استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Castle Wall Defense: War Games

Castle Wall Defense: War Games

نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۲۹
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۹
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Freeze Games
‏دفاع دیواری Castle Site Castle محافظت از بازی دیوارهای امنیتی قلعه را در برابر حمله نبردهای فانتزی از ارتش محافظت کرده است. آماده باشید برای امنیت دیوار فانتزی زنده مانده ساحل حمله به جنگ کشتی جنگی برای جنگ قلعه در این بازی عالی دفاعی دیوار سایت قلعه رودخانه عالی و بقا. در رودخانه سایت قلعه دیوار که بازمانده از بازی سلطنتی است ، دارای جنگ های استراتژیک و آخرین حماسه نبرد River Site Castle بازی دفاع دیوار است. پادشاهی قلعه توسط دشمنانی که در نمای ساحلی واقع شده اند ، اشغال شده است. توپ آتش و اسلحه ها را در برابر دشمنان در River Site fort بکشید و برای دفاع از روبرو دریایی می جنگید. محافظت از دیوار قلعه و با استفاده از اسلحه های متعدد ، اسلحه حرفه ای تیرانداز ، اسلحه مدرن با هدف محافظت از قلعه در این پرستش جنگ واقعی بازی افسانه دفاع ، در قلعه جنگ های استراتژیک محافظت از دیوارهای قلعه در شهر ساحلی برای زنده مانده از قاتل نبرد دشمن و محاصره قلعه بازی های دفاعی دیواری قلعه River River Castle. شب بقا دفاع قلعه دارای یک عرصه جنگ و ترور وحشتناک دفاع دفاعی رودخانه جانبی به عنوان مدافع قلعه واقعی است. مأموریت تیراندازی رزمی Frontline در جنگجویان سلطنتی جنگجویان قلعه جنگنده سلاح های ارتش تنها انجام می شود. نمای ساحل دریا دارای یک جنگ استراتژیک برای دفاع از دیوار قلعه به عنوان قهرمان دفاع است و از نیروهای نبرد در مقابل دشمنانی که به بازی شبیه ساز جنگ حمله می کنند محافظت می کند. قلعه امنیتی دیواری قلعه امنیتی با حمله بمباران توپ ، نیروهای دشمنان را شکست می دهد.
‏برج محوطه رودخانه و دیوار قلعه دفاع امپراتوری میدان جنگ دژ پادشاهی دارای پادشاهی است که توسط تیراندازی توپ برای قلعه دیوار امنیتی در دفاع از قلعه تاکتیکی اشغال شده است. اسلحه های توپ آتش نشانی برای امنیت دیوار قلعه در میدان نبرد دیوانه و جنگ و قاتل نظامی. استفاده از اسلحه برای دیوار امنیتی دژ محوطه رودخانه برای بازی با بازی استراتژیک کنار رودخانه به جنگ با حمله می رود. قلعه نبرد امنیت پرستش جنگنده و قلعه حمله تیراندازی توسط مدافع قلعه افسانه جنگ استراتژیک توپ است. جنگ های استراتژیک مبارزه با قلعه از دیوارهای قلعه به عنوان محاصره قلعه قاتل با تاکتیک دفاع دیوار قلعه قلعه بقا محافظت می کند. شب حماسه حمله رودخانه قلعه حماسه شب زنده داری دارای عرصه جنگ و تیراندازی از دفاع دیوار محافظت از قلعه در عرصه سلطنتی ساحلی است. استراتژی دفاع دیواری River Site Castle محافظت از نیروهای نبرد در برابر دشمنان با شلیک توپ قدرتمند. دژ قلعه حمله قلعه استراتژیزم حمله دیوار بازی جنگنده پادشاهی حماسه است. شکست دهنده های قلعه و سربازان را با سلاح های افسانه ای از اسطوره ها استخدام کنید. رودخانه سایت جنگنده قلعه بزرگترین رهبر نظامی قلعه در عرصه های دیوار امنیتی است. برای پیروزی در جنگهای طایفه قلعه جهانی آماده باشید تا رقیب را در خط مقدم ارگ امپراتوری قلعه شکست دهید. ساختن لشکرهای امنیتی دیواره قلعه در نبرد برادریها سایت رودخانه قلعه مهاجم دفاع دیوار. محافظت از دیوار قلعه و شکست دادن دشمنان قلعه و سپس پیروزی بازی قلعه سرزمین. دفاع دیوار قلعه شما شما را سوار بر قهرمانانه می کند تا دشمنان قلعه سایت رودخانه را فتح کنید.
‏فراموش نکنید که River Site Castle Wall Defense: In Siege Battle Game ایجاد شده توسط Freeze Games را بارگیری کنید. نظرات شما برای ما قابل احترام است.
‏‏- رفع اشکال
‏- CMP یکپارچه

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر اراز
٥ فروردین ١٤٠٣

بد ترین بازی عمر من شاید بعضی هاتون فکر می کنید بخاطر این که گوشی من ضعیف است این را نوشتم اما اینطوری نیست یک ستاره برای این بازی از هداندازه بیشتره

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر 584
٢١ اسفند ١٤٠٢

‏✓ یه ستاره واسه اش از سرش هم زیاده

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر نهال
٢٢ فروردین ١٤٠٣

بد بد بد بد اصلا خوب نیست

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده