استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۴.۰۰.۱.fitbit-mobile-۴۰۰۷۹۰۸۱-۵۶۸۳۲۹۹۴۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۲
حجم۴۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Fitbit, Inc.
‏‏فیت‌بیت عنوان یک برنامه راهنمای فوق‌العاده برای مدیریت سلامتی با بیش از 240 ویدیوی آموزشی برای ورزش در منزل است که تا نود روز اول خدمات رایگان به کاربران ارائه می‌کند.
‏ اگر سلامتی و تناسب اندام برای شما مهم است، بهترین برنامه انگیزشی دنیا را روی گوشی یا ساعت هوشمند خود داشته باشید تا ورزش، فعالیت، خواب ، تغذیه و تخلیه فشار روانی را با مدیریت کنید. تمام اطلاعات و انگیزه‌های لازم برای تحقق اهداف سلامت محور را با فیت‌بیت یکجا به دست آورید.
‏ یک برنامه رایگان که پیشرفت شما بر بستر زمان را مدیریت می‌کند.
‏ برنامه‌های تمرینی و تغذیه‌ای رایگان، موزیک‌های مناسب تمرین، ابزارک‌های مدیریت خواب و بسیاری ویژگی‌های وسوسه کننده دیگر در این برنامه وجود دارد.
‏ با دوستان خود یک اجتماع تشکیل داده، اهداف و چالش‌ها را رصد کرده و دستاورد‌ها را جشن بگیرید.
‏ به صورت خودکار برنامه شما با بیش از سه هزار برنامه محبوب دیگر همگاه خواهد شد.
‏ با استفاده از فیت‌بیت گام به گام پیشرفت کنید، کالری سوزانده شده، مسافت‌های طی شده، طبقات بالا و پایین رفته و لحظه لحظه‌ی فعالیت‌های بدنی خود در طول روز را بازبینی کنید.
‏ به بانک صوتی و تصویری برنامه از تمرینات خانگی دسترسی پیدا کنید و در خانه ورزش کنید. انواع برنامه‌های چربی‌سوزی، هوازی، مقاومتی، یوگا و غیره در دسترس شما خواهند بود.
‏ با استفاده از این برنامه می‌توانید مدت زمان خوابیدن در طول شبانه روز را رصد کنید و با نمره‌دهی، تعریف اهداف، هشدار ساعت خواب و نمودارهای زمانی میزان خواب عمیق خود را مدیریت کنید.
‏ با گوش دادن به موزیک‌هایی که برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد فشار روانی روزانه را تخلیه کنید و حال بهتری پیدا کنید. با ذهن‌‌آگاهی و تلاش برای رسیدن به آرامش با مدیتیشن در کنار موزیک‌ها و داستان‌های مرتبط فیت‌بیت احساس بهتری پیدا می‌کنید.
‏ شاید بدون مدیریت تغذیه، ما متوجه نباشیم که در طول روزانه میزان کالری دریافتی ما چه اندازه بوده اما فیت‌بیت به شما کمک می‌کند تا به سادگی این کار را انجام دهید و مطمئن شوید کالری دریافتی شما کیفیت بالایی دارد یا نه، برای مثال آیا به اندازه طیف دریافتی خوراک را میان پروتئین، چربی و قند تقسیم کرده‌اید یا نه؟
‏ با ثبت عدد مربوط به ضربان قلب در ساعات و روزهای مختلف هفته توسط فیت‌بیت داده‌های ارزشمندی برای مدیریت سلامتی و تناسب اندام خواهید یافت.
‏ با عضویت در مجموعه فیت‌بیت انگیزه لازم برای ادامه دادن را خواهید یافت. ارتباطی که این برنامه میان شما و دوستانتان ایجاد می‌کند باعث ثبات ادامه فعالیت‌ها، خواندن مقالات علمی، دریافت مشورت‌های لازمه و پیشرفت خواهد شد.
‏‏برنامه بازطراحی شده Fitbit یک طراحی جدید جدید با عملکرد بهبودیافته را معرفی می‌کند.
‏• معیارهای تمرکز جدید را در برگه امروز تنظیم کنید و همه اطلاعات سلامتی و تندرستی خود را راحت‌تر مشاهده کنید.
‏• محتوا را در برگه مربی کاوش کنید.
‏ • اهداف سلامتی خود را در برگه شما تنظیم کنید و در مسیر خود قرار دهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 774189
٢٧ مهر ١٤٠١

چرا اینو فیلتر کردن؟ فکر کنم اشتباهی شده، چطور میشه ی فیدبک فرستاد برای آقایون که این فقط یک آپ ساعت ورزشی هست؟ 😭

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۷۸۱۸
٢١ بهمن ١٤٠١

نه اونا ما رو تحریم کردن ولی با hookوی پی ان کار میده وبرنامه ی عالیه

میپسندم۹ نمیپسندم۰
عکس کاربر یاسان گیمر
٢٣ مرداد ١٤٠٢

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده