استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dual App Space Multi Accounts

Dual App Space Multi Accounts

نسخه۱.۳.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Think Tech App Studios
‏‏اگر می خواهید حساب مخفی خود را بسازید. اگر می خواهید تعادل بین زندگی شخصی و کار را حفظ کنید. Dual Space pro: فضای موازی و چندین حساب بهترین برنامه برای شما است. برنامه فضای دوگانه یک منطقه حریم خصوصی را برای شما فراهم می کند. آبی فضای دوگانه باعث می شود حساب خصوصی شما مخفی شود. حریم خصوصی شما با فضای دو برابر محافظت می شود.

ویدئو معرفی برنامه

‏Dual Space pro: فضای موازی و حساب‌های چندگانه بهترین شبیه‌سازی برنامه است. با ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی در دستگاه تلفن همراه خود، ورود به حساب های متعدد خود را حفظ کنید. dual space clone جدیدترین فناوری است که فضای اضافی را برای دو حساب و فضای دوم در تلفن همراه شما ایجاد می کند. اپلیکیشن فضای دوگانه رایگان به کاربر اجازه می دهد تا دو حساب کاربری یا چندین حساب برنامه های رسانه های اجتماعی را به طور همزمان حفظ و اجرا کند. برنامه دوگانه فضای سفارشی سازی شده برای تمام برنامه های شبیه سازی شده شبکه های اجتماعی و شبیه سازی بازی ها را ایجاد می کند. فضای خالی دوگانه حاوی فضای ذخیره‌سازی اضافی به علاوه برای نگهداری و اجرای چند حساب به صورت موازی است.
‏دو فضای لایت بهترین شبیه‌سازی برنامه است. شما می توانید از 2 watsap خود در یک تلفن استفاده کنید. بدون نیاز به خرید تلفن همراه دیگر به سادگی، با نصب برنامه Dual Space pro: Parallel Space & Multiple Accounts و Dual Space Clone فضای ذخیره سازی اضافی در گوشی شما ایجاد می کند، سپس برنامه هایی را که می خواهید شبیه سازی کنید و تعادل را در زندگی شخصی و رسمی خود حفظ کنید.
‏ویژگی های Dual Space pro: فضای موازی و چندین حساب
‏فرمت پشتیبانی شده: همه برنامه های رسانه های اجتماعی، برنامه ها و بازی های اندروید پشتیبانی می شوند
‏رابط: رابط کاربر پسند چند حساب اجتماعی
‏منطقه حریم خصوصی: دوگانه برنامه فضایی می‌توانید از رمز عبور برای حفظ حریم خصوصی در حساب‌های موازی خود استفاده کنید کلون کردن برنامه فضای چندگانه: شبیه‌سازی برنامه چند برنامه را ایجاد می‌کند و همه را به صورت موازی در فضای موازی نگهداری و اجرا می‌کند
‏حساب‌های موازی: می‌توانید به طور همزمان در حساب‌های موازی زندگی کاری وارد شوید. و زندگی شخصی
‏تغییر سریع: می توانید به سرعت بین برنامه های شبکه اجتماعی جابجا شوید و همزمان دو حساب رسانه اجتماعی چندگانه را کار کنید
‏برنامه فضای خالی دوگانه به کاربر اجازه می دهد تا چندین حساب برنامه یا بازی رسانه اجتماعی را به طور همزمان حفظ و اجرا کند. Dual space lite فضای شخصی سازی شده برای همه برنامه های شبیه سازی شده شبکه های رسانه های اجتماعی و شبیه سازی بازی ها را ایجاد می کند. برنامه دوگانه حاوی فضای اضافه برای نگهداری و اجرای چند حساب به صورت موازی است.
‏کلونر ابر برنامه آبی فضای دوگانه عملکردی مانند appclone دارد، برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی را می‌گیرد و از طریق شبیه‌سازی برنامه رایگان، یعنی شبیه‌سازی قدرتمند، بازی‌های شبیه‌سازی و برنامه شبیه‌سازی. برنامه شبیه‌سازی برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی را می‌گیرد، اپلیکیشن duplicator شبیه‌سازی اپلیکیشن را ایجاد می‌کند و حساب دوم را در فضای دوم چند اپلیکیشن قرار می‌دهد. بازی‌های رایگان کلونر، تجربه بازی را از حساب‌های مختلف بازی تجربه می‌کنند. تجربه چند برنامه ای آبی فضایی دوگانه در فضای چندگانه. برنامه دوگانه منحصر به فرد، قدرتمند، پایدار و آسان برای استفاده است.

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ༆༒千丨千卂༒༆
١٦ فروردین ١٤٠٣

میره تو گوگل

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر amin🤐😪🤕🤒😭
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ سلام دوستان ‏✗ خوبین با این برنامه اکانت بازی بزنید

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر Behead.Tayger
١٣ تیر ١٤٠٢

مفتش گرونه

میپسندم۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده