استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Jet Fighter: Aeroplane Games

Jet Fighter: Aeroplane Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Dolphin Games - Endless Entertainment
‏‏به Jet Fighter Simulator، یک شبیه ساز نیروی هوایی ماجراجو با ماموریت های هیجان انگیز بازی های Modern Warfare Flight Jet Air Strike خوش آمدید. با بازی‌های تیراندازی آفلاین Jet Air Strike، با لباس پرواز خود آماده شوید و در آسمان بازی‌های تیراندازی رایگان مدرن پرواز کنید.
‏بازی‌های هواپیمای هیجان‌انگیز WW2 - بازی‌های رایگان هواپیما
‏ با بازی‌های هواپیمای جنگنده جت 2021، خود را آموزش دهید تا به بهترین جنگنده هوایی حرفه‌ای تبدیل شوید، بازی‌های تیراندازی آفلاین شبیه‌ساز هواپیما شما را در سناریوهای جنگ هوایی واقعی بازی‌های جت جنگنده قرار می‌دهد. هنگامی که در میدان نبرد قرار می گیرید، باید به عنوان یک جنگنده جت بلند شوید تا دشمن خود را شکست دهید و با حملات هوایی دشمن خود در بازی های هواپیما مقابله کنید. با بازی‌های هواپیمای جنگنده جت، چرخ‌دنده‌های مختلفی وجود دارد، شما می‌توانید روش سخت‌گیرانه نیروی هوایی را در بازی‌های جت جنگنده تجربه کنید. با بازی Jet Air Strike Fighter Jet، دسته را بگیرید و حملات هوایی شدید جت را بر روی پایگاه های دشمن انجام دهید و پیروزی خود را بر آنها در بازی های هواپیمای جنگنده جت نشان دهید. در Jet Fighter Airplane Games 2021، شما آنچه را که لازم است برای تبدیل شدن به بهترین جنگنده هوایی Jet Air Strike و ace airforce بازی های هواپیمای ww2 دارید.
‏سناریوهای ماجراجویی واقعی Airforce بازی های هواپیمای ww2 - شبیه ساز پرواز بازی‌های ww2
‏Jet Fighter Simulator با توجه به بازار رقابتی بازی‌های جنگی جدید جت، مملو از هیجان و ماجراجویی است. اگر به دیگر بازی‌های جنگی جت نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که بازی‌های هواپیمای جنگنده هرگز به اندازه الان تعاملی نبودند. اکنون می توانید به طور مستقیم با نیروی هوایی دشمن خود برای مسابقه جت جنگی رقابت کنید. هنگامی که در مقابل رقبا ایستاده اید، می توانید بر هنر بازی های جنگی جت تسلط داشته باشید و مهارت های بازی های هواپیمای جنگنده خود را تقویت کنید. بنابراین وقت خود را صرف کنید و به پرواز درآیید و بهترین خلبان مهاجم هوایی در همه بازی‌های موجود در هواپیمای ww2 شوید.
‏سناریوهای رزمی هیجان‌انگیز شبیه‌ساز پرواز - هواپیمای جنگنده جت و بازی‌های هواپیمای WW2
‏با شبیه‌ساز جنگنده جت، وقتی با مناطق کوهستانی با اقیانوس‌های وسیع در بین آنها روبرو می‌شوید، متوجه می‌شوید که بازی‌های مبارزه‌ای ما دارای طیف گسترده‌ای از مناطق و محیط‌های جنگی منحصربه‌فرد هستند. بازی های هواپیمای رایگان Airstrike Fighter ما یکی از بهترین بازی های هواپیما است که شامل ماموریت های منحصر به فرد بازی های جنگی جت است. در بازی‌های شبیه‌ساز هواپیمای جنگنده جت، یک استراتژی بازی جنگی در بازی‌های جنگی ما طراحی کنید، زیرا بازی‌های هواپیما بسیار چالش برانگیز هستند، به یک استراتژی جنگی دقیق نیاز دارید.
‏انواع جالب Jet Fighting Missions of Flight Simulator - بازی های هواپیما 2021
‏شما می توانید انواع ماموریت های متعدد از بازی های هواپیمای جنگنده را در Jet Fighter Airplane Simulator امتحان کنید. در بازی‌های مبارزه‌ای ما، می‌توانید از ماموریت‌ها و سناریوهای هیجان‌انگیز Jet Air Strike لذت ببرید.
‏تنوع منحصربفرد Gear and Arsenal - Fighter Jet Games
‏تنوع بسیار متنوعی از Gear و Arsenal وجود دارد. موشک ها و سلاح های موجود بنابراین با کلاه ایمنی HUD خود را آماده کنید و لباس G-Force خود را در بازی‌های هواپیمای جنگنده ما بپوشید. با چندین فناوری نیروی هوایی در بازی های رزمی ما، می توانید با قدرت در بازی های جنگی واقع گرایانه رقابت کنید. این نوع از بازی های جنگی جت و بازی های جنگی به شما کمک می کند تا رویاهای خود را برای تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده دنبال کنید. هنگامی که در ارتفاعات بالا می روید، می توانید از تصادف جلوگیری کنید و بمب های جنگی مرگبار جت را بر روی دشمنان خود بیاندازید. همین امروز آن را دانلود کنید و از چند چرخ دنده برای از بین بردن حریفان و ارتقای زره ​​خود در بازی های هواپیمای WW2 استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا در حرفه خود در بازی های Jet Air Strike Airplane پیشرفت کنید.
‏‏هواپیماهای جنگی مختلف هوایی
‏محیط سه بعدی خیره کننده و واقع بینانه
‏هواپیماهای جنگنده جت مدرن
‏نشانگر ظرفیت سوخت واقعی
‏سه ماموریت چالش برانگیز مختلف
‏نمایش دوربین چندنفره و پویا
‏کنترل های صاف
‏ گرافیک HD شگفت انگیز

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Mohmmd
٥ آذر ١٤٠١

سلام. به سازنده محترم گرافیک برنامه ضعیف میباشد. واز روی باند فروگاه بلندمیشم منفحرمیشم علت چیه؟.

۱ ۰
sadeg..sh
٢ فروردین ١٤٠١

خوب است

۳ ۶
شروین
٢٣ اردیبهشت ١٤٠٠

بببببیییییسسسستتتت

۸ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده