استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dont Touch My Phone-AntiTheft

Dont Touch My Phone-AntiTheft

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۴۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Absokotlic
‏‏نمای کلی:اکنون همه از امنیت تلفن آگاه هستند و می‌خواهند تلفن خود را در برابر سرقت ایمن کنند. همه می خواهند بدانند چه کسی تلفن شما را لمس می کند یا چه کسی می خواهد بدون اجازه شما قفل گوشی شما را باز کند. برنامه ضد سرقت ما یا می توانید بگویید برنامه تلفن من را لمس نکنید، محافظت در برابر سرقت و امنیت سرقت را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از ویژگی هشدار دهنده تلفن هوشمند من، گوشی شما را در برابر کلاهبرداران و دزدی ایمن کنید. ضد سرقت - تلفن من را لمس نکنید یا کسی که گوشی من را لمس می کند یک برنامه محافظ و ضد سرقت تلفن است به عبارت دیگر می توانید بگویید این یک برنامه زنگ هشدار و هشدار ایمنی است که به شما هشدار می دهد وقتی سرقت یا ناشناس سعی می کند تلفن شما را لمس کند شروع می شود. هشدار دهنده Antitheft-Do Don't touch my phone یکی از جالبترین برنامه هاست که هوشمندانه کار می کند. هشدار ضد سرقت یا زنگ در تلفن لمسی با حسگرهای تلفن شما کار می کند تا زمانی که شخصی سعی می کند تلفن شما را جابجا کند، هشدار حرکتی ایجاد می کند. کسانی که سعی می کنند قفل گوشی یا ضد سرقت من را باز کنند، زنگ تلفن من را لمس نمی کنند، تلفن را خاص می کند زیرا هیچ کس بدون اجازه شما تلفن شما را لمس نمی کند. بنابراین زنگ ایمنی آن تلفن شما را ایمن می کند. پس از نصب این برنامه همیشه از سرقت های موبایل آگاه می شوید. با نصب برنامه هشدار امنیتی گوشی من را لمس نکنید، می توانید به دوستان خود بگویید لطفا به گوشی من دست نزنید من شما را می گیرم. فرض کنید تلفن شما در حال شارژ است و دوستان شما کلاهبردار یا هر دزدی سعی می کنند اطلاعات شما را در غیاب شما بدزدند، پس نیازی نیست نگران این موضوع باشید زیرا برنامه ضد سرقت نیز وقتی هر متجاوز یا کلاهبرداری تلاش می کند، سلفی سرقت یا سلفی مزاحم می گیرد. برای باز کردن قفل یا لمس تلفن و ذخیره آن در برنامه خود فقط می توانید با باز کردن قفل برنامه خود سلفی مزاحم را مشاهده کنید. بنابراین می توانید بگویید این یک برنامه دزد یا ضد سرقت است. همچنین اگر گوشی خود را روی تخت یا ماتریک خواب گم کنید، تنها با حرکت دادن یا لرزاندن تخت خود، می توانید گوشی گم شده خود را پیدا کنید، زیرا وقتی تخت خواب را ویبره می کنید، سنسور حرکت آن شروع به کار می کند و به شما هشدار حرکت می دهد تا گوشی گم شده خود را به راحتی پیدا کنید. آلارم لمسی تلفن و زنگ هشدار گوشی من را لمس کنید بهترین زنگ هشدار حرکتی برای امنیت تلفن شما است.
‏نحوه استفاده از ضد سرقت برنامه تلفن من را لمس نکنید: ضد سرقت-دست نزنید برنامه گوشی من بسیار ساده و آسان برای استفاده است. برای دزد گیر یا کلاهبردار یا حتی گرفتن دزدی این دزدگیر ضد فورو و دزدگیر موبایل بهترین گزینه است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که برنامه را نصب کنید و زنگ امنیتی را فعال کنید یا ویژگی زنگ گوشی من را لمس نکنید و گوشی خود را در حال شارژ یا هر جایی روی میز قرار دهید. هنگامی که شخصی گوشی شما را جابجا می کند یا حرکت می دهد، شروع به زنگ هشدار می کند. در صورتی که زنگ هشدار را نشنید. این برنامه ضد سرقت نیز سلفی مزاحم را می گیرد. همچنین می توانید زمان شروع سرویس را تنظیم کنید و برای امنیت برنامه می توانید پین و رمز عبور الگو را برای ایمن کردن برنامه خود تنظیم کنید که هیچ کس نتواند آن را باز کند و سلفی های مزاحم دزدی را مشاهده کند. این ساده ترین و مفیدترین برنامه محافظت در برابر سرقت است. اطلاعات خود را با برنامه تلفن امنیتی و برنامه موبایل ضد سرقت با محافظت کامل از تلفن همراه و امنیت ضد سرقت ایمن کنید. اگر کسی آن را لمس کند، آهنگ زنگ زنگ مورد علاقه به شما هشدار می دهد. هیچ بدنی به تلفن خود دست نزنید اگر لمس نکنید برنامه من نصب شده است. این یک اپلیکیشن موبایل ضد سرقت است. لطفا آرام باشید و به گوشی من دست نزنید. اگر تلفن من را برای گرفتن سلفی لمس کنید، زنگ هشدار شروع به زنگ زدن می‌کند.
‏تلفن من را برای ایمن کردن با دوستان و خانواده لمس نکنید
‏امنیت هشدار ضد سرقت برای ایمن کردن تلفن شما< br>سلفی مزاحم و شکار دزد با گرفتن عکس از دزد در حال لمس کردن تلفن شما
‏برنامه هشدار حرکتی شما را در مورد گوشی خود هوشیار نگه می‌دارد
‏آسانسور حالت تلفن بیدار باشید تا همیشه شما را با تلفن خود در تماس نگه دارد
‏این کار را نکنید حریم خصوصی تلفن را لمس کنید تا تلفن هوشمند و داده‌های خصوصی خود را ایمن کنید
‏زنگ امنیتی تلفن من را لمس نکنید تا به شما بگویم چه کسی تلفن شما را لمس می‌کند
‏برنامه سلفی‌گیر متجاوز برای ایمن کردن اندروید شما.
‏برنامه هشدار حرکتی که به شما می گوید چه کسی تلفن من را لمس می کند
‏چه کسی زنگ تلفن هوشمند من را لمس می کند؟
‏هشدار دزدی یا هشدار برای دست زدن به تلفن من
‏ضد سرقت برای دستگیری دزد در محل
‏بهترین هشدار امنیتی برای تلفن شما

نظرات و امتیاز ها

۴۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زین الله
٢٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ زین الله حیدری

میپسندم۳ نمیپسندم۶
عکس کاربر محمد امین موسوی
٢٣ فروردین ١٤٠٢

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بد هر کاری میکنم از توی گوشیم حذف نمیشه

میپسندم۷ نمیپسندم۵
عکس کاربر esi_di
٨ فروردین ١٤٠٢

نمیشه پاکش کرد😢

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده