استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Village Excavator JCB Games

Village Excavator JCB Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۱۴
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Freeze Games
‏‏به فریز دهکده مجازی بازی ها خوش آمدید. با استفاده از شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین، کامیون کمپرسی، جرثقیل های تراکتور و متحرک، دوشاخه بالابر، بولدوزر ژاپنی، بیل بکهو در بازی JCB، در اینجا در دهکده مجازی ما، کارهای با کیفیت راه سازی را انجام دهید. آستین ها را بالا بزنید تا مهندس دهکده مجازی خود و همچنین متخصص شبیه ساز بیل مکانیکی شوید و دست به کار شوید.
‏در حین کار بر روی یک سایت ساخت و ساز خانه بزرگ در دهکده مجازی با بیل مکانیکی jcb، کنترل این وسایل نقلیه سنگین ساختمانی به دلیل کنترل های چندگانه پیشرفته آنها یک چالش واقعی است و شما باید بیل مکانیکی زیادی انجام دهید. شبیه ساز تراکتور قبل از اینکه وسایل نقلیه مانند کامیون کمپرسی، تراکتور بیل مکانیکی، جرثقیل های متحرک را به روش صحیح در این بازی jcb wala اداره کنید، تمرین کنید. آیا می توانید شبیه ساز بیل مکانیکی یا مسئولیت جابجایی حفارها را با حفاری انجام دهید و آن را با بیل مکانیکی، کمپرسی، کامیون های لودر و کامیون های باری در شبیه ساز بیل مکانیکی روستای مجازی خود حمل کنید
‏بیشتر درباره Virtual Village JCB Excavator Simulator …
‏در چالش حفاری شبیه ساز بیل مکانیکی مجازی، شما باید سنگ ها را از طریق ماشین سنگ و کار نجاری خرد کنید، سپس باید مواد پودر سنگ را با لودر فشار دهید و برای اولین بار در تاریخ هر تراکتوری چنین چند پیشرفته را دارد. گزینه کنترل در مقایسه با سایر بازی های قدیمی بیل مکانیکی تراکتور یا جرثقیل رایگان است. در Virtual Village Excavator Simulator شما مدیر مدیریت کلیه امور سیمان کاری، حفاری حفاری، خرد کردن و بیل مکانیکی سنگین با کنترل های پیشرفته هستید، قبل از شروع بازی های حفاری خود باید بدانید که چگونه باید همه چیز را در حین گودبرداری در دهکده مجازی از طریق شبیه ساز بیل مکانیکی کنترل کنید. یا در هنگام برف روبی در زمستان با بیل مکانیکی و تراکتور.
‏ بنابراین، این وظیفه شماست که به عنوان کارگر مسئول عمارت قدیمی، تمام مزارع دهکده مجازی را مدیریت و اصلاح کنید یا ساخت و ساز رایگان EUFO catcher را انجام دهید و سایر کارهای روستا را از طریق انجام دهید. وسایل نقلیه ساختمانی و ماشین آلات درجه یک، همچنین برداشت می کنند، تا آنجا که می توانید در مزارع روستای خود محصول را شخم بزنید.
‏ویژگی های شبیه ساز بیل مکانیکی روستای مجازی: -
‏ - سرگرمی فوق العاده با گیم پلی جالب
‏-شبیه سازی آسان کنترل های jcb لمس ساده
‏-جاده و خانه شگفت انگیز سایت ساخت و ساز.
‏-بیل مکانیکی سنگین با تکنیک های پیشرفته برای حفاری
‏-فیزیک واقعی حفاری جرثقیل حفار ، ل خرید لیفتراک، رانندگی کامیون سیمان، کامیون کمپرسی، ماشین سنگ و بارگیری بیل مکانیکی در تراکتور و حفاری بولدوزر ژاپنی.
‏-تفریح ​​رانندگی با بیل مکانیکی سنگین در محل ساخت و ساز
‏-چند ماشین سنگین با تکنیک پیشرفته
‏ -زوایای مختلف دوربین
‏‏- رفع اشکال
‏- عملکرد بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عادل
٦ آذر ١٤٠١

،🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 اشغال ترین بازی دنیا

۰ ۰
حسین
٢٥ مهر ١٤٠٠

خیلی بده لطفا نصب نکنید

۴ ۳
امیرحسین خاکی
٤ فروردین ١٤٠٠

خیلی خیلی بد است نصب نکنید من نصب کردم اشتباه کردم شما ها نصب نکنید یک ستاره هم خیلی بیشتر است

۷ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده