استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Counter Terror Gun Strike FPS

Counter Terror Gun Strike FPS

نسخه۱.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۹
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Offline Games 2023
‏‏بهترین بازی های تیراندازی FPS.
‏سلام عاشق بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه! به بهترین بازی تیراندازی فریم در ثانیه - بازی های ضد تروریستی خوش آمدید. شما به عنوان یک عملیات ویژه FPS باید با تیراندازی با اسلحه مقابله کنید. در این بازی تیراندازی با اسلحه، شما باید به عنوان بهترین تیرانداز ضد تروریستی، حمله انتقادی را علیه تروریست ها انجام دهید. ممکن است بهترین بازی های تیراندازی FPS، بازی های تیراندازی ضد تروریستی و بازی های ضد تروریستی 2020 را بازی کرده باشید، اما اکنون قرار است بخشی از بهترین بازی های تیراندازی 2020 شوید. تیراندازی ضد تروریسم 2020 یک بازی جنگی اکشن خط مقدم است. به عنوان بهترین تیرانداز FPS، در این بازی ضد تروریستی حمله جدید ضد تروریستی را با حمله اسلحه جدید خواهید دید. از مهارت های خود استفاده کنید و در این تیراندازی ضد تروریسم 2020 با تمام تروریست های کشور روبرو شوید. یک کماندوی ارتش آموزش دیده برای ضد حمله تروریستی هستند و تمام ماموریت های تیراندازی ضد تروریستی ضد تروریستی را به عنوان کماندوی شجاع سوات تکمیل می کنند. این بازی تیراندازی سرگرم‌کننده از بازی‌های تفنگ fps را به عنوان چالشی برای دفاع از میدان نبرد خود با بهترین ضربه‌های سه بعدی بازی کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی‌های تیراندازی آفلاین.
‏در همه بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه، ضد حمله تروریستی بهترین بازی تیراندازی آفلاین به صورت رایگان است. بهترین جوخه تیراندازی برای بازی های ضد تروریستی برای مقابله با حمله را در این بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه با بهترین حمله اسلحه تجربه کنید. این بهترین بازی آفلاین جنگ ارتش در این بازی جدید تیراندازی رایگان انواع تفنگ های تیراندازی را ارائه می دهد. برای تکمیل ماموریت های ضد تروریستی در بازی های اکشن رایگان 2020 به خود ثابت کنید که یک تیرانداز شجاع فریم در ثانیه هستید. در حین انجام این بازی تیراندازی ضد تروریستی در برابر تروریست ها، پوششی برای مبارزه با عملیات ویژه بازی های تیراندازی با اسلحه در فریم بر ثانیه فراهم کنید. نیروهای ضد تروریست در بازی های فریم بر ثانیه در میدان نبرد هستند. این بازی اسلحه جدید برای نجات شهروندان غیرنظامی و بی گناه از گانگسترهای شهری و تروریست هایی که آرامش جهان را از بین می برند. بازی‌های ضربه‌ای فریم بر ثانیه، بازی‌های ضد تروریستی و بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه، سپس فقط به سراغ این بازی ضد تروریستی جدید بروید تا ماجراجویی بهترین بازی‌های اکشن و بازی‌های تیراندازی رایگان را تجربه کنید.
‏Counter Terrorist Shooting Strike.
‏اگر به دنبال بهترین بازی های تیراندازی Counter Terrorist Strike به صورت رایگان هستید، این اعتصاب تیراندازی فریم بر ثانیه اینجاست تا با تروریست ها در بازی های تیراندازی تروریستی بجنگید تا در بازی های تیراندازی رایگان قهرمان شوید یا بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه. همانطور که یک کماندوی آمریکایی مفهوم بهترین بازی‌های تیراندازی آفلاین و بازی‌های اکشن رایگان را درک می‌کند، سپس شروع به ضد حمله به تروریست در این بازی تیراندازی ضد تروریستی کنید. بازی‌های ضد تروریستی یا بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه، مهارت‌های مبارزه شما را در بازی‌های رایگان موبایل نشان می‌دهد. . جنگ آفلاین ارتش اسلحه های تیراندازی زیادی ارائه می دهد، بنابراین شما یک عملیات ویژه فریم بر ثانیه هستید که نیازی به ترس از تروریست در بازی های تیراندازی جدید ندارید.
‏اجازه دهید همه نیروهای اکشن شیطانی فرار کنند تا در این بقا پیروز شوند. ماموریت بازی های جنگی ضد تروریستی و بهترین بازی های تیراندازی. و شما به عنوان ضد قهرمان، کماندوی جنگجو در این بازی های ضد تروریستی. تیراندازی ضد تروریسم 2020 - بازی های تیراندازی رایگان به شما فرصتی می دهد تا مهارت های جنگی خود را در بازی های اکشن جدید به صورت رایگان بهبود بخشید. قبل از شروع یک ماموریت کماندویی ارتش برای شکست دادن تروریست ها در حمله مهم با تیراندازی به جوخه دشمن در بازی های تیراندازی تروریست شجاع باشید. بنابراین زمان خود را برای شروع ضد حمله حیاتی در بازی‌های جنگی ضد تروریستی و بازی‌های مرگ تیمی تلف نکنید تا به عنوان بهترین تیراندازی فریم بر ثانیه عمل کنید.
‏بازی ضد تروریستی 2020 - ویژگی‌های FPS Shooting Strike:
‏- بهترین ماموریت های ضد تروریستی
‏- حمله با سلاح ضد حمله
‏- بازی های تیراندازی آفلاین رایگان
‏- اول شخص شوتر 3 بعدی - عملیات ویژه حمله
‏- محیط میدان جنگ واقعی
‏ - گرافیک HD
‏پس عجله کنید این بازی ضد تروریستی 2020 - FPS Shooting Strike را دانلود کنید و از بازی های تیراندازی رایگان لذت ببرید.
‏‏سلاح‌های جدید اضافه شد.
‏ماموریت‌های جدید اضافه شد.
‏گرافیک بازی بهبود یافت.
‏اشکال‌ها برطرف شد.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کاربر ناشناس
١٥ آذر ١٤٠٢

‏✗ مکواتاب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بهمن زارع
٥ آبان ١٤٠١

خوبه بدنی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسن ضیوضی
٥ مرداد ١٤٠٠

بدترین بازی دنیا

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده