استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
Puzzles for Preschool Kids

Puzzles for Preschool Kids

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده KiDEO
‏‏پیش دبستانی ها و بچه های عزیز، پازل های آموزشی رایگان را بین دستان شما قرار می دهیم. این پازل ها به طور خاص برای کودکان، پسران و دختران به طور یکسان طراحی شده اند. این بازی فوق‌العاده با تلاش‌ها و افکار فراوان برای تنظیم توانایی‌ها و نیازهای کودک شما طراحی شده است. پازل ها به 7 زبان انگلیسی، پرتغالی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و روسی در دسترس هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی 'پازل های کودکانه' یک بازی بسیار غنی و لذت بخش با 36 پازل رنگارنگ و آموزشی برای بچه های کوچک است. به خصوص نوزادان و نوزادانی که عاشق پازل هستند.
‏برخی از مطالب پازل های کودکان:
‏✔ حروف و اعداد: حروف A-Z/الفبا با صداها و اعداد 0-10.
‏✔ حیوانات و پرندگان: 34 حیوان و پرنده با نام ها و صداهایشان.
‏✔ سبزیجات و میوه ها: 20 سبزی و میوه با نام میوه ها/سبزیجات.
‏✔ حمل و نقل: 24 وسیله نقلیه رنگارنگ.
‏✔ اسباب بازی ها و عروسک ها: 19 اسباب بازی برای کودکان.
‏✔ رنگ ها با نام آنها.
‏این بازی پازل کودکان تجربه ای منحصر به فرد و منحصر به فرد با پازل های آموزشی را برای کودک شما فراهم می کند که بین دسته های مختلف متفاوت است.
‏ ABC: A تا Z
‏🧩 اعداد 123: 0-10
‏🧩 رنگ‌ها
‏ ..)
‏🧩 غذا
‏🧩 میوه ها و سبزیجات
‏🧩 حمل و نقل
‏از آنجایی که ما به فرزند شما اهمیت می دهیم، یک بخش اضافی اضافه کردیم که شامل 8 مینی بازی سرگرم کننده است تا او نتواند خسته شو بازی را دانلود کنید و بازی های کوچک را کشف کنید!
‏کودکان، نوزادان و کودکان پیش دبستانی با این موارد سرگرم خواهند شد: درخت آموزشی🌳، بستنی🍦 تهیه، جمع آوری عسل🍯، بازی پیتزاساز 🍕، جمع آوری هدایا ، روی تخم مرغ دینو ضربه بزنید🦖، حباب ها 💧 تا بچه های کوچک حروف/الفبا و اعداد را یاد بگیرند.
‏در تمام فعالیت های مختلف همراه با بازی، کودکان یا بچه های شما از دریافت بازخورد مثبت، شنیدنی و قابل مشاهده لذت خواهند برد. ، فورا. بچه های مهدکودک نیز از مجموعه ای غنی از برچسب ها و جوایزی که هر بار که کل پازل را تکمیل می کند، دریافت می کنند، لذت خواهند برد و انتخاب می کنند. به این ترتیب، ما او را تشویق می‌کنیم که در حین یادگیری به پایان برساند و از آن لذت ببرد.
‏ما در KiDEO، همیشه به دنبال ارائه بهترین‌ها برای خانواده شما از طریق برنامه‌های ایمنی که طراحی می‌کنیم، به ویژه برای کودکان پیش‌دبستانی و کودکان نوپا بوده‌ایم. در KiDEO، ما همچنین والدینی هستیم که به فرزندان خود و شما اهمیت می‌دهیم و مطمئن می‌شویم که بچه‌های کوچک بازی‌ها و پازل‌های آموزشی ما را یاد بگیرند و از آن لذت ببرند.
‏ما هر گروه سنی را جداگانه هدایت می کنیم، اعتقاد ما به ویژگی هر مرحله تکاملی از پسر/دختر شما می گذرد، اما برای اینکه مهارت های زندگی و ذهنیت یادگیری و رشد و بازی صحیح و درست را به شما بدهیم. با همسالان خود و محیط اطراف آن ارتباط برقرار کند.
‏منتظر چه هستید؟
‏بیایید اکنون بازی 'پازل های آموزشی کودکان' را برای کودک پیش دبستانی خود دانلود کنیم!
‏‏رفع اشکال.
‏- لذت ببرید!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده