خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۱.۶
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده InShot Inc.

‏‏Private Browser می تواند جهت دانلود ویدیوها و تصاویر استفاده شود. فایلهایی که دانلود می کنید داخل یک پوشه که به وسیله رمزعبور محافظت شده است ، ذخیره می گردند. همچنین دانلودها و تاریخچه جستجوی شما داخل مرورگر محافظت می شود. با مدیریت قدرتمند دانلود ، این دانلود کننده ویدیو چندین وظیفه محوله را در یک زمان برایتان انجام می دهد ، و قابلیت پشتیبانی از ادامه دانلودهای نیمه تمام را دارا می باشد.

‏ویدیوهایی که شما دانلود کرده اید می توانند توسط ویدیو پلیر داخلی پخش شوند ، می توانید از قابلیت جلو زدن سریع و بازگشت به عقب استفاده کنید و می توانید روشنایی و صدای ویدیوها را داخل پخش کننده ویدیو تنظیم کنید. همچنین ، این دانلود کننده ویدیو از فرمت های رسانه ای چندگانه از جمله : FLV , AVI , MP4 و مانند آن پشتیبانی می کند. از ویدیوهای دانلود شده تان به همراه دانلود کننده ویدیوی همه چیز تمام لذت ببرید.

‏برخی از مزیت های برنامه Private Browser :

‏✤ محافظت ویدیوهای دانلود شده به وسیله رمزعبور

‏✤ عدم به جا گذاشتن تاریخچه جستجو

‏✤ بسیاری از task ها (موارد دانلودی) با هم و بطور همزمان می توانند دانلود شوند.

‏✤ پخش ویدیوهای دانلود شده با پخش کننده داخلی

‏✤ پشتیبانی از فرمت های رسانه ای چندگانه

‏نکته :

‏به دلیل وجود محدودیت های قانونی ، دانلود ویدیوهای یوتیوب امکان پذیر نیست.

● Navigation bar added in the bottom
● Instruction pages added
● Bugs fixed
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟