استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
All Video Downloader App

All Video Downloader App

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۸۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۲۶
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Media Studio Inc - All Video Downloader Apps
‏‏برنامه دانلود همه ویدیوها ابزاری ایده آل برای دانلود سریع ویدیو از اینترنت با بیشترین سرعت است. اگر به دنبال کلیپ های رسانه ای اصلی دانلود کننده ویدیوی 4k و محافظ ویدیو یا سایر کلیپ های اجتماعی هستید، واقعاً باید برای این برنامه بارگیری ویدیوی خصوصی امتحان کنید. با این ابزار ویدیوی دانلود سریع ویدیوهای رایگان مورد علاقه خود را دانلود کنید. Video Downloader Free ابزار ساده ای است که مدیریت دانلود سریع روان و کاربرپسند را ارائه می دهد که به طور کامل با انواع ویدیوهای رایگان مانند دانلود کننده ویدیوی 4k برای اینستاگرام، دانلود کننده ویدیوی 4k برای فیس بوک، دانلود کننده ویدیوی 4K برای tiktok یکپارچه شده است. دانلود کننده خصوصی می تواند ویدیو را با دقت بیشتر و به روشی کارآمدتر به صورت رایگان دانلود کند. می‌توانید بدون استفاده از اینترنت در این دانلودکننده خصوصی ویدیو را ذخیره کنید و از آنها لذت ببرید یا ممکن است بتوانید در برنامه رسانه دیگری به اشتراک بگذارید. این به شما امکان می‌دهد با دانلود رایگان ویدیو، تمام ویدیوهای دانلود شده رایگان خود را از اینترنت در تلفن هوشمند خود با خیال راحت مرور کرده و ذخیره کنید. این یک ویدیو دانلود سریع در مقایسه با سایر ویدیوهای ذخیره‌کننده ویدیو و مدیریت دانلود سریع است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ویژگی‌های کلیدی: برنامه اصلی دانلودر خصوصی ویدیو
‏دانلود ویدیوها در همه فرمت‌ها با دانلودر ویدیوی 4k
‏دانلود رایگان ویدیوها از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی
‏دانلود پس‌زمینه با مدیریت دانلود سریع
‏پشتیبانی از دانلود فایل‌های ویدیویی رایگان با کیفیت 4K
‏محافظه‌کننده ویدیو از همه سایت‌ها با تک برگه
‏پشتیبانی از کارت SD برای ویدیوهای رایگان دانلود
‏فیلم دانلود رایگان مختلف به طور همزمان
‏برنامه های اجتماعی مختلف را با دانلودر داخلی مرورگر مرور کنید
‏دانلود ویدیو برای اینستاگرام
‏دانلود ویدیو برای فیس بوک
‏دانلود ویدیو برای tiktok
‏ویدیوهای خود را مدیریت کنید با ویژگی کامل مدیریت دانلود سریع
‏افزودن نشانک با دانلود کننده خصوصی
‏دانلود ویدئو در پس زمینه
‏نحوه استفاده از Video Saver: ذخیره ویدئو
‏مرور در دانلود کننده داخلی مانند دانلود ویدئو از فیس بوک
‏در حین مرور بر روی دکمه دانلود ضربه بزنید تا ویدیو را رایگان دانلود کنید
‏ یا
‏لینک ویدیوی مورد نظر خود را کپی کنید و دوباره به برنامه دانلودکننده خصوصی ما برگردید
‏لینک خود را در نوار آدرس جای‌گذاری کنید یا پیوند ویدیوی رایگان را به صورت خودکار دریافت کنید
‏از دانلود رایگان ویدیو و ذخیره ویدیو به صورت آفلاین در داخلی خسته شده‌ام. در پخش کننده ویدیو.؟ برنامه بارگیری ویدیوی خصوصی و مدیریت دانلود سریع را امتحان کنید! دانلود ویدیو و ذخیره ویدیو از فیس بوک به صورت رایگان از هر سایتی هرگز آسان تر نبوده است، اما اکنون می توانید ویدیوها را در دانلود کننده رایگان ویدیو بارگیری کنید، ویدیوها را به صورت رایگان ذخیره و مجدداً ارسال کنید که می خواهید در این برنامه محافظ ویدیو.
‏آماده اید دانلود کننده ویدیو 4k برای tiktok؟ شما به سادگی می توانید از دانلودر داخلی داخلی برای دانلود رایگان ویدیو استفاده کنید یا پیوند ویدیوی رایگان را کپی کنید و آن را در دانلودر خصوصی و محافظ ویدیو ما جایگذاری کنید، دکمه دانلود سریع ویدیو را بزنید تا جادوی ذخیره ویدیو و دانلود سریع ما را ببینید. مدیر. می‌توانید در زمان دانلود ویدیوها از طریق مدیریت دانلود سریع، در هر زمانی مکث یا متوقف کنید.
‏شما نه تنها ویدیو را از فیس‌بوک دانلود نمی‌کنید، بلکه همه فایل‌های دانلود شده را در این مدیریت دانلود سریع مدیریت می‌کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید مانند ویدیوی رایگان 4k، ویدیوهای HD رایگان در این محافظ ویدیو و دانلودر خصوصی. این نرم افزار پیشرفته دانلود کننده ویدیو در بارگیری سریع ویدیو، هر بارگیری خصوصی را شکست می دهد.
‏همه دانلود کننده های ویدیو می توانند ویدیو را ذخیره کنند و فیلم ها را از هر مرورگر و وب socail بارگیری کنند، مانند دانلود ویدیو از فیس بوک، دانلود کننده ویدیو برای tiktok، می توانید ویدیو را 4 برابر سریعتر دانلود کنید. نسبت به سایر دانلود کننده های ویدیوی رایگان، زیرا این دانلود کننده ویدیوی HD از تمام فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند، بهترین انتخاب دانلود کننده خصوصی برای شما خواهد بود.

نظرات و امتیاز ها

۱۲۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۴۶۶۷۶۷
١٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ خوب ضعیف عمل می کند

۰ ۰
امیر
١٣ فروردین ١٤٠٢

‏✓ کلا خوبه ‏✗ نداره ‏✗ ندارند عالی هستش

۰ ۰
محبوبه صالحی علی جانی
١٤ اسفند ١٤٠١

من خیلی عتلی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده