استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars™: Galaxy of Heroes

جنگ ستارگان: قهرمانان کهکشان

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۳۲.۱۳۰۴۴۴۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۹۶۶
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده ELECTRONIC ARTS
‏‏احتمالا شما هم از کودکی رویای تبدیل شدن به یکی از شخصیت های جنگ ستارگان را داشته اید. اگر این طور است این بازی شانس محقق شدن رویایتان را به شما می دهد. تیم رویایی خود را بسازید و برای رفتن به مرحله بعد آماده شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏ دوست دارید رهبر شورشی ها باشید یا نگهبان پادشاه؟ وظیفه شما در این بازی این است که تیم افراد خوب و افراد خبیث را جمع کنید. سپس با انتخاب استراتژی های مختلف و هم تیمی های مناسب به جنگ بروید. در نهایت و پس از پیروزی بر همه دشمنان تبدیل به پادشاه کهکشان خواهید شد.
‏ یکی از جذاب ترین بخش های جنگ ستارگان بدون شک کشتی های فضایی است که از آن ها برای جنگ استفاده می شود. شما در این بازی می توانید به یادماندنی ترین کشتی های جنگ ستارگان را انتخاب کرده و به جنگ بروید. برای شخصیت ها مهارت و قدرت های مختلف جمع آوری کنید.
NEW RAID - Inspired by the events in Mandalorian season 2, battle a Krayt Dragon in the new Raid experience!
RAID FEATURE UPDATE - We have updated our Raid system! Enjoy the new Raid the way you want with Difficulty Modifiers and a new shared reward system for your entire Guild.
NEW CHARACTERS - Get ready for Jedi Knight Cal Kestis’ Hero’s Journey by unlocking Cal Kestis, Saw Gerrera, Tarfful, Merrin, and Cere Junda!
NEW SHIP - Fury-class Interceptor takes to space, piloted by Darth Malgus!

نظرات و امتیاز ها

۹۶۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پویا منصورزاده
٥ روز پیش

فیلتره و اینکه اصلا شبیه عکساش نیست و اینکه نه با برنامه ی (جر گیم بوستر) میاد و نه هیچی vpn میخواد الکی دلتون رو صابون نزدنید

۰ ۲
علی رضا
٧ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بهترین بازی جهان است ‏✗ ندارد خیلی خوب است من هم فیلم هاشو دیدم هم بازی هاشو کردم خیلی‌خیلی خوبه تازه امسال فیلم های زیادی از جنگ ستارگان اکران می‌شود به نامه: مندلورین فصل ۳ که اکران شده و منم دیدم و سریال اسوکا اونم تابستان میاد. 🙂

۵ ۲
سوپرمن
٤ خرداد ١٤٠٢

بازی خوبی است ولی اینترنت قوی مخواد

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده