استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Military Missile: Sky Jet Game

Military Missile: Sky Jet Game

نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۹
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۴۰
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Dream Kodez Gaming Studio
‏‏سلام سرباز ما در شرایط اضطراری هستیم. دشمن ما با سلاح های جنگی مدرن خود جنگ را بر ما تحمیل کرد. شما بهترین کماندوی آموزش دیده ما هستید، بنابراین ما شما را برای این ماموریت دفاعی انتخاب کردیم. مثل همیشه ما را مفتخر کنید، نیروی خود را ذخیره کنید و با حمله موشکی هدایت شونده با کمال به هواپیماهای آنها ضربه بزنید تا در این تیرانداز جنگی پیروز شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر دیوانه بازی‌های حمله هواپیماهای بدون سرنشین، بازی‌های پرتاب موشک، بازی‌های حمله موشکی هستید، در جای درستی هستید. این بازی مهاجم موشکی را به صورت رایگان نصب کنید و از زندگی یک سرباز جنگ افزاری لذت ببرید که هرگز تسلیم نمی شود! در این جنگ جنگی با موشک انداز ارتش به پهپادها و هواپیماهای دشمن ضربه بزنید. ما این کار را با عشق به حمله تیراندازی با هواپیما انجام دادیم و از سربازان میدان نبرد و شهدایی که ملت خود را ناامید نکردند ادای احترام کردیم. وقتی تعداد کمی از سربازان می میرند، بسیاری از مردم زنده می مانند. آنها قهرمانان هر ملتی هستند که هرگز زندگی خودشان را نمی کنند. برای انجام این بازی تیراندازی جت آسمان باید قوانین جنگ را یاد بگیرید. شما فقط یک زندگی دارید تا تمام جت های مدرن شبه نظامیان را ساقط کنید. جنگ رزمی در آتش است، بنابراین با پرتابگرهای موشک، پرتابگرهای موشک، پهپادها و بهترین اپراتورهای سیستم موشک بالستیک خود آماده شوید تا اهداف پرنده با سرعت بالا را به دست آورید. هلیکوپتر، هواپیمای جنگنده، پایگاه هوایی را ساقط کنید و با لذت و شادی در این منطقه نبرد پیروز شوید.
‏دشمن ما ارتش بسیار قوی دارد و به سلاح های پیشرفته مهاجمان هواپیما، هواپیماهای جنگنده، پایگاه هوایی مجهز است. ، کشتی جنگی و جنگی. پهپادهای آنها آماده حمله هوایی به پایگاه ارتش ما هستند. آنها می توانند در هر زمان در این منطقه نبرد هشدار دهنده با یک حمله جراحی هواپیمای باربری سنگین حمله کنند. اما شما موشک های بالستیک قدرتمند، پرتاب کننده های موشک و سیستم دفاع هوایی جامد را برای جلوگیری از ضرر دارید. شما باید موشک را پرتاب کنید تا به هواپیماها و پهپادهای سریع در حال حرکت در آسمان ضربه بزنید. بهترین پرتاب کننده موشک در کمپ اصلی ارتش خود و جانور در تیراندازی با هواپیماهای بدون سرنشین باشید. رقبای خود را نابود کنید و در جنگ حمله موشکی نظامی علیه سربازان دشمن پیروز شوید تا به آنها درس عبرت بدهید.
‏بهترین ویژگی های لانچر موشک نظامی: جنگ جت آسمان
‏* مدرن فناوری موشک های بالستیک.
‏* از پایگاه ارتش خود دفاع کنید.
‏* مراقب حملات هواپیماهای بدون سرنشین و حمله هسته ای هواپیما باشید.
‏* در منطقه نبرد از شر رقبا خلاص شوید.
‏* جت های پرنده را در زمان مناسب بزنید.
‏* از موشک انداز قدرتمند برای ضربه زدن شدید استفاده کنید.
‏* محیط جنگ افزاری میدان نبرد.
‏* هدف خود را در رادار پیدا کنید.
‏* در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین، حملات موشکی، حملات موشکی بجنگید.
‏ > ما با بهترین تلاش خود بهترین نتیجه را به دست می آوریم. دانلود و نصب پرتابگر موشک نظامی جنگ جت آسمان کاملا رایگان است. از این بازی رایگان لذت ببرید و فراموش نکنید که نظرات ارزشمند خود را به ما بدهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر محمد زادهدشت
١٣ دی ١٤٠١

بدبدبدبد ریییییییییییدهههههه مفت گرون

میپسندم۱۳ نمیپسندم۷
عکس کاربر محمد
٤ دی ١٤٠٢

‏✓ خیلی بد

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر اژدهای کوماندو
١٨ مهر ١٤٠١

خوبه ولی سخته

میپسندم۱۶ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده