استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Turtle Robot Tank Transform

Turtle Robot Tank Transform

نسخه۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴
حجم۷۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Innova8 Games
‏‏با دوچرخه پلیس در حال پرواز در بازی های ربات موتوری پرواز کنید و تعقیب و گریز پلیس را در جنگ ربات های تبدیل آغاز کنید. در شبیه ساز دوچرخه پلیس برای ماجراجویی پرواز خود در بازی های دوچرخه شناور تبدیل به قهرمان ربات شوید. شبیه ساز موتور سیکلت ربات فوق العاده و جیپ پلیس یک ربات واقعی است که جنگ را با بازی های بیگانه تبدیل می کند. از شیرین کاری با انتقام ربات های آینده لذت ببرید و ربات ها را در بازی های دوچرخه سواری پلیس نابود کنید. بازی های تیراندازی دوچرخه پرنده با ربات های شیطانی جنگ با ربات پلیس تبدیل می شود.
‏بیگانگان رباتیک در قالب ربات های شناور تبدیل کننده در بازی های تیراندازی ربات های تبدیل به جهان حمله می کنند. این تحول ربات موتورسیکلت برای شهروندان یک آشفتگی واقعی است. بنابراین، تبدیل ربات دوچرخه‌سواری می‌تواند آشفتگی ناشی از بازی‌های مبارزه با ربات‌ها را برطرف کند. FLYING POLICE HOVER BIKE TRANSFORM ROBOT BIKE GAMES را بازی کنید و با بازی های دگرگونی دوچرخه ربات هوایی خود به نیروی بیگانه در حال پرواز شلیک کنید. مسابقه دوچرخه سواری ربات قهرمان را با دوچرخه های دشمن در بازی های ربات دوچرخه پرنده شروع کنید. ربات هاوربایک پلیس پرنده با تکنیک های رباتیک خاص ساخته شده و دارای قابلیت پرواز با دوچرخه پلیس نیز می باشد. تبدیل دوچرخه ربات پرنده با ماشین های جنگی در بازی تیراندازی جیپ پلیس. این غیرممکن است مسابقه دوچرخه سواری ربات با هاوربایک در شبیه ساز تبدیل ربات دوچرخه پلیس ایالات متحده. ماجراجویی ربات‌های مکانیکی را با بازی‌های دوچرخه شناور جیپ پلیس شروع کنید. این بازی‌های تبدیل دوچرخه ربات باورنکردنی شامل ربات دوچرخه موتوری ایالات متحده نیز می‌شود. بنابراین، سفر خود را با تبدیل دوچرخه شناور در بازی ربات آینده نگر آغاز کنید.
‏دوچرخه پرنده در بازی های تبدیل ربات آینده نگر یک سرگرمی واقعی است. تعقیب پلیس با تیراندازی ربات پرنده داشته باشید و از بازی های مبارزه با ربات لذت ببرید. پرواز دوچرخه با نیروی بیگانه و دوچرخه های دشمن در برابر جیپ پلیس مانند بدلکاری، سرگرمی دیوانه کننده ای در بازی های تیراندازی ربات های آینده نگر است. این رایگان برای بازی ربات دوچرخه پرنده پلیس ایالات متحده است که در آن می توانید از بازی های دوچرخه سواری ربات پرنده نیز لذت ببرید. این شبیه ساز جیپ پلیس و دوچرخه پرواز مخصوصاً برای دوستداران بازی های روباتی ساخته شده است.
‏ویژگی های FLYING POLICE HOVER BIKE TRANSFORM ROBOT BIKE GAMES:
‏- مدل واقعی هاوربایک با بازی های ربات متحول کننده
‏- محیط وسیع برای کشف شبیه ساز دوچرخه ربات
‏- باز کردن قفل هاوربایک های جدید و ربات های مکانیکی
‏ br>- بازی دوچرخه پلیس با اسلحه های تیراندازی یکپارچه
‏- انیمیشن های شگفت انگیز تبدیل دوچرخه ربات در شبیه ساز موتور سیکلت
‏- ترکیبی کامل از دوچرخه پلیس ایالات متحده با ربات هاوربایک های متحول کننده
‏دانلود FLYING POLICE HOVER BIKE TRANSFORM ROBOT بازی های دوچرخه سواری با ربات پرنده شما. ربات پرنده تعقیب و گریز پلیس ایالات متحده را در بازی های دوچرخه پرنده خود شروع کنید.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 🤬❌😠🤘Mani🤘❌😠🤬
٢٢ دی ١٣٩٩

چرا نمیره تو بازی لطفا برسی کنید

میپسندم۹ نمیپسندم۹
عکس کاربر مریم ابراهمی
٥ آبان ١٣٩٩

خوب بود

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر رهام رضایی
٢١ تیر ١٣٩٩

عالی عالی عالی😃😃😃😃😃

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده