استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها تناسب اندام
Home Workout - No Equipment

Home Workout - No Equipment

ورزش در خانه - بدون تجهیزات

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶,۱۸۶
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Photo Editor & Collage Maker
‏‏اپلیکیشنی که با استفاده از آن می‌توانید به مجموعه ای از تمرینات ورزشی روزانه دسترسی داشته باشید که هم باعث پرورش ماهیچه های شما به صورت یکنواخت خواهند شد و هم انجام آن‌ها در منزل و بدون هر گونه تجهیزات ورزشی امکان پذیر است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ تنها چند دقیقه در روز! شما تنها با چند دقیقه ورزش کردن در روز می‌توانید ماهیچه های خود را پرورش داده و تناسب اندام تان را حفظ کنید. نیازی هم به باشگاه یا مربی ندارید چون تمام تمرینات ورزشی این اپلیکیشن را می‌توانید در منزل نیز انجام دهید. طراحی شده توسط متخصصان رشته ورزش به طور خاص این اپلیکیشن شامل تمرینات ورزشی است که می‌توانند باعث تقویت عضلات شکمی، بازوها، ساق پا، سینه و باسن شوند.
‏ کلیه تمرینات این اپلیکیشن توسط متخصصان رشته ورزش طراحی شده و برای انجام آن‌ها هیچ نیازی به تجهیزات اضافی نیست. هر چند انجام این تمرینات چند دقیقه در روز بیشتر وقت شما را نمی‌گیرد ولی پس از مدتی با همین تمرینات می‌توانید به اندامی متناسب و سیکس پک برسید. تمرینات کششی و گرم کردن بدن تمرینات گرم کردن و کششی در این اپلیکیشن به شکلی کاملا علمی و اصولی طراحی شده اند. ضمنا برای انجام هر تمرین هم از شکل های متحرک و هم از ویدیوی راهنما می‌توانید استفاده کنید تا مطمئن باشید که تمرین را درست انجام می‌دهید.
‏ برنامه غذایی مکمل این اپلیکیشن نه تنها در بردارنده تمرینات ورزشی است بلکه شامل برنامه های غذایی نیز میشود که به شما کمک میکنند تا سریعتر به اندامی متناسب برسید. کافی است فقط به صورت مستمر تمرینات این اپلیکیشن را انجام دهید و بعد از چند هفته خودتان تغییر را ببینید.
‏ ویژگی های این برنامه:
‏ - دارای برنامه های غذایی مکمل برای رسیدن سریعتر به اندام مورد نظرتان - دارای تمرین های کششی و تمرین هایی برای گرم کردن بدن - ثبت خودکار میزان پیشرفت شما در انجام تمرینات ورزشی - نمایش نموداری که نشان دهنده تغییرات وزنی شماست. - امکان تعیین یادآور برای انجام تمرینات ورزشی - دارای اشکال متحرک و ویدیوهایی که روش درست انجام یک تمرین را به شما یاد می‌دهند. - امکان به اشتراک گذاری تمرینات ورزشی این اپلیکیشن با دیگران در شبکه های اجتماعی

نظرات و امتیاز ها

۶,۱۸۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ایلمان
١٧ ساعت پیش

بهترین ورزش من 30روز ازش استفاده کردم بدنم امد سرحال

۲ ۰
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
٢١ ساعت پیش

‏✓ کالری سوزی سریع

۴ ۰
🦋یونا🦋
دیروز

‏✓ کار بهاش اسونه ‏✗ گوینده فارسی نداره روز دوم که استفاده میکنم کل بدنم درد میکنه نمیدونم جواب میده یانه امتحانش ضرر نداره اگه انگیزه داری البته!

۵ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

تغذیهٔ سالم، ورزش کافی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده