استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Dino Robot Truck Transform

Dino Robot Truck Transform

نصب در حال دریافت
نسخه۴۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۵
حجم۱۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Big Baller Studios
‏‏آیا دوست دارید به عنوان ربات دینو در بازی های کامیون تبدیل شوید؟ اگر بله، به شهر رباتیک خوش آمدید و مبارزه آینده نگرانه یک بازی نهایی ربات کامیون را تجربه کنید. ربات دینو در بازی‌های کامیون تبدیل آخرین نسخه است که شامل تغییر چندگانه قدرت‌های شگفت‌انگیز برای به نمایش گذاشتن مهارت‌های تیراندازی شما و کشتن نیروهای بیگانه در زیر تگرگ حملات مختلف است.
‏از کامیون ربات دینو با نشان دادن علم خود لذت ببرید. اسلحه های fi، قدرت های تبدیل و مهارت های رانندگی برای حمله به دشمنانی که قصد تصرف شهر روباتیک را دارند. این شهر آینده نگر تحت حملات بیگانگان است و به کمک شما نیاز دارد تا به یک شهر مرفه و صلح آمیز تبدیل شود، زیرا ساختمان ها در حال حاضر در آتش هستند و دشمنان باعث تخریب بزرگ در این بازی ربات کامیون شده اند.
‏.
‏شما به عنوان یک کامیون ربات دینو واقعی باید خود را به سلاح های مخرب مجهز کنید و وارد شهر بزرگ رباتیک شوید تا تمام وسایل نقلیه تیرانداز ربات های شرور را نابود کنید و نقشه های مخرب شیطانی آنها را در بازی ربات کامیون متوقف کنید. به عنوان ربات دینو به دشمنان خود شلیک کنید و با احتیاط کامیون تبدیل را برانید تا لذت واقعی نبرد آینده نگر را ببرید تا در ماموریت نجات پیروز شوید.
‏فرصت لذت بردن از دگرگونی های چندگانه قدرت را با اسلحه های سنگین در بازی های کامیون تبدیل را از دست ندهید. . از شهروندان شهر رباتیک به عنوان کامیون ربات دینو در برابر نیروهای شیطانی محافظت کنید تا به یک مبارز واقعی بازی های کامیون تبدیل شوید. پیش بروید، یک مبارز واقعی باشید و به ارتقای قدرت های خود ادامه دهید تا رئیس های بزرگ را در این بازی ربات کامیون به چالش بکشید.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جواد
٢٧ فروردین ١٤٠٠

بدرد یک ستاره هم زیاد هست

۱۰ ۷
محمد جعفری
١٣ فروردین ١٤٠٠

خوبه ولی زیاد باحال نیست

۱۶ ۸
ایلیا
٧ دی ١٣٩٩

عااااآاااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللی

۲۲ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده