استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Grand Crime Vegas City Gangster

Grand Crime Vegas City Gangster

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۲۱
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۵۳
حجم۱۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Black Birds Games
‏‏به شهر دیوانه مافیایی جهان باز مافیایی وگاس خوش آمدید که در آن اربابان مافیایی و گانگسترهای دیوانه در اطراف خود بر شهر حکومت می کنند. جنایت جنگی مافیایی را در شهر دزد بزرگ شروع کنید. با حمله جنایتکارانه دزد بزرگ بیایید و صحنه جرم وگاس را بسازید تا داستان حماسی جنایات خیابانی را بسازید. برای ماموریت های سرقت خودکار آستین ها را بالا بزنید. از مهارت های رانندگی ماشین در دنیای شهر جرم و جنایت خیابانی لذت ببرید و نشان دهید. آزادانه در سراسر جهان باز حرکت کنید تا با اربابان مافیا ملاقات کنید. برای تبدیل شدن به گانگستر دیوانه در شهر وگاس هیجان را احساس کنید

ویدئو معرفی بازی

‏شما در حمله جنایتکارانه عضو اربابان جنایت مافیایی هستید. در اطراف شهر دزدی وگاس پرسه بزنید. یک داستان جنایی جنون شهری هیجان انگیز برای سرقت بانک بسازید و یک تیم جنایتکار برای صحنه جنایت باندهای خیابانی بسازید.
‏هرچیزی که در شهر دیوانه وگاس می آید را نابود کنید. شما گانگستر واقعی در صحنه جرم و جنایت بزرگ هستید و آزادی کامل برای گسترش ویرانی در حین رانندگی ماشین در جاده ها را دارید. کمی وحشی در اطراف جاده ها ایجاد کنید. برخی از مهارت‌های دریفت کردن ماشین و سایر مهارت‌های پیش‌نویس را در ترافیک سنگین نشان دهید. شبیه ساز بزرگ سرقت جنایت برای کسانی که می خواهند سرگرمی های دیوانه وار در مافیای وگاس انجام دهند آماده است. برخی از جنایات باندهای اتومبیل رانی در خیابان را انجام دهید و در ترافیک سنگین شهر دیوانه گناه چند شیرین کاری انجام دهید.
‏به همه اربابان مافیای گانگستری که در اطراف شهر جنایی بزرگ پرسه می زنند شلیک کنید. با انجام ماموریت های چالش برانگیز جنایت باندهای خیابانی بر جهان حکومت کنید. به خود ثابت کنید که در صحنه جرم جنایتکار مافیای جنگ هستید. در دنیای باز وگاس شهر بزرگ، بازمانده باشید. صحنه های مختلف جنایت سرقت ماشین مانند جنگل را تجربه خواهید کرد که در آن گروگان های جنایت گانگستر دیوانه را خواهید یافت. پس آن گروگان ها را از دست باند جنایت خیابانی مافیایی نجات دهید. از طریق سلاح به آنها حمله کنید. با مامور مخفی در شهر جنایت ملاقات کنید تا سلاح های کشنده خود را ارتقا دهید و برای جنگ شهر گانگستری مافیای جنگی آماده شوید.
‏نقشه ای بزرگ که شامل برخی از مناطق ناشناخته است و با انجام ماموریت باند خیابانی، قفل شهر دیوانه دیگر را باز می کند. مناطق مختلف را از طریق نقشه کاوش کنید و جهت جستجوی اربابان مافیای جنایت خیابانی را دریافت کنید. اکنون کنترل سلاح های سنگین را در دست بگیرید و در داستان جنایت سرقت بانک، تیم جنایتکار را شکست دهید. برای پرسه زدن به یکی دیگر از شهرهای مافیایی جنگی وگاس، پل های بالای سر را کاوش کنید.
‏آستین ها را بالا بزنید و سفر مافیای جنایات خیابانی را آغاز کنید. شما در دنیای باز شهر دیوانه وگاس هستید که در آن گانگستر دیوانه واقعی در تیم جنایتکار دزد بزرگ هستید. برای حمله جنایتکارانه شهر آماده شوید. در بازی بقا پدر خدا باشید. بازی مافیای شبیه‌ساز شهر جنایی وگاس شما را به خیابان مرکز شهر می‌آورد، جایی که در آنجا دزد بزرگ گانگستر مافیایی هستید.
‏ نحوه بازی کردن این بازی
‏برای شروع یک حمله جنایی دنیای اموات در شهر دیوانه ضربه بزنید. sin
‏شخصیت را برای شخصیت جوخه جنایتکار در میان 3 لرد مافیا انتخاب کنید
‏ماموریت جنایت باندهای خیابانی مافیای جنگ را انتخاب کنید
‏زرادخانه سلاح های سنگین را از سایر غیرنظامیان بگیرید تا کمی وحشت ایجاد کنید
‏با دیگران بجنگید گانگستر مافیایی
‏به بررسی نوار سلامتی ادامه دهید تا انرژی خود را با ویدیوی پاداش افزایش دهید
‏باز کردن قفل دیگر شخصیت‌های مافیایی با خرید تکمیل ماموریت‌ها
‏ ویژگی‌ها
‏شهر سه بعدی وگاس جهان باز
‏Highly کنترل‌های قابل تنظیم روی صفحه
‏تیراندازی باندهای خیابانی
‏مهمات و سلاح‌های فراوان
‏گرافیک حماسی و با کیفیت
‏افکت‌های صوتی واقعی
‏گیم‌پلی جذاب فوق‌العاده واقعی

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هادی وامیر
٢٤ دی ١٤٠١

خیلی بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدب بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدب د

۱۷ ۸
سلام به 😘
٢١ بهمن ١٤٠١

سلام مرسی

۲ ۱۳
۶۱۶۲۳۳
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٢

بسیارگی💩

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده