استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sumo Wrestling 2020 Live Fight

Sumo Wrestling 2020 Live Fight

نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Moon Tean Studio
‏‏این معروف ترین بازی مبارزه ای سنتی ژاپنی Rikishi 2020 است، کشتی گیران سوموتوری با مهارت های کشتی خود اکنون در این کشتی سومو 2020 در دسترس هستند. بنابراین برای بازی های کشتی آماده شوید و مبارزات کشتی گیر سومو واقعی را شروع کنید، تمرین را با این قهرمان کشتی سومو در جهان واقعی شروع کنید. بازی مبارزه واقعی سومو را تجربه کنید: بازی های کشتی و مهارت های مبارزه با هنر رزمی کاراته خود را تقویت کنید. جمعیت را در نزدیکی میدان کشتی هیجان زده کنید و از سبک‌های بازی‌های کشتی ابرقهرمانی مورد علاقه خود لذت ببرید و از اقدامات مبارزه‌ای خود لذت ببرید تا نشان دهید که مبارزه با کشتی‌گیر حرفه‌ای ژاپنی سوموتوری خود را در نهایت تبدیل به بزرگترین فوق ستاره کشتی سومو در جهان در سال 2020 کنید. کشتی گیر سومو حریف را در رینگ مانند کشتی گیر سومو واقعی شکست دهید و بجنگید. رقیب شما با حملات سریع و ناگهانی فشار قوی و ناگهانی به سمت راست و چپ شما.
‏مهم‌ترین مسابقات بزرگ سوموتری جهان با مبارزان کشتی سومو شروع به مبارزه در یک میدان بزرگ مبارزه با کشتی می‌کنند. بازی سوموتوری مبارزه یا کشتی سومو 2019 کاملاً شلوغ است. مردم از سراسر جهان گرد هم آمده اند تا بازی کشتی بزرگ کشتی گیران سومو فوق ستاره سنگین وزن را ببینند. عرصه مبارزه سومو برای کشتی گیران افسانه ای مبارزه سومو ایجاد شده است. دو مبارز سومو می خواهند مهارت های مبارزه سومو خود را برای برنده شدن در مسابقات کشتی سومو 2020 نشان دهند: آرنا. برای لذت بردن از بازی های کشتی و اکشن مبارزه های بزرگ کشتی سومو در این بازی سرگرم کننده هنر رزمی شگفت انگیز عرصه مبارزه سومو آماده شوید. یک مبارز کشتی سومو باشید، بازی های کشتی را نشان دهید و به یک کشتی گیر افسانه ای سومو تبدیل شوید. این میدان نبرد مبارزه سومو برای دوستداران کشتی سومو تنظیم شده است. همه چیز در میدان جنگ مبارزه با رینگ سومو تنظیم شده است، به مبارزه رینگ بیایید و قهرمان جهانی جنگنده رینگ سومو شوید.
‏جمعیت زیادی با حرکات هنر رزمی ترکیبی ابرقهرمانی کشتی سومو بازی می‌کنند، مانند مشت اژدها، بازی مبارزه زنده سوموتری ، ضربه ترکیبی و قدرت زانو. مبارزه حلقه با تاکتیک و تبدیل شدن به بهترین کشتی گیر مبارزه سومو: مبارزه با حلقه مگا. مانند یک کشتی گیر حرفه ای سومو، حریف هیستل عضلانی را در مبارزه رینگ شکست دهید. قدرت خود را در بازی های کشتی سومو نشان دهید و ماموریت های عالی جنگنده کشتی گیر سومو را در عرصه نبرد کامل کنید. در این مسابقات جنگی سنگین وزن، شما یک کشتی گیر قدرتمند افسانه سومو هستید. رقبای سومو خود را با بسیاری از عرصه های قهرمانی شگفت انگیز کشتی سومو شکست دهید و در نبرد سومو پیروز شوید. این سوپر کارت سومو کشتی مهیج باشگاه مبارزه با کشتی سومو: کشتی طراحی شده برای دوستداران هنرهای رزمی و مبارزان سومو. خودتان را آماده کنید تا وارد دنیای کاملاً جدیدی از میدان نبرد مبارزان سومو با سوپر کارت شوید.
‏چالش‌های میدان مبارزه کشتی سومو شما را به مبارزات خطرناک در میدان نبرد سومو می‌برد. یک مبارزه سومو ابرقهرمان کشتی با کشتی گیران سومو سخت تر و سرسخت تر روبرو خواهد شد. رقبای کشتی را ناک اوت کنید هیجان بازی های کشتی کج 2020 عرصه مبارزه سوپراستار کشتی کج را افزایش می دهد. گرافیک سوپر کارت با کیفیت بالا، این بازی‌های رزمی رزمی سومو را به عرصه نبرد اصلی‌تر تبدیل می‌کند. این بازی های عرصه مبارزه کشتی سومو پر از هیجان و اکشن است. زیرا این کشتی گیر جنگی سنگین وزن جالب، نقش های بسیار چالش برانگیزی را در مبارزه با رینگ به شما ارائه می دهد. کشتی گیر قدرتمند سومو را با مهارت ها و ترفندهای هنر رزمی شکست دهید تا در این عرصه مبارزه نهایی پیروز شوید.
‏‏رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پرسپولیس شیر
٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ عالی ‏✓ عالی ‏✓ عالی ‏✓ عالی ‏✓ عالی عالی

میپسندم۸ نمیپسندم۳
عکس کاربر Amir PES2024
٢٨ بهمن ١٤٠١

سازنده عزیز ممن. ن بابت این بازی #انرژی_

میپسندم۸ نمیپسندم۳
عکس کاربر یاسین محسنی
٢٧ دی ١٤٠١

بهترین بازی من عاشق بازی زندان سومو هستم

میپسندم۶ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده