خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان انگلیسی هیرو

آموزش زبان انگلیسی هیرو

تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۱۸
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه برنامه نویسی مانشت
‏‏روش شگفت انگیز یادگیری و حفظ متداول ترین جملات و لغات انگلیسی
‏اپلیکیشن آموزش زبان هیرو رایج ترین و مهمترین جملات و کلمات انگلیسی را در قالب بیش از ۱۲۰۰ عبارت به صورت طبقه بندی های کاربردی درآورده تا در کمترین زمان و با بالاترین بازده آنها را به خاطر بسپارید.
‏دسته بندی ها به گونه ایست که تثبیت جملات و لغات را برای مغز بسیار بسیار ساده تر میکند و باعث میشود که به مرور خیلی کمتری احتیاج داشته باشید.
‏همچنین با توجه به این دسته بندی های مختلف شما هر زمانی به هر کدام نیاز داشته باشید میتوانید سریعا به آن دسترسی پیدا کنید و مهمترین لغات و عبارات در آن موضوع در اختیار شما خواهد بود.
‏طراحی و بهره گیری از منوها ؛کلیپ آرت ها و انیمیشن های بسیار زیبا رابط کاربری و گرافیک برنامه را در سطح بالایی قرار داده است؛ همچنین تلفظ به دو لحجه آمریکایی و بریتانیایی ؛قابلیت ستاره دار کردن عبارات در صورت یادگیری آنها و مشاهده لغات ستاره دار بصورت کلی در صفحه اول وهمچنین بصورت موضوعی در هر دسته بندی؛ تنظیم سایز عبارات و امکان غیرفعال کردن تلفظ خودکار هنگام باز شدن معنی و انتخاب زبان اولیه عبارات از جمله امکانات این برنامه میباشد.شما میتوانید در قسمت تنظیمات ،زبان پیشفرض عبارات را تغییر داده و قبل از مشاهده معنی ، معادل و معنی آن را به فارسی یا انگلیسی حدس بزنید و با مرور لغات به هر دو صورت یعنی مشاهده فارسی یا انگلیسی اولیه آنها به تسلط بیشتر برسید.
‏‏بهبود رابط گرافیکی و کاربرد پذیری - تغییر آیکن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟