استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
adidas Training: HIIT Workouts

adidas Training: HIIT Workouts

نسخه۷.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶۶
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Adidas Runtastic
‏‏داشتن یک بدن متناسب شاید خواسته‌ی همه انسان‌های روی زمین باشد اما بسیاری از ما فرصت یا برنامه‌ریزی لازم برای انجام فعالیت‌های مربوطه و ورزش کردن را نداریم. برنامه آدیداس ترینینگ به کمک شما آمده تا زمینه‌ی لازم برای نیل به این هدف را برای شما فراهم کند. این برنامه با ارائه تمرینات کوتاه با تنوع زیاد امکان گنجاندن ورزش در برنامه روزانه شما را فراهم می‌کند. یکی از بهترین برنامه‌ها برای نظم دادن به زندگی روتین شما! با نصب این برنامه به خودتان کمک کنید که انگیزه و برنامه‌ریزی لازم برای کسب موفقیت را در دسترس داشته باشید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ این برنامه به شما کمک می‌کند چربی بسوزانید، تمرینات مقاومتی انجام دهید، بدن تراش‌خورده داشته باشید، روی ثبات قدم خود کار کنید، به زندگی خود بالانس و تعادل ببخشید و به عنوان یک انسان معتمد به نفس احساس سرحال بودن داشته باشید.
‏ مهم نیست حرفه‌ای باشید یا آماتور، این برنامه شما را یاری می‌دهد تا حتی در خانه یک برنامه تمرینی عالی داشته باشید و تغییرات ایده‌آل را در بدن و سبک زندگی خود ایجاد کنید.
‏ از میان بیش از 190 برنامه تمرینی متفاوت، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید و بدن خود را تقویت کنید. نگران باشید، چرا که تمام تمرینات انتخابی شما با ویدیوهای آموزشی با کیفیت همراه می‌شود تا نحوه صحیح انجام حرکات را بیاموزید. البته به یاد داشته باشید که هرگز تمرینات گرم کردن و سرد کردن را فراموش نکنید.
‏ برنامه‌ها شما را به خوبی در راستای سوزاندن چربی‌ها، افزایش استقامت و بالا بردن ظرفیت هوازی کمک می‌کنند. طراحان برنامه به شما اجازه می‌دهند نقاط مدنظر خود که به دنبال تغییر ظاهرشان هستید را انتخاب کنید.تمرینات شکم، پا، بازوها یا نه، تمام بدن، انتخاب با شماست!
‏ مربیان حرفه‌ای برنامه شما را به درستی هدایت می‌کنند تا تمرینات اینتروال پر شدت، تمرینات شکم، یوگا، مشت‌زنی و غیره را از بهترین‌ها بیاموزید. تمرینات سخت و پرفشار هیت را انجام بدهید و بعد با انجام حرکات آرامش‌بخش یوگا بدن خود را آرام و ریلکس کنید.
‏ شما می‌توانید از دوستان و اعضای خانواده نیز بخواهید که در انجام تمرینات در منزل یا پارک شما را همراهی کنند تا با ایجاد یک شبکه اجتماعی انگیزه‌ای مضاعفی نیز حاصل شود. البته این شبکه اجتماعی به صورت جهانی نیز در برنامه به وجود آمده و می‌توانید تغییرات خود را در رقابت با دیگران نیز مشاهده کنید و با آنها به تمرینات دویدن، هیت و یا یوگا بپردازید.
‏ این برنامه تبدیل به مربی شخصی شما می‌شود. هشدار زمان تمرین و صدای مربی تجربه‌ای متفاوت از تمرینات را رقم می‌زند. بخش خبرخوان برنامه نیز با ارائه داده‌ها و نکات مربوط به سلامتی و تغذیه اطلاعات شما را به روز نگاه می‌دارد.
‏ این برنامه رایگان است اما برخی از امکانات آن با پرداخت درون‌برنامه‌ای فعال خواهند شد.

نظرات و امتیاز ها

۶۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احسان
٣٠ آذر ١٤٠١

‏✓ دارای گرم و سرد کردن ‏✓ دارای ویدیو برای هر تمرین برنامه ی خیلی خوبیه

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ثنا
٩ مرداد ١٤٠١

چرا من نمیتونم وارد شم

میپسندم۰ نمیپسندم۸
عکس کاربر ▯𝘈𝘳𝘮𝘪𝘵𝘢▯𓅃⃞🜲
٢٦ تیر ١٤٠١

خوبه

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده