خانه برنامه تناسب اندام
ANT+ Plugins Service

ANT+ Plugins Service

سرویس پلاگین آنت پلاس

تعداد دانلود۶۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱,۱۳۳
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده ANT+
‏‏برنامه ANT+ Plugins Service یا سرویس افزونه ی ANT+ در واقع افزونه ای (پلاگین) تکنولوژی ANT است. این تکنولوژی مخصوص ارسال اطلاعات بی‌سیم و کم‌مصرف است و برای دستگاه‌هایی مورد استفاده قرار می گیرد که از نرخ ارسال اطلاعات کمی مانند سنسورها بهره می‌برند. در واقع به برنامه های دیگر این امکان را می دهد تا با دستگاهی که +ANT را فعال کرده اند به صورت بی سیم ارتباط برقرار کند. سایر برنامه هایی که از این افزونه استفاده می کنند، به شما این امکان را می دهند که وضعیت سلامتی، تناسب اندام و یا برنامه ورزشی خود را مشاهده نموده و یا تغییراتی در آن اعمال نمایید. امکاناتی که این افزونه به شما ارائه می دهد عبارت است از: اطلاعات مورد نیاز درباره ضربان قلب، فشار خون، سرعت مناسب جهت دوچرخه سواری با توجه به وزن شما، اطلاعاتی درباره تجهیزات مختلف برای تناسب اندام، جدول مقیاس وزن و ...
‏‏* پشتیبانی از اندروید 10
‏* اندازه APK کاهش می یابد
‏[بدون تغییر کامل github sdk readme ما]
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟