استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
BMX Cycle Race: Cycle Stunts

BMX Cycle Race: Cycle Stunts

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۸
حجم۶۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Advance Generation Tech
‏‏فناوری نسل پیشرفته یک مسابقه چرخه BMX را برای ماجراجویی و هیجان نهایی فراهم می کند. این بازی‌های دوچرخه‌سواری آفرود را در مسیرهای غیرممکن بازی کنید.
‏آیا برای ایده جالب و شگفت‌انگیز بازی‌های چرخه BMX برای پرش رمپ مگا آماده هستید؟ سوار بی باک باشید و در یک دوچرخه آفرود BMX مقام اول را بدست آورید. در هنگام عبور از موانع فراموش نکنید که مهارت های خود را در بازی های مسابقه دوچرخه سواری به کار ببرید. اگر فکر می کنید یک راننده دوچرخه دیوانه هستید، برای مسیرهای غیرممکن وارد دوچرخه مسابقه BMX شوید. مگا رمپ مرگ از شیرین کاری های چرخه BMX بسیار متفاوت است که باید با اجتناب از موانع بازی کنید. در طول مسابقه چرخه BMX با احتیاط رانندگی کنید، به خصوص در مسیرهای باریک. از ترافیک دوچرخه اجتناب کنید و حریف خود را زیر نظر داشته باشید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی‌های دوچرخه آفرود BMX
‏برای بردن قهرمانی دوچرخه، شیرین کاری‌های مختلف دوچرخه‌سواری BMX را انجام دهید. از ویژگی های شگفت انگیز و حیرت انگیز بازی مسابقه دوچرخه سواری BMX با پانزده دوچرخه دیوانه مختلف لذت ببرید. نماهای دوربین چندگانه با فرشتگان مختلف را می توانید در این بازی های مسابقه چرخه آفرود تغییر دهید. برای تکمیل سطوح باید از ترفندهای مختلف شیرین کاری دیوانه وار استفاده کنید. سیستم کنترل رانندگی با دوچرخه آفرود کاملاً منشا گرفته است. مسیر دوچرخه سواری غیرممکن را در بازی های مسابقه دوچرخه سواری 2021 دنبال کنید تا چالش بازی دوچرخه سواری خود را ادامه دهید. سریع پدال بزنید و مکث بالایی را از طریق سنگ زنی تک لمسی اعمال می کند و خود را به عنوان یک استاد حرفه ای بازی چرخه BMX ثابت کنید. برای خرید چرخه های مسابقه سرعت و لذت بردن از مسیرهای حماسی دوچرخه سوار BMX بی باک، شیرین کاری های دوچرخه BMX را انجام دهید.
‏دوچرخه BMX
‏ما این بازی های مسابقه ای آفرود را مخصوصاً برای دوستداران دوچرخه بی ام ایکس آفرود معرفی می کنیم. در شیرین کاری های چرخه BMX ما سه حالت مختلف از چرخه های مسابقه را ارائه می دهیم. این حالت ها دره سبز، تپه های خشک و دره برفی هستند. این یکی از بازی های هیجان انگیز مسابقه چرخه BMX آفلاین با شبیه سازی عملی است. در بازی شیرین کاری چرخه BMX شدید ما باید از همه مسیرهای سریع مرگبار عبور کنید. طعم هوای بارانی را در آخرین سطح این بازی دوچرخه‌سواری بچشید.
‏دوچرخه‌رانی خارج از جاده
‏ترفندهای بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری BMX را بیاموزید تا همه حالت‌های دوچرخه‌سواری کوهستان را تکمیل کنید. در شیرین کاری های چرخه BMX ما سفارشی سازی بی پایان و فیزیک شگفت انگیز را ارائه می دهیم. شما نمی توانید این بازی ماجراجویی را با سایر بازی های چرخه BMX مقایسه کنید. هدف اصلی شما این است که حریف خود را در یک بازی شیرین کاری دوچرخه خاکی شکست دهید. کنترل پیست های مسابقه آزاد بسیار ساده و آسان است. این نوع از بازی های دوچرخه BMX الزامات هر بدلکار است. با انجام ماموریت های مختلف مسابقه دوچرخه سواری BMX، سکه بگیرید و دوچرخه های دیوانه بخرید.
‏مسابقه دوچرخه سواری آفرود
‏فقط تمام سطوح بازی های دوچرخه آفرود BMX را بشکنید تا قهرمان شوید. این بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری آفلاین کاملاً برای رمپینگ غیرممکن ساخته شده‌اند. با بازی شیرین کاری چرخه BMX خاکی با چهارچوب چالش های مسابقه ای متعدد، هیجان را به زندگی خود بیاورید. سادگی و سرگرمی در رانندگی با دوچرخه آفرود ما ترکیب شده است. یک بازی چرخه بی باک BMX منتظر شماست تا ترفندهای رمپینگ مگا را انجام دهید. اگر شیفته شیرین کاری های دوچرخه BMX شدید، این بازی مسابقه ای را با شبیه سازی بیشتر انجام دهید.
‏ویژگی های بازی های مسابقه دوچرخه سواری BMX:
‏گرافیک HD ترافیک دوچرخه
‏کنترل های بصری
‏چشم انداز با فضای سبز
‏بازی سبک مسابقه BMX واقعی
‏افکت های صوتی واقعی
‏مکان ها و نقشه های مختلف برای اجرای شیرین کاری های چرخه BMX
‏تراک های ساخته شده جذاب از بازی واقعی BMX
‏‏حالت های جدید اضافه شد
‏بازی بهبود یافته
‏تغییر رابط کاربری
‏گرافیک جدید

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
⚡⚡BLACKPINK⚡⚡
٨ اسفند ١٤٠١

نظرم ب اندازه ی ستاره هامه خوب

۰ ۰
دنبال=دنبال MrMatin90
٢٣ آبان ١٤٠١

بازی خوبی هست

۰ ۰
سلطان جادها‌فقط‌پرشیا‌
٢٢ تیر ١٤٠١

بده بده بده بده خیلی بده. 🚫

۵ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده