استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Army Tank Lion Robot Car Games

Army Tank Lion Robot Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۷.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۵
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۷
حجم۱۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده WeeWoo Mobile
‏‏آیا آماده هستید تا بازی تبدیل تانک پرنده پر از اکشن را بازی کنید و لذت شگفت انگیزی از تیراندازی به عنوان ربات شیر ​​در مبارزات آینده نگر را تجربه کنید؟ بیایید شروع کنیم، تعقیب کنیم، و همه نیروهای بیگانه را با تبدیل قدرت های ویژه چندگانه تیراندازی شروع کنیم و مسئولیت شهر بقا را با برنده شدن در بازی تبدیل ربات به عهده بگیریم.
‏این ربات شیر ​​به بازی تبدیل تانک پرنده، محیط واقعی را ارائه می کند. از مبارزات آینده نگر که تمام مهارت های تیراندازی و مبارزه شما را در برابر دشمنان شما که قصد حمله به شهر بزرگ را دارند نشان می دهد. شما به عنوان یک ربات شیر ​​مسئولیت محافظت از غیرنظامیان خود و ایجاد صلح در شهر بزرگ را دارید.
‏این وضعیت آینده نگرانه را کنترل کنید. چالش نجات را بپذیرید و اسلحه های سنگین را بردارید تا با استفاده از تاکتیک های مختلف تغییر قدرت ویژه به دشمنان خود حمله کنید و خود را به عنوان یک جنگنده واقعی نهایی تانک ارتش ایالات متحده در بازی روبات های متحول کننده ثابت کنید.
‏پشت فرمان تانک پرنده بنشینید و خود را به عنوان یک قهرمان نهایی نجات ربات شیر ​​ثابت کنید و سلاح های پیشرفته خود را ارتقا دهید تا قدرت رزمی، سرعت تانک ارتش ایالات متحده و دوام ابرشیر خود را در مبارزات آینده نگرانه افزایش دهید. از یک بازی ربات متحول کننده نهایی با کمک خریدهای برنامه ای لذت ببرید که این تجربه تیراندازی را جالب تر می کند.
‏ویژگی های Flying Tank Transform Robot War: Lion Robot Games
‏• در ماموریت های نجات پیروز شوید.< br>• تحول چندگانه نهایی ربات ها در مبارزات آینده نگر.
‏• از قدرت های ویژه با حرکات رباتیک استفاده کنید.
‏• گرافیک بالا با محیط تیراندازی واقعی نهایی.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدمهدی
١٨ مرداد ١٤٠١

0

۱۳ ۵
سینا عبدی
٢٩ تیر ١٤٠١

نیما

۹ ۲
امیرعلی مذنب
١٧ بهمن ١٤٠٠

اصلا خوب نیست

۶ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده