استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
8fit Workouts & Meal Planner

8fit Workouts & Meal Planner

نسخه۲۳.۰۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Urbanite Inc
‏‏تناسب اندام و سلامتی از مهم‌ترین فاکتورهای زیست سالم برای انسان‌ها به شمار می‌روند. برنامه ایت‌فیت بدین منظور مربی شخصی شما خواهد بود. برنامه‌های تمرینی روزانه همراه با رژیم غذایی اختصاصی شما را در راستای نیل به هدف سلامتی راهنمایی خواهد کرد. چه لاغری، افزایش وزن یا تناسب اندام مدنظر شما باشد می‌توانید به میلیون‌ها کاربر برنامه ملحق شوید و زندگی پایدارتر، شادتر و سالم‌تری را آغاز کنید.
‏ این برنامه فقط رژیم غذایی و برنامه تمرینی به شما نمی‌دهد، بلکه سبک زندگی شما را به کلی تغییر می‌دهد. با رسیدن به تناسب اندام اعتماد به نفس شما را افزایش داده و شما را به نسخه‌ی بهتری از خودتان ارتقا می‌دهد.
‏ اگر زمان کافی برای حضور در باشگاه ورزشی را ندارید، ایت‌فیت امکان ورزش کردن در هر زمان و مکان، خانه یا پارک یا هتل را فراهم می‌کند. نیاز به هیچ دستگاه ورزشی خاصی ندارید، برنامه به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از وزن بدن خود عضلات را تقویت کنید، مقاومت را افزایش دهید، ظرفیت هوازی خود را ارتقا دهید و بدون از دست دادن عضله وزن کم کنید.
‏ برنامه هوازی مورد علاقه کاربران ایت‌فیت، سبک هیت، یا تمرینات اینتروال پر شدت است. این تمرینات نهایتا بیست دقیقه زمان شما را می‌گیرد، چه یک مادر خانه‌دار با وقت پر باشید چه حتی یک تاجر پروازی، امکان برنامه‌ریزی برای تمرین و رسیدن به تناسب اندام برای شما فراهم می‌شود.
‏ توجه داشته باشید هشتاد درصد راه را در آشپزخانه و با رژیم غذایی پیش می‌برید. این برنامه را با یک کالری‌شمار اشتباه نگیرید، ایت‌فیت می‌خواهد سبک زیست شما را با ارائه برنامه تمرینی و تغذیه تغییر دهد. هدایت شما با ارائه رژیم غذایی دقیق و برنامه تمرینی اختصاصی صورت می‌گیرد.
‏ برنامه‌های مشابه یک ایراد اساسی دارند و آن هم ارائه برنامه مشابه به کاربران متفاوت است. اما ایت‌فیت یک برنامه اختصاصی به منظور ارتقای شما از سطح آماتور به سطح پیشرفته است و این هدف را از راه بررسی و آنالیز دقیق اولیه، ارائه برنامه تمرینی و مشاهده پیشرفت، ارائه برنامه غذایی با دقت بالا، ارائه لیست بایدها و نبایدها و دستورالعمل‌های سلامتی و حتی ارائه لیست خرید میسر می‌کند.
‏ این برنامه حتی ساعات روزانه و هفتگی شما را با ارائه بیش از 400 دستورالعمل متفاوت که حساسیت‌های شخصی شما را نیز در آنها لحاظ کرده سامان می‌دهد. این کارها بدون نیاز به کالری‌شماری و با منظم کردن هرم و ترجیحات غذایی با قند و چربی کمتر و فیبر و پروتئین بالا انجام خواهد شد.
‏ با ارائه بیش از 350 برنامه تمرینی از ساده تا پیشرفته، ارائه برنامه‌های تمرینی روزآمد نظیر هیت و تاباتا، انجام تست‌های اختصاصی و اندازه‌گیری میزان پیشرفت، انگیزه‌دهی با ارائه نکات و مشاهده فعالیت‌ها، ساده کردن تمرینات با ارائه برنامه گام‌شمار، هدایت شما به فعالیت و تعریق بیشتر و امکان تمرین در هر زمان و مکان هر آنچه که برای تناسب و سلامتی نیاز دارید را به شما هدیه می‌دهد.
‏ توجه داشته باشید که دریافت و اجرای برنامه رایگان است اما برخی امکانات با پرداخت درون‌برنامه‌ای فعال خواهند شد.
‏‏شما می دانید مته، زمان به روز رسانی! اشکالات رفع شده اند و تجربه 8fit شما حتی بهتر شده است.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مسیح پیروی
٧ دی ١٣٩٩

واقعا خوب فقط کاش رایگان بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر parsa
٣٠ مهر ١٣٩٦

خیلی عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط