استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Animal drawings: Learn to draw

Animal drawings: Learn to draw

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۰
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BonBonGame.com
‏‏با استفاده از صفحات رنگ آمیزی حیوانات - بازی های نقاشی برای بچه ها، دنیای حیوانات ناز و اکشن ابله بچه ها را کاوش کنید!
‏به کودک خود کمک کنید با یکی از مؤثرترین و آسان ترین بازی های حیوانات رنگ آمیزی نقاشی بکشد. این بازی نقاشی حیوانات با مجموعه ای از حیوانات زیبا، حیوانات خطرناک، حیوانات خانگی وحشی و موارد دیگر از سیاره حیوانات، به کودک شما کمک می کند تا یاد بگیرد که چگونه با استفاده از ابزارهای کتاب رنگ آمیزی موجود، نقاشی بکشد. به عنوان یکی از بهترین بازی‌های کودکانه ابله، این بازی رنگ به عدد به کودک شما اجازه می‌دهد خلاقیت بازی‌های کودکانش را کشف کند و با حیوانات بچه و دیگر حیوانات بامزه از سیاره حیوانات ارتباط برقرار کند. به کودک خود اجازه دهید حیوانات خانگی زیبا را کشف کند، مهارت های رنگ آمیزی حیوانات را روی حیوانات خانگی زیبا، حیوانات خطرناک و نقاشی های بازی حیوانات وحشی امتحان کند.

ویدئو معرفی بازی

‏صفحه‌های رنگ‌آمیزی حیوانات - بازی‌های نقاشی برای بچه‌ها را هم اکنون امتحان کنید!
‏نحوه کشیدن و رنگ آمیزی نوزادان را بیاموزید
‏هیچ چیز جذاب‌تر از بازی‌های حیوانات وحشی و بازی بچه‌های حیوانات نیست که به بچه‌های شما اجازه دهد ابله و ابراز خلاقیت در یکی از موثرترین بازی های آموزشی برای بچه ها که به صورت آنلاین موجود است، این بازی نقاشی حیوانات به کودک شما اجازه می دهد با حیوانات رنگ آمیزی بازی کند و خلاقیت خود را در کتاب رنگ آمیزی ذخیره کند. با تعداد رنگ آمیزی کنید و در برنامه رنگ آمیزی حیوانات ناز در مورد حیوانات خانگی زیبا و صداهای حیوانات زیبا بیشتر بدانید.
‏2 در 1 بازی های آموزشی و بازی های کودکان مورد علاقه بچه ها و والدین هستند!
‏صفحه های رنگ آمیزی حیوانات - بازی های نقاشی برای بچه ها یک بازی جدید نقاشی با حیوانات زیبا برای کودکان نوپا، پیش دبستانی، کودکان مهد کودک است. این بازی ابله بچه‌ها به شما فرصتی می‌دهد تا به کودکتان کمک کنید نقاشی و بازی با حیوانات رنگ‌آمیزی و بچه‌های حیوانات را با رنگ‌های مؤثر بازی‌های کودکانه به تعداد.
‏خلاقیت درونی را در نقاشی‌های حیوانات کاوش کنید
‏ ما این را طراحی کردیم. بازی جدید رنگ آمیزی حیوانات مخصوص شما و کودکان هنرمند حیوانات رنگ آمیزی شما. در اینجا و فقط در داخل بازی های آموزشی کتاب رنگ آمیزی، شما خلاق خواهید بود و خلاقیت خود را به نقاشی ها و رنگ آمیزی حیوانات عالی تبدیل می کنید در حالی که یاد می گیرید چگونه نقاشی کنید. این بازی کتاب رنگ آمیزی نه تنها به شما امکان می دهد با حیوانات زیبا، بچه حیوانات، حیوانات خطرناک و بازی های حیوانات وحشی سرگرم شوید، بلکه به کودک شما فرصتی می دهد تا نقاشی های حیوانات را نقاشی کند و یاد بگیرد که روی یک کتاب رنگ آمیزی نقاشی کند،
‏ کتاب رنگ آمیزی سیاره حیوانات برای یادگیری نقاشی
‏کتاب رنگ آمیزی حیوانات رنگ آمیزی ما نیز برای کودکان شما ضروری است زیرا به آنها کمک می کند تا با رنگ آمیزی ابله و رنگ آمیزی حیوانات خانگی زیبا خلاقیت بیشتری داشته باشند. بهترین چیز این است که برنامه صدای حیوانات ما رایگان است و می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از آن برای بازی های آموزشی بازی های کودکان استفاده کنید.
‏با نحوه ترسیم حیوانات خانگی زیبا و حیوانات زیبا آشنا شوید
‏کودکان شما می توانند رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کنند. هر وقت خواستند بکشند نقاشی و طراحی هرگز به این آسانی نبود. با دانلود این بازی رایگان نقاشی حیوانات، به فرزندان خود اجازه دهید خلاق باشند زیرا حاوی تمام ابزارهایی است که ممکن است برای انجام نقاشی های شگفت انگیز به آنها نیاز داشته باشید.
‏چرا به دانلود و نصب Animal Draw به جای کتاب رنگ آمیزی حیوانات دیگر نیاز دارید. ، صداهای حیوانات و بازی های نقاشی حیوانات؟
‏ویژگی های صفحات رنگ آمیزی حیوانات - بازی های نقاشی برای بچه ها:
‏✓ رابط کاربری بسیار آسان برای هر کسی که می تواند بدون تماشای هیچ آموزشی از این کتاب رنگ آمیزی حیوانات استفاده کند.
‏ ✓ فرزندان شما نیز می‌توانند بدون نگرانی شروع به طراحی و رنگ‌آمیزی کنند، زیرا هیچ مرحله پیچیده‌ای برای خلاقیت در این بازی جدید رنگ‌آمیزی حیوانات وجود ندارد.
‏✓ کودکان شما می‌توانند خلاقیت خود را با طراحی و رنگ‌آمیزی در بازی طراحی حیوانات ما بهبود بخشند.
‏ ✓ این بازی رنگ‌آمیزی رایگان است و هیچ هزینه پنهانی ندارد، بنابراین می‌توانید بدون پرداخت هزینه اشتراک از همه ویژگی‌های آن لذت ببرید.
‏✓ رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و از رنگ‌آمیزی نقاشی‌های خود لذت ببرید.
‏✓ عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید طراحی شما با کتاب رنگ آمیزی حیوانات ما به یک y شبکه اجتماعی که دوست دارید دوستان و خانواده شما کاری را که انجام دادید دوست خواهند داشت.
‏منتظر چه هستید؟ دانلود Animal Coloring Pages - بازی های نقاشی برای بچه ها و لذت بردن از بهترین صداهای حیوانات، کتاب رنگ آمیزی حیوانات و بازی رنگ آمیزی حیوانات تا کنون!
‏‏از شما برای استفاده از برنامه های ما سپاسگزاریم. در اینجا برخی از جزئیات به روز رسانی آمده است: رفع اشکال برخی از حیوانات نمی توانند بارگذاری شوند و برخی از حیوانات به مرحله بعدی در بازی نقاشی نمی روند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده