استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Hearts

Hearts

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۷۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده AI Factory Limited
‏★ بالا توسعه (اعطا، 2011، 2012، 2013 و 2015) ★
‏Hearts Free به ارمغان می آورد این بازی کلاسیک و محبوب 4-player trick-taking card را به بازار آندروید تبدیل کند. Hearts Free با همان استانداردهای بالا به عنوان بقیه بازی های ما طراحی شده است، گرافیک شگفت انگیز، گیم پلی فوق العاده صاف، مشکل بسیار مقیاس پذیر و خیلی بیشتر. قلب هرگز خیلی خوب نیست!

ویدئو معرفی بازی

‏قلب ها نیز تحت نام های مختلفی در سراسر جهان شناخته شده اند، از جمله Chase the Lady و Rickety Kate، و مشابه بازی Black Lady است. در ترکیه این بازی به نام Queen of Spades است، و در هند آن به عنوان ملکه سیاه شناخته می شود.
‏شامل:
‏- قلب کامل بازی، با گزینه اختیاری Jack of Diamonds
‏- گزینه های انتقال کارت، از جمله متناوب (چپ، راست، در سراسر، بدون عبور)
‏- 18 بازیکن CPU قلب بازیکنان مختلف مهارت (مبتدی تا متخصص)
‏- انتخاب کنید که شخصیت های بازی در برابر!
‏- 5 زمینه برای انتخاب (و یا استفاده از عکس خود را!)
‏- آمار کاربر کاربر و CPU!
‏- واگرد و نکات
‏- قلب قوانین و راهنما
‏- طراحی شده برای هر دو تبلت و تلفن
‏این نسخه رایگان توسط تبلیغات 3rd party پشتیبانی می شود. تبلیغات ممکن است از اتصال به اینترنت استفاده کنند، بنابراین ممکن است اتهامات مربوط به داده های بعدی اعمال شود. مجوز عکس / رسانه / فایل مورد نیاز است تا بازی را ذخیره کند تا داده های بازی را به حافظه خارجی ذخیره کند و گاهی اوقات برای ذخیره سازی تبلیغات استفاده می شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
We're changing our app names in line with new Google Play policies: 'Hearts Free' is now 'Hearts'. 'Hearts' (paid version) is now 'Hearts Pro'.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده