خانه بازی فکری
Nonogram.com - Picture cross number puzzle

Nonogram.com - Picture cross number puzzle

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۸۵
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Easybrain
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏راز Nonogram را کشف کنید! پازل‌های شماره‌دار‌ منطقی دارای قوانین ساده و راه‌حل‌های چالش‌برانگیز را برای نمایان کردن تصویر حل کنید! سطح دشواری را انتخاب کنید و منطق خود را به کار ببرید! از سطح آسان جدول کلمات متقاطع ما شروع کنید و به استاد واقعی Nonogram تبدیل شوید!
‏ Nonogramها بازی‌هایی فکری و اعتیادآور و ترکیبی از منطق و هنر پیکسلی هستند. عکس‌های پنهان روی صفحه را بر اساس شماره‌های قرار گرفته در هر دو طرف ظاهر کنید! برای حل معماهای Nonogram، راهنماهای رنگ‌آمیزی مربع‌ها را دنبال و خط را تکمیل کنید و تصمیم بگیرید کدامیک باید خالی بماند. در صورت تکمیل تمام مربع‌های صحیح در این جدول کلمات متقاطع، تصویر پیکسلی زیبایی ظاهر خواهد شد! این نکته اصلی nonogram است.
‏ Nonogramها همچنین با نام griddlers، hanjie، picross، pictocross یا kakuro نیز شناخته می‌شوند. اینها جدول کلاسیک کلمات متقاطع ژاپنی با تصاویر پنهان هستند. کسانی که نام این بازی‌ها را شنیده‌اند معمولاً از قوانین آن‌ها آگاه هستند.
‏ Griddlersبه شما کمک می‌کند در همه‌جا لحظات شادی داشته باشید! یک بازی معروف و کلاسیک با قوانین ساده، griddlers برای تقریباً تمام افراد مناسب است. وقتتان را با حل این جدول‌های کلمات متقاطع بگذرانید، پس از روزی دشوار آرامش کسب کنید یا حتی صبحتان را با پازل griddler شروع کنید. شاید حل پازل‌های nonogram پس از مدتی تبدیل به عادتی خوب برای شما شود.
‏ آیا برای روشی آرامش‌بخش جهت تمدد اعصاب و تکمیل پازل Nonogram رایگان هستید؟ همین حالا چالش را شروع و ذهن خود را تمرین دهید! این بازی ذهنی سرگرم‌کننده ساعت‌ها هیجان به همراه دارد!
‏ با قوانین پایه و منطق جدول کلمات متقاطع شروع کنید.
‏ - سطح دشواری بازی piccross مناسب را انتخاب کنید.
‏ - پازل‌های nanogram آسان تا متوسط را برای تمرین ذهن و سرگرمی بازی کنید، یا بازی nanogram دشوار را برای بهبود مهارت‌هایتان انتخاب کنید!
‏ - مربع‌ها را رنگ‌آمیزی و تصویر پنهان‌شده را نمایان کنید. - صفحه پازل منطق Nonogram حاوی مربع‌های هوشمندی است که باید پر شوند و در نهایت تصویر پنهان را نمایان کنند.
‏ - استفاده از راهنماها و شماره‌ها در پازل‌های منطقی پیکسل‌دار برای ظاهر کردن تصویر پنهان توصیه می‌شود. راهنماها همان شماره‌هایی است که تعداد مربع‌های رنگی در آن ردیف یا ستون را می‌گوید. اگر به این نتیجه رسیدید که مربعی نباید رنگ شود، علامت X را در آن بگذارید. - از تفکر منطقی استفاده کنید و در تمام ردیف‌ها و ستون‌های منطقه بازی علامت ضربدر بگذارید. در نهایت جدول تکمیل‌شده همراه با تصویر ظاهر خواهد شد.
‏ - شانس بیشتر در صورتی که اشتباهی در جدول تصویر منطقی انجام دهید.
‏ - یادگیری آسان و بسیار اعتیادآور بودن از ویژگی‌های این بازی است!
‏ - چالش‌های روزانه را در ماه به اتمام برسانید و جوایز منحصر به فردی برنده شوید!
‏ اگر به حل پازل‌های منطقی کلاسیک مانند کاکورو علاقه‌مندید، مطمئناً عاشق پازل‌های Nonogram ما خواهید شد. هزاران پازل‌ تصویری در دسته‌بندی‌های مختلف و برای سلیقه‌های مختلف را کشف کنید. اکنون از پازل‌های منطقی چهارخانه لذت ببرید! بازی hanjie در ابتدا آسان، اما سریع و چالش‌برانگیز می‌شود!
‏‏- بهبود عملکرد و ثبات .
‏ما با دقت تمام نظرات شما را بررسی کردیم و این بازی را حتی بهتر انجام دادیم . لطفا ً بازخورد را در نظر بگیرید که چرا شما این بازی را دوست دارید و چه چیز دیگری می‌خواهید آن را بهتر ببینید . ذهنت را با Nonogram فعال نگه‌دار !
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟