خانه بازی تفننی
Moy 6 the Virtual Pet Game

Moy 6 the Virtual Pet Game

تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۷۰
حجم۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Frojo Apps
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏با بیش از 250 میلیون دانلود در سراسر جهان 'Moy Virtual Pet Game' یکی از بزرگترین و محبوب ترین بازی های جهان است!
‏در بازی 'Moy 6' ما واقعا تلاش کردیم تا نظرات طرفدارانمان را گوش کنیم تا بتوانیم بهترین بازی حیوان خانگی مجازی را که تاکنون ساخته شده است، ایجاد کنیم. قبل از این هرگز، بازی Moy بصورت تعاملی، شبیه زندگی واقعی و پر از چیزهای سرگرم کننده برای انجام، نبود.
‏این بازی همچنین دارای بیش از 50 مینی گیم، از قبیل: بازی های اکشن، بازی های پازل، بازی های آنلاین و حتی بازی های تفننی می باشد. همچنین در این بازی تعداد زیادی اتاق و فعالیت های هیجان انگیز قرار دارد که شما را ساعتها سرگرم نگه می دارد.
‏در این بازی در کنار جمع آوری تعداد زیادی از ویژگی ها در بازی، ما واقعا سعی کردیم Moy را تا حد امکان به عنوان یک موجود واقعی بسازیم، بطوری که اکنون سن Moy رشد خواهد کرد و اگر شما تغذیه او را سالم نگه ندارید، چاق می شود. شما همچنین می توانید Moy را حیوان خانگی خود بدانید، او را لمس کنید و با Moy صحبت کنید و او آنچه شما می گویید را تکرار خواهد کرد.
‏و آخرین سخن اینکه، در این بازی شما قادر خواهید بود به Moy لباس بپوشانید و لباس هایش را عوض کنید و تزئینات اتاق های کوچک او را هر طور که شما می خواهید تغییر دهید، با بیش از 1.000.000 ترکیب مختلف!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟