استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Police Robot Hero Games

Flying Police Robot Hero Games

نسخه۳۰.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۳۰
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۲
حجم۸۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Innova8 Games
‏‏ربات هایی که توسط نیروهای بیگانه ساخته شده اند به شهر حمله می کنند و نبردی بین ربات ها و پلیس ایالات متحده شروع شده. Flying Police Eagle Bike Robot Hero: Robot را بازی کنید و از این جنگ بین ربات هایی که حمله کرده اند و نجات شهر لذت ببرید. قدرت رو برای تبدیل شدن از یک موتور رباتی جمع کنید و به پلیس برای جنگیدن در برابر ربات های بیگانه کمک کنید. این ربات های موتوری تبدیل شونده در شهر پرسه میزند و باعث هرج و مرج می شن و اینجاست که پلیس ها میان تا جلوی این ربات ها و هرج و مرج به وجود اومده رو بگیرن و از شهر در مقابل این ربات های بیگانه دفاع کنن.
‏ نبرد بین ماشین ها:
‏ ماشین های پلیس و موتور هایی تبدیل شونده ای برای دفاع از شهر در این بازی قرار دارد. سلاح هایتان را برای افزایش قدرت جنگی، سرعت بیشتر و بیشتر شدن مدت زمان تبدیل، ربات خود را ارتقا دهید. در این بازی عقاب خشمگین باورنکردنی می بینید که علیه دشمن در کنار شما می جنگد.
‏ نبرد بین ربات ها:
‏ پلیس آمریکا بدون کمک ربات ها نمی تواند با این ربات های بیگانه بجنگد. بازی ربات های موتوری دارای ویژگی ها و تحول های شگفت انگیزی است که می توانند به خوبی در مقابل بیگانه ها بجنگند و شهر را نجات دهند. از این توانایی های باورنکردنی استفاده کنید و به کمک ربات عقاب و موتور و ربات های بزرگ به پلیس آمریکا کمک کنید. ربات عقاب مخفی کرده و برای جاسوسی به مناطق مختلف بفرستید و آنها را دستگیر کنید.
‏ ویژگی های بازی:
‏ بازی هیجان انگیز و موتورهای تبدیل شونده
‏ تیراندازی در بازی
‏ تبدیل ربات های موتور و قدرت شلیک
‏ نبرد با ربات های بیگانه
‏ کنترل ربات پرنده و بدلکاری های جذاب
‏ محیط واقعی و شهری مدرن
‏ همین الان بازی Flying Police Eagle Bike Robot Hero: Robot را دانلود کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طاها طاطاری
١٧ اردیبهشت ١٤٠٠

این برنامه ی خیلی خوب است فقط یک مشکل داره مشکلش اینه از ربات به عقاب رد میشه از عقاب به ربات رد نمیشه اگه بگین چتوری درست کنم ممنون میشم از سازندش هم ممنونم

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر ثور
١٣ دی ١٣٩٩

بد

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر ارشیا
١ شهریور ١٣٩٩

عالییییطی

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده