خانه بازی آموزشی
آموزش حیوانات الفبا اعداد...

آموزش حیوانات الفبا اعداد...

یه معلم حرفه‌ای کودکان

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
سازنده سام اپز
نسخه۱.۱.۴
حجم۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۱۰/۰۹
‏‏این برنامه، کودک شما را در آموزش حروف الفبا، رنگها، شکلها، حیوانات ،اعداد ... با روشی شاد و جذاب یاری می رساند. مجموعه ابزارهای مناسب و کارامد برای آموزش، تربیت و کلی آموزش های بسیار زیبا و متنوع در یک برنامه برای شما عزیزان که علاقمند یادگیری فرزندانتان هستید. شما با دانلود این برنامه علاوه بر ایجاد اوقات فراغتی شاد برای کودکانتان، آن ها را با دنیای پیرامون خودشان آشنا خواهید نمود. امیدوارم این برنامه هر آنچه که نیاز دارین رو در اختیارتون گذاشته باشه. این برنامه شامل دو زبان انگلیسی و فارسی می باشد که در آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: -آموزش حیوانات -آموزش حروف الفبای فارسی و انگلیسی -آموزش اشکال هندسی -آموزش رنگها -آموزش اعداد -آموزش وسایل نقلیه -پازل برای کودک شما و ... همچنین می تونید در انتهای هر آموزش با استفاده از یک تست ساده، میزان یادگیری کودک رو بسنجید. هدف از تهیه این برنامه، ارتقا هوش کودکان ایران زمین هست. به امید آینده ای بهتر و ایرانی آباد. هر گونه نقد و انتقادی دارید به ایمیل من بفرستید و مطمئن باشید که نظرات شما در اولویت هست و در کوتاه ترین زمان به اونا پاسخ داده میشه. کلمات کلیدی: آموزش کودکان، آموزش اعداد، آموزش زبان فارسی، آموزش حیوانات، آموزش شکلهای هندسی، آموزش انگلیسی، آموزش میوه هاوپازل کودکان
‏‏رفع ایرادات برنامه
‏اضافه شدن بازی جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟