استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Miami Rope Hero Spider Game 2

Miami Rope Hero Spider Game 2

نسخه۳.۴.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۳۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Newry
‏‏Miami Rope Hero Spider Games 2
‏بازی های جنایی جهان باز و بازی های تیراندازی اکنون برای همه بازیکنان جدیدی که می خواهند از سرگرمی و اکشن لذت ببرند عزیز می شود. ، مبارزه، رانندگی و سرگرمی در یک مکان واحد از بازی های مبارزاتی ربات پرنده بدلکاری خیابانی. بخشی از بازی های اکشن Miami Rope Hero Crime City باشید که در آن ماشین یا موتور شگفت انگیزی را رانندگی می کنید.
‏Miami Rope Hero Spider متعلق به بازی‌های قهرمان فوق‌العاده، بازی‌های گانگستری واقعی و بازی‌های شبیه‌ساز جرم و جنایت در جهان باز است. این یک بازی جنایی پر از اکشن است که در آن شهر پر از گانگسترها و فعالیت های جنایی مافیایی است.
‏مردم پر از ترس هستند. پس به جنگ جنایتکارانه بزرگ گانگسترهای شهر بپیوندید. قهرمان شگفت‌انگیز باشید و همه چیز را در مورد جنگ‌های شهر جنایی، دزدان شهرهای بزرگ، بازی‌های سرقت ماشین، و بازی‌های عنکبوت شهر جنایی میامی دریافت کنید.
‏به ENDLESS SPIDER SUPER HERO FIGHTING بپیوندید. EXPERIENCE
‏Miami Rope Hero Spider یک بازی جنایی اکشن جهان باز با داستان جنایی واقعی است. Miami Rope Hero Spider دارای ویژگی های انحصاری مانند قدرت پرواز در پشت بام شهرها یا رانندگی با اتومبیل های شگفت انگیز است. گانگسترهای جنایتکار شهر بزرگ شهر جنایتکار میامی را به سختی تصرف کرده اند و آخرین امید مردم قهرمان طناب پرواز است. این قهرمان فوق العاده دارای توانایی حذف مافیا از شهر است. ابر قهرمان خشونت و جنایت را از شهر بیرون خواهد آورد. با این بازی اکشن قهرمان طناب میامی در نبرد علیه جنایتکاران میامی پیروز شوید.
‏در مبارزه با مافیای میامی به صورت اول شخص شرکت کنید< br>بازی جنایی قهرمان بزرگ شبیه ساز اکشن قدرتمند را تجربه کنید. از دیوار بالا بروید و مخفیانه به پشت بام ساختمان بپرید تا با گروه های جنایتکار مافیای دشمن بجنگید . زیرا Rope Hero تنها امیدی است که می تواند با مافیای جنایتکار در این بازی اکشن شهر فوق جنایی مبارزه کند. یک طناب فوق العاده بردارید و با جنایتکاران جنگی بزرگی که می خواهند شما را بکشند مبارزه کنید. شما قهرمان واقعی این بازی اکشن شهر جنایی میامی هستید. به عنوان یک سوپر قهرمان، وظیفه شما این است که تهدیدی برای هر گانگستر و ارباب مافیا در یک شبیه ساز جنایت باشید. در میامی به یک مبارز اکشن عالی تبدیل شوید. از بازی Miami Rope Hero Spider لذت ببرید.
‏نبرد علیه باندهای مافیای میامی
‏در شبیه ساز Miami Rope Hero، بیشتر ماموریت ها در خیابان ها خواهند بود. مبارزه با جنایت. یاد آوردن! شما یک قهرمان فوق العاده هستید. شما با گانگسترهای مافیایی مختلف از شهر میامی مبارزه خواهید کرد. این بازی شامل سرقت و رانندگی ماشین های فوق العاده، تیراندازی با اسلحه و جنایت بیشتر در این بازی جهان باز است. همه ماشین‌های فوق‌العاده و دوچرخه‌ها را امتحان کنید.
‏قفل تمام موارد نیرو را باز کنید، جنگنده نهایی باشید
‏ Miami Rope Heroقدرت های ویژه ای برای غلبه بر جنایت دارد. می‌توانید با طناب به ساختمان شلیک کنید و از ساختمان به بالا بروید. پاهای شما نیز بسیار قدرتمند هستند، بنابراین آنها را دست کم نگیرید. با مشت سنگین و ضربه فوق العاده گانگستر را بیرون کنید. با استفاده از قدرت های فوق العاده آینده نگر خود، دنیای جنایت را فتح کنید و عنوان رئیس جدید این Rope Heroشبیه ساز جنایت را داشته باشید.
‏Miami Rope Hero Spider Open World City Gangster ویژگی ها:
‏· گانگسترهای مافیای بزرگ هیجان انگیز و مهیج جنایت را در شهر افزایش می دهند.
‏· انواع سلاح ها برای استفاده.
‏· از طناب خود برای حرکت در پشت بام ها استفاده کنید
‏· محیط شهر با گرافیک شگفت انگیز
‏از بازی لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر GTA Sand andras
١٨ مرداد ١٤٠٢

اگر ورد ۲ فرانکیو مایکلو تزابرو داشت خود جی تی ای وی بود ولی بازیش خوبه

میپسندم۳۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر آقای سام
٢٨ خرداد ١٤٠٢

این بازی نسخه قدیمیش یک چیز دیگه بود الان کلی بازی رو تغییر دادن به بازی ابر قهرمان این بده

میپسندم۹۱ نمیپسندم۳۷
عکس کاربر جلال معتمد
١٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ جلال معتمد

میپسندم۶۱ نمیپسندم۲۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده