استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Banduk Wala Game: Gun Games 3D

Banduk Wala Game: Gun Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۷۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Iron Cloud Studio
‏‏حمله اسلحه مدرن در فریم در ثانیه! شما یک جنگ مدرن تیراندازی با تفنگ ویژه دارید!
‏سلاح های نیروهای ویژه خود را بارگیری کنید و بهترین حرکات تیرانداز ضربتی کماندویی خود را در Modern Gun Strike OPS 2021 - بازی های تیراندازی FPS نشان دهید.

ویدئو معرفی برنامه

‏تفنگ مدرن. : آیا عاشق بازی های تیراندازی FPS هستید؟ آیا دوست دارید بهترین بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه را به صورت آفلاین پیدا کنید؟ در اینجا یکی از بهترین بازی های فریم در ثانیه آفلاین برای دوستداران بازی های FPS است. این تیرانداز FPS مدرن تجربه واقع بینانه حمله FPS مدرن با ماموریت های غیرممکن حمله ضد تیراندازی با تعداد زیادی تفنگ و سرگرمی فریم بر ثانیه را به شما می دهد. تعداد زیادی اسلحه برای شما آماده است! اما به یاد داشته باشید که این بازی‌های جنگی فریم در ثانیه شما را در بین تمام بازی‌های تیراندازی و جنگ ضد تروریستی بهترین تیراندازی می‌کند.
‏بازی با بازی جدید! Modern Gun Strike OPS 2021- بازی های تیراندازی FPS برای ماندن از راه رسید
‏مدرن Gun Strike OPS 2021- FPS Shooting Games: یک بازی اکشن مدرن نبرد برای دستگاه های موبایل است. شما بهترین کماندوی FPS در این بازی تیراندازی هستید. سلاح‌های مختلف و میدان‌های جنگ ویژه مانندتونل، شهر، میدان باز، کارخانه یا انبار وجود دارد که باید با نشان دادن بهترین مهارت‌های FPS خود با بسیاری از اسلحه‌های مدرن و سلاح‌های نیروهای ویژه، دشمنان را از بین ببرید. علاوه بر این! هر میدان جنگ حاوی تعداد زیادی ماموریت هیجان انگیز از بازی های تیراندازی اول شخص است. شما می توانید با رویارویی با تروریست ها به قهرمان عملیات ویژه همه بازی های بقای فریم در ثانیه تبدیل شوید.
‏بازی های تفنگی، باید از سلاح های زیادی در ماموریت های مختلف فریم بر ثانیه استفاده کنید. با تفنگ یا چاقوی خود به یک تیرانداز ویژه مدرن تبدیل شوید. Modern Gun Strike OPS 2021 یک بازی است که به شما امکان می دهد در زمینه های خاص در بهترین تیراندازی قرار بگیرید.
‏بازی های تیراندازی مدرن Gun Strike OPS 2021-FPS بهترین تجربه تیراندازی چند نفره را در اختیار شما قرار می دهد. بازی ها. مهارت‌های حمله تیراندازی فریم در ثانیه مدرن خود را به دوستان خود نشان دهید و با شکست دادن همه دشمنان در نبرد نهایی پیروز شوید.
‏مدرن Gun Strike OPS 2021- ویژگی‌های بازی تیراندازی FPS:
‏- بسیاری از اسلحه‌های مدرن و سلاح‌های ویژه برای ضربه زدن.
‏- میدان‌های نبرد حیاتی ویژه: کارخانه، تونل، شهر، انبار.
‏- ماموریت‌های تپانچه و دیوانه.
‏- میدان‌های جنگ هیجان‌انگیز و نقشه‌های حمله حیاتی مدرن Fps.
‏ >- سلاح های مدرن: تپانچه، تک تیرانداز، مسلسل ...
‏- ماموریت های کامل حمله Fps مدرن.
‏OPS مدرن Gun Strike به شما امکان می دهد یک ارتش 1 نفره را در این بازی مدرن OPS Gun Strike میدان نبرد. شما بهترین تیرانداز ویژه هستید و باید با انجام ماموریت های Modern Gun Strike OPS 2021-FPS Shooting Games، خود را به عنوان بهترین کماندوی جنگی مدرن و بقای فریم بر ثانیه ثابت کنید.
‏بهترین بازی های تیراندازی جنگی در این ضد بازی منتظر شماست. در Modern Gun Strike OPS 2021- بازی های تیراندازی FPS در خط مقدم بجنگید و از تیراندازی سرگرم کننده با جدیدترین سلاح ها در میدان نبرد حملات تروریستی لذت ببرید.
‏آیا می خواهید تیرانداز اعتصابی شوید؟ اگر به بازی های ماموریت جنگی علاقه دارید این بازی شماست. آیا می خواهید تیرانداز اعتصابی بازی های اکشن انتقادی رایگان با ماموریت شوتر باشید؟ این بازی تیراندازی جلد بهترین تجربه بازی های تیراندازی 2021 را با ماموریت تیراندازی ضد تروریستی چالش برانگیز به شما می دهد. عضو تیم اعتصابی باشید و به‌عنوان تیراندازی ویژه در تمام بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه 2021، اورستریک را شروع کنید!
‏لذت ببرید!
‏‏* رفع اشکالات
‏* گیم پلی بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
328221
١ بهمن ١٤٠١

خیلی بددددددددددددد بچگانه است اصلان مثل عکس هاش نیست اصان از آسمان نمیادو یار هم نداره بدددددددددددددددددددددددددد

۰ ۰
علی اردونی عشق استقلال
١ دی ١٤٠١

سلام و خسته نباشی به سازندش باری خوبیه

۲ ۲
Mohamadreza
٨ دی ١٤٠١

عالی

۲ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده