازنده BitMango
نسخه۲۰.۰۷۲۸.۰۹
حجم۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۰۷
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Roll The Ball™ - Slide Puzzle یک بازی پازلی اعتیادآور و واقعا چالش برانگیز از استودیوی معروف بازیسازی BitMango می باشد که میلیونها بار توسط کاربران از مارکت اندروید دانلود شده و امتیاز بسیار خوبی نیز از سوی کاربران به خود اختصاص داده است و مطمئن باشید که اگر آنرا شروع کنید ، ترک کردنش کار بسیار سختی خواهد بود. روند بازی بسیار ساده و درعین حال اعتیادآور است. شما یک توپ در اختیار دارید و یک مسیر از مکعب هایی که مثل تکه های پازل درهم ریخته هستند و شما باید مسیر را بگونه ای بچینید که توپ از مکعب شروع حرکت کرده و به مکعب خروج که قرمز رنگ است برسد. ولی در طول مسیر موانعی هم هست بطور مثال مکعب هایی وجود دارند که در مسیر پیچ شده اند و قابل چرخاندن نیستند و به چالش بازی اضافه شده است. علاوه بر اینکه در طول مسیر ستاره هایی قرار دارد که با کسب آنها به امتیازتان افزوده میشود و وارد مراحل بعدی میشود. بازی را میتوانید در سه سرعت مختلف تجربه کنید که در حقیقت سه سطح آسان، متوسط و دشوار قابل انتخاب است که برای شروع می توانید با انجام مراحل ساده تجربه کسب کنید و سپس وارد مراحل دشوار بازی شوید. انجام این بازی آسان ولی مسلط شدن به آن کار مشکلی است.

‏برخی از ویژگی های بازی Roll the Ball™ - slide puzzle اندروید :
‏- زماندار نبودن مراحل بازی، شما میتوانید بازی را با فراغ بال انجام دهید.
‏- اضافه شدن بلوک های چرخشی که تنوع بازی را افزایش داده اند.
‏- اضافه شدن جوایز روزانه
‏- سازگاری با گوشی ها و تبلت ها
‏- دارای آگهی های تبلیغاتی میان صفحه ای

تغییرات در نسخه جدید

20.0728.09 Update Note:
Bug Fixes
- Minor Bug fixed
Performance Improvements
Have Fun & Enjoy!

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟