خانه بازی استراتژی
plants vs zombies  زامبی و گیاهان در مقابل یکدیگر

plants vs zombies زامبی و گیاهان در مقابل یکدیگر

گیاهان در برابر زامبی ها

تعداد دانلود۹۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶,۶۰۳
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده ELECTRONIC ARTS
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
بازی زامبی و گیاهان یکی از فوق العاده ترین بازی های استراتژی تاریخ است، هنگامی که الکترونیک آرتز این عنوان را منتشر کرد بعد از مدت کوتاهی این بازی جایگاه واقعی اش را میان بازیکنان پیداکرد و توانست به موفقیت های فراوانی برسد.
بعد از موفقیت نسخه اول بازی باعث شد که سازندگان تصمیم به ساخت دنباله هایی برای این بازی بگیرند، نسخه دوم این بازی را میتوانید از مایکت دانلود کنید.

گیم پلی بازی، گیاهان در مقابل لشگر زامبی ها

اینکه چه فعل و انفعالاتی در ذهن یک بازی ساز رخ میدهد و گیاهان را در مقابل زامبی ها قرار می دهد خودش داستان مفصلی دارد اما این داستان باعث شده که این بازی به یکی از هیجان انگیزترین بازی های استراتژی اندروید تبدیل شود.
این عنوان در ابتدا برای رایانه های شخصی منتشر شد و به دلیل محبوبیتی که پیداکرد ناشر بازی تصمیم گرفت آن را برای سایر پلتفرم های در دسترس توسعه دهد و منتشر کند، گیاهان قهرمان توانستند بار دیگر خوش بدرخشند و به یکی از جذابترین بازی های اندروید تبدیل شدند.
در این بازی انگار شخصیت های سریال مردگان متحرک را به دنیای ویدیو گیم پیوند زده اید، زامبی ها موج موج در حال حمله به شما هستند، شما و گیاهان وفادارتان باید از خانه خود دفاع کنید و نگذارید این موجودات دوست داشتنی بی رحم وارد خانه شوند.
گیاهان مختلفی در بازی قرار دارند که هر کدامشان ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند و باید طوری آن ها را بر روی صفحه شطرنج مانند بازی بچینید که هیچ یک از زامبی ها به آخر صفحه نرسند و وارد بازی شوند.
زامبی های بازی تعداد قابل توجهی دارند و سلاح ها و گیاهانی هم که شما در اختیار دارید از نوع بالایی برخوردار هستند، به تدریج که در بازی پیش میروید منحنی سختی بازی هم تغییر میکند و بازی هیچ وقت آنقدر آبکی نمیشود که بیخیالش شوید.
 

گرافیک و صدا گذاری بازی، زامبی های دوست داشتنی

وقتی که در سال 2009 این بازی عرضه شد، گرافیک بازی واقعا شاهکار به نظر می رسید و حال و هوای متفاوتی داشت، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که بتوانیم لشگر گل های آفتابگردان را به یک بازی زامبی پیوند بزنیم اما سازندگان این کار را به زیبایی انجام داده بودند.
گرافیک و صدا گذاری بازی در نسخه اول قابل قبول است و در زمان خودش جز بهترین بازی های گوشی های موبایل از لحاظ گرافیکی به شمار می رفت، اگر گرافیک نسخه اول برایتان چشم نواز نبود میتوانید نسخه سوم این بازی با نام گیاهان علیه زامبی های 3 را در زیر همین صفحه دانلود کنید.

جنبه های مثبت بازی پلنت زامبی

مکانیک های مختلف گیم پلی و قابلیت های متنوع گیاهان آنقدر خوب طراحی شده اند که این بازی به یک اعتیاد برایتان تبدیل میشود و اگر خودتان را کنترل نکنید بیشتر وقتتان را در این بازی میگذرانید.

جنبه های منفی بازی پلنت زامبی

این بازی تعداد مراحل زیادی ندارد و به مرور زمان جذابیتش را از دست میدهد، سازندگان این بازی به این مساله آگاه بوده اند و در نسخه های جدید این بازی این مشکل رفع شده و محتوای بیشتری در بازی قرار گرفته است.
 

آیا بازی Plants VS Zombies در برابر رایگان است؟

این بازی چند نسخه مختلف دارد، نسخه ای که هم اکنون می توانید آن را دانلود کنید به شکل رایگان قابل دانلود است و نیازی به خرید بازی ندارید.

این بازی با نسخه های دوم و سومش چه تفاوت هایی دارد؟

نسخه اول این بازی در ابتدا برای کامپیوتر های شخصی و در سال 2009 منتشر شد، نسخه های بعدی در سال های آینده منتشر شدند و از نظر گرافیکی دچار تغییر و تحولات زیادی شدند، گیمپلی بازی هم در نسخه سوم نوآوری های زیادی را در خودش می بیند، برای اینکه با دنیای گیاهان علیه زامبی ها آشنا شوید پیشنهاد میکنیم ابتدا نسخه اول را دانلود کنید و سپس به دانلود نسخه های دوم و سوم بازی اقدام کنید.

نسخه دوم این بازی را چطور دانلود کنیم؟

اگر نام نسخه دوم بازی را در مایکت سرچ کنید و یا در قسمت بازی های مشابه کمی بگردید نسخه دوم این بازی را با نام Plants vs Zombies™ 2 Free میتوانید پیدا کنید.

‏‏بازی زامبی ..در این بازی تعداد بی شماری از زامبی ها وجور دارند تا با گیاهانی که شما در اختیار دارید مبارزه و یا ببرند و یا ببازند ..
‏بازی زامبی ..با 49گیاه منتشر شده و در اختیار شماست
‏این بازی به صورت آفلاین هست و نسخه بروزرسانی شده آن هم وجود دارد ...
‏ممنون از شما بازیکن...
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟