استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Color Water Sort Puzzle Games

Color Water Sort Puzzle Games

مرتب‌سازی بطری آب

نسخه۱.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۷
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۵۴
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده TapNation
‏‏بازی‌های پازل مرتب‌سازی بطری آب اینجا برای شماست! وقت آن است که بدانید همه شما چقدر باهوش هستید. هوش خود را با حل این پازل دسته بندی آب بطری محک بزنید. همه آنها را مرتب کنید. این بازی های پازل مغز شما را به روشی بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز تحریک می کند. از چالش بازی‌های مرتب‌سازی فنجانی لذت ببرید، همانطور که لوله‌ها را در این بازی بطری آب روی هم می‌چینید. بیایید ببینیم که در این بازی های مرتب سازی چقدر در دستکاری رنگ ها در لوله های آب مختلف مهارت دارید.

ویدئو معرفی بازی

‏ این رنگی مرتب سازی آب سه بعدی یک بازی رنگی چالش برانگیز است. تنها کاری که باید در این بازی های ریختن بطری رنگ انجام دهید این است که از مغز خود استفاده کنید و رنگ ها را به درستی در هر لوله مرتب کنید. بچه ها وقتش رسیده که سرتان را به این نوع بازی ها و پازل های آب سری بزنید. لوله هایی با رنگ های مختلف پر شده است. به سرعت آب های رنگی را در لوله ها مرتب کنید تا زمانی که همه رنگ های مشابه در هر لوله با هم باشند و قهرمان این بازی های پازل آبرنگ شوید.
‏ این بازی پازل اره منبت کاری اره مویی آب یک قانون سرگرم کننده دارد که فقط می توانید آب همرنگ را در بالا بریزید و لوله ای که می ریزید فضای کافی در آن داشته باشد. بنابراین هنگام پر کردن فنجان ها در این بازی پازل آب مراقب باشید. سطوح چالش برانگیز پازل اصلی تطابق رنگ ها را بپذیرید و بازی های پازل را برای بزرگسالان حل کنید.
‏ فکر کنید، استراتژی کنید، پیش بینی کنید و در هر حرکت از پازل ها استفاده کنید و قبل از ریختن نگاه کنید که لوله دیگر فضای کافی دارد یا نه. . از مشکلاتی که در این بازی های آبی 2021 با آن روبرو خواهید شد آگاه باشید. در پایان هر سطح جواهرات را برنده شوید، از جواهرات برای باز کردن نکات بیشتر و بیشتر در این بازی های مرتب سازی رنگی استفاده کنید.
‏ در هنگام حل اره منبت کاری اره مویی پازل مرتب سازی آب مراقب باشید تا مطمئن شوید که گیر نمی کنید. اوه، اما کاملاً خوب است که می‌توانید در هر زمان سطح خود را مجدداً راه‌اندازی کنید و این بازی‌های مایع مرتب‌سازی رنگ اعتیادآور را انجام دهید. این بازی سوئیچ رنگ آب دارای کنترل تک انگشتی، سطوح منحصر به فرد بی‌نهایت و بدون محدودیت زمانی است. این استاد مسابقه رنگ شگفت انگیز شما را ساعت ها به خود جذب می کند. این بازی مورد علاقه همه برای از بین بردن خستگی است. از بازی‌های مملو از آب رنگ لذت ببرید.
‏ پس منتظر چه هستید؟ این بازی مرتب سازی آب مایع باعث می شود که سطح IQ خود را افزایش دهید و همچنین خستگی را از بین ببرید. همه در یک، جالب نیست؟ این بازی‌های رنگی و پازل سه‌بعدی مرتب‌سازی رایگان را دانلود کنید و از مرتب‌سازی مایع در طول روز لذت ببرید.
‏ برای سطوح هیجان‌انگیزتر جوراب رنگی آماده شوید و آن را در این بازی‌های مرتب‌سازی به یک نوع عالی تبدیل کنید.
‏ ویژگی‌ها:
‏ پازل را در لوله‌های مربوطه مرتب کنید.
‏ هر بار که سطح بازی‌های رنگی را تکمیل می‌کنید، جواهرات جمع‌آوری کنید
‏ در صورت گیر افتادن در حین مرتب‌سازی آب راهنمایی‌های رایگان دریافت کنید
‏ گرافیک‌های رنگارنگ و صداهای هیجان‌انگیز ریختن آب
‏ کنترل آسان با یک انگشت برای ریختن آب.< br>چندین سطح منحصر به فرد با چالش های شگفت انگیز بازی های آبی
‏ حالت های هیجان انگیز پازل برای سوئیچ رنگ..
‏‏رفع اشکال و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۹۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Zahra
٦ روز پیش

مسخره مدل های دیگش با حال تره 😣😣☹️☹️

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر BTS ♡
٦ روز پیش

‏✓ عالی ‏✓ فکر هس خوبه ‏✗ مرحله بالاتر بری سخته عالی ممنون از سازندش فقط مرحله های بالاتر میری سخت تر میشه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر ماهان
٣١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ رهکب ‏✓ تبهو ‏✓ اکباف ‏✓ ازتایو ‏✓ تتبک ‏✗ تتبح ‏✗ تبتیت ‏✗ تبخخ ‏✗ تایتا ‏✗ هر. ه. آت بن رتحرارب

میپسندم۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده