استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Math Kids: Math Games For Kids

Math Kids: Math Games For Kids

نسخه۱.۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴۱
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏هیچ وقت برای شروع آموزش فرزندتان زود نیست. کودکان پیش دبستانی، مهدکودک ها، کودکان نوپا و بچه های بزرگتر مشتاق یادگیری ABC، شمارش، جمع، تفریق و موارد دیگر هستند! بهترین راه برای تشویق آن، اشتراک‌گذاری روزانه برنامه‌ها و بازی‌های آموزشی هوشمند و خوش‌ساخت با آن‌ها است.

ویدئو معرفی بازی

‏Math Kids یک بازی آموزشی رایگان است که برای آموزش اعداد و ریاضیات به کودکان خردسال طراحی شده است. این دارای چندین بازی کوچک است که کودکان نوپا و بچه های پیش از K دوست دارند بازی کنند و هر چه بیشتر انجام دهند مهارت های ریاضی آنها بهتر می شود! Math Kids به کودکان پیش دبستانی، مهدکودک ها، دانش آموزان کلاس اول کمک می کند تا تشخیص اعداد را بیاموزند و آموزش را با پازل های جمع و تفریق شروع کنند. آنها با تکمیل بازی ها و کسب استیکرها زمان بسیار خوبی خواهند داشت، و شما از تماشای رشد و یادگیری آنها لذت خواهید برد.
‏Math Kids دارای تعدادی پازل است که در حین بازی به کودک شما آموزش می دهد، از جمله:< br>• شمارش - در این بازی ساده جمع آوری، شمارش اشیاء را یاد بگیرید.
‏• مقایسه - کودکان می توانند مهارت های شمارش و مقایسه خود را ایجاد کنند تا ببینند کدام گروه از آیتم ها بزرگتر یا کوچکتر است.
‏• افزودن پازل - سرگرم کننده مینی بازی که در آن بچه ها با کشیدن اعداد روی صفحه، مسائل ریاضی ایجاد می کنند.
‏• افزودن سرگرمی - اشیاء را بشمارید و روی عدد گم شده ضربه بزنید.
‏• افزودن امتحان - مهارت های ریاضی و جمع فرزندتان را امتحان کنید.
‏• تفریق پازل - نمادهای گمشده را در مسئله ریاضی پر کنید.
‏• تفریق سرگرمی - موارد را برای حل پازل بشمارید!
‏• آزمون تفریق - ببینید فرزندتان چقدر در مهارت های ریاضی خود پیشرفت کرده است. برای تفریق.
‏وقتی بچه‌ها می‌توانند در حین یادگیری بازی کنند، به احتمال زیاد اطلاعات را به خاطر می‌آورند. همچنین باعث می‌شود که آن‌ها بخواهند مکرراً بیاموزند، که با شروع مهدکودک به آنها رونق زیادی می‌دهد.
‏Math Kids همچنین دارای تعدادی ویژگی است که به بزرگسالان کمک می‌کند پیشرفت فرزندشان را نظارت و مدیریت کنند. حالت های بازی را برای افزایش یا کاهش سختی سفارشی کنید، یا کارت های گزارش را بررسی کنید تا نمرات دورهای قبلی را ببینید.
‏Math Kids مقدمه ای عالی برای اصول اولیه شمارش، جمع و تفریق است. این به کودک نوپا، کودک مهدکودک، مرتب‌سازی کلاس اول و مهارت‌های منطقی شما همراه با ریاضیات اولیه می‌آموزد و به آنها پایه‌ای عالی برای یک عمر یادگیری می‌دهد.
‏توجه به والدین:
‏هنگام ایجاد کودکان ریاضی، ما تمرکز بر ایجاد بهترین تجربه یادگیری ممکن برای کودکان در تمام سنین. ما خودمان والدین هستیم، بنابراین دقیقاً می دانیم چه چیزی یک بازی آموزشی خوب را می سازد و چه چیزی را نمی سازد. ما Kids Math را به عنوان یک بازی کاملا رایگان و بدون خرید درون برنامه ای یا تبلیغات شخص ثالث منتشر کردیم. Math Kids کاملاً برجسته، بدون سرخوردگی و آماده برای رفتن است. این دقیقاً همان برنامه آموزشی است که ما برای فرزندانمان می خواهیم، ​​و فکر می کنیم خانواده شما نیز از آن لذت خواهند برد!
‏- بهترین آرزوها را از طرف والدین در RV AppStudios
‏‏یادگیری ریاضی می تواند یک انفجار باشد! در Math Kids، اتاق لوکاس اکنون به یک باغ پر جنب و جوش پر از فعالیت های جذاب تبدیل شده است. از طریق بازی های تعاملی که شبیه بازی هستند، جمع، تفریق و موارد دیگر را تمرین کنید. وقتی زمان استراحت فرا رسید، در منطقه عجیب و غریب باغ به لوکاس بپیوندید! سوار اسکیت بورد شوید، روی ترامپولین بپرید و با بادکنک های رنگارنگ بازی کنید. خاطرات شاد بسازید و در عین حال عشق به یادگیری را در خود پرورش دهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۴۶۴۳۶۰
٢ خرداد ١٤٠٢

عالی، هرکس با این برنامه مشکلی دارد وحرفی الکی می. زند دروغ میگد وحرف الکی میزند

میپسندم۲۵ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر نام ونام خانوادگی
٩ اسفند ١٤٠٢

خیلی خوب است من این بازی را خیلی دوست دارم حتما شما هم نصب کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی
٣ فروردین ١٤٠٢

خیلی خوبی برادرم خیلی بازی میکنه

میپسندم۲۵ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده