خانه برنامه کاربردی

Dual Space - Multiple Accounts & App Cloner

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۸۷
تعداد نظرات۳۱
سازنده DUALSPACE
نسخه۳.۲.۰
حجم۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۲۷
‏‏اولین برنامه که کاملا با WhatsApp سازگار است. اگر WhatsApp را در سایر برنامه های کلون شده پیدا کنید، لطفا DualSpace را انتخاب کنید. ما می توانیم ثبات در حال اجرا WhatsApp را تضمین کنیم.

‏آیا مجبور شدید حساب اجتماعی مختلفی از همان برنامه را در گوشی خود تغییر دهید؟

‏آیا تا به حال از دو یا چند گوشی برای نگهداری حساب های خود به صورت آنلاین در صورت از دست دادن هر پیام از WhatsApp استفاده کردید؟

‏در حال حاضر، تکنولوژی سیاه و سفید، فضای دوگانه منتشر شده است! این کاملا می تواند مشکل شما را حل کند! شما به راحتی می توانید از یک تلفن برای ورود به حساب های متعدد استفاده کنید و همه آنها را همزمان در اینترنت هم نگه دارید! و شما نیازی به نگرانی در مورد دریافت پیام و مشکل ذخیره سازی داده ها از حساب های مختلف نیست، زیرا آنها به طور مستقل و بدون دخالت به یکدیگر کار خواهند کرد.

‏چندین حساب کاربری اجتماعی را همزمان وارد کنید.
‏· همزمان حساب های شخصی و حساب های کاری خود را در هر زمان آنلاین ذخیره کنید، و شما می توانید بین زندگی و کار راحت را متعادل کنید.
‏· تقریبا تمام برنامه های اجتماعی برای حساب دوم در فضای دوگانه پشتیبانی می شوند. داده های حساب های مختلف با یکدیگر متفاوت نخواهند بود.

‏محدوده حریم خصوصی و عملکرد برنامههای کاربردی
‏· آیا می خواهید حساب کاربری مخفی خود را پیدا نکنید؟ فضای دوگانه یک منطقه حریم خصوصی برای شما ایجاد می کند، بدون ردیابی در سیستم تلفن. این می تواند حساب خصوصی شما را پنهان کند و دیگران آن را نبینند، بنابراین امنیت داده ها تضمین شده و حریم خصوصی شما محافظت می شود.
‏· فضای دوگانه جدیدترین تکنولوژی است که می تواند برنامه های کاربردی را به کار گیرد. ما برنامه های بیشتری را در گوشی خود نصب نمی کنیم، به طوری که گوشی شما به راحتی اجرا می شود!

‏سریع حساب های مختلف را تنها با یک کلید تغییر دهید
‏· دو حساب به طور همزمان بر روی گوشی شما در حال اجرا هستند، شما به راحتی می توانید آنها را فقط با یک کلید تغییر دهید، سپس مدیریت حساب های مختلف را مدیریت کنید.

‏نکات برجسته
‏· ما سالهاست که نرم افزار ابزار را مورد تحقیق قرار داده ایم، در حالی که چندین حساب را در سرویس فراهم می کند همچنین می تواند عملیات پایدار را تضمین کند.
‏· عملیات رابط کاربری ساده.
‏· فایل APP کوچک، CPU مصرف کم، مصرف کم برق.
‏· کلونینگ سریع، تمام برنامه های کاربردی می تواند دو بار باز شود.

‏یادداشتها:
‏· مجوزها: فضای دوگانه برای مجوزهای سیستم به همان اندازه که ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که برنامه های کاربردی در فضای دوگانه به صورت طبیعی اجرا می شوند، اعمال شده است. برای مثال، اگر فضای دوگانه مجاز به دریافت اجازه دوربین نباشند، شما قادر به استفاده از عملکردهای دوربین در برخی از برنامه هایی که در فضای دوتایی اجرا می شوند. فضای دو نفره اطلاعات شخصی خود را برای محافظت از حریم خصوصی ذخیره نمی کند.
‏· هشدار ویروس مخرب: ما متوجه شدیم که برخی از نرم افزارهای آنتی ویروس از نظر فضای دوگانه برای مجوزهای سیستم، هشدار ویروس ایجاد می کنند. اگر این وضعیت را تجربه کنید، نگران نباشید. Space Dual یک برنامه کاملا امن است، هیچ گونه ویروس ندارد.
‏· اطلاعیه ها: لطفا فضای دوگانه را به لیست سفید برخی از برنامه های تقویتی اضافه کنید تا مطمئن شوید که اعلان برخی از برنامه های کلون شده به خوبی کار می کند.

‏اگر برنامه ما را دوست دارید، لطفا ستایش پنج ستاره را به ما بدهید، تشویق ما بزرگترین انگیزه ماست! متشکرم!

‏اگر شما هر گونه سوال یا پیشنهاد، خوش آمدید به 【بازخورد】 در نرم افزار کلیک کنید، و یا ارسال ایمیل برای تماس با ما، ما افتخار خواهد کرد که به شما کمک کند!
‏آدرس ایمیل: internationalludashi@gmail.com

تغییرات در نسخه جدید

‏‏* ثبات در حال اجرا را برای برنامه های Dual Space بهینه کرده است.
‏* رفع برخی از اشکالات.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟