استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tomb of the Mask

Tomb of the Mask

هزارتوی پنهان

نسخه۱.۱۸.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۰۶
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴,۷۰۴
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده CASUAL AZUR GAMES
‏‏Tomb of the Mask یکی از بهترین بازی های سبک آرکید است که تا به حال دیده اید. شما در حال ماجراجویی در مسیر بازی هستید که یک ماسک را در یک قبر پیدا می کنید. شما ماسک را روی صورت خود قرار می دهید و متوجه می شوید که حالا می توانید از دیوار بالا بروید و کلی قدرت ماورایی پیدا کرده اید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما در ادامه با دریایی از دشمنان، تله ها و چالش ها رو به رو خواهید شد که کار را برایتان سخت تر و هیجان انگیزتر می کنند.
‏‏به روز رسانی 16: مزایای مخفی مقبره

‏• ماسک های کاملاً جدید: اسفنجی، رابین، و مشکی. عجله کنید و ماسک‌های انحصاری را بردارید که به شما کمک می‌کند بر همه موانع موجود در هزارتوی پر از پیچ و تاب‌ها و چرخش‌های غیرمنتظره غلبه کنید.
‏• قفل همه ماسک‌ها را باز کنید: به یک Tomb VIP Player تبدیل شوید و ویژگی‌های ممتاز و محتوای انحصاری را با 'بسته VIP' دریافت کنید. پیشنهاد.
‏• دسترسی به همه مراحل: انرژی نامحدودی دریافت کنید و با پیشنهاد «باز کردن قفل همه» به هر مرحله پر اکشن دسترسی پیدا کنید.

نظرات و امتیاز ها

۴,۷۰۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🀄Oliver🎲
١٢ ساعت پیش

خوبه اما هرچی بره جلوتر سختر هم میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر fatemaa
١٣ ساعت پیش

‏✓ همه چیزش عالیه ‏✗ نداره عالیهههه خیلی خوشجگحال شدم از اینکه دوباره پیداش کردمم :-)) :-)) :)))

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر آروشا ایکس گیم
دیروز

‏✓ عالی عالی عالی خوبه ‏✗ عکس پوروفایل نمیشه گذاشت عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عا…

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

سفر به اعماق سیاه‌چاله‌ها!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده