استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Airport Construction Builder

Airport Construction Builder

نسخه۲.۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamePark
‏‏از شگفت انگیزترین بیل مکانیکی ساخت فرودگاه بهره مند شوید و ساخت و ساز واقعی را تجربه کنید. شما در یک شهر بزرگ واقع شده اید و اکنون وظیفه شما ساخت بزرگترین فرودگاه در شهر است. بنابراین با در نظر گرفتن دمای شهر ، برنامه های فنی کاملی را برای ساخت فرودگاه فرودگاه خود در اسرع وقت تهیه کنید. بازی بیل مکانیکی ساخت و ساز فرودگاه قصد دارد بزرگترین فرودگاه شهر را برای سهولت شهروندان احداث کند. بیل مکانیکی شگفت انگیز در ساخت و ساز فرودگاه شهر بازی کنید و نقش مدیر فرودگاه را انجام دهید. وظیفه خود را به عنوان مدیر مسئول فرودگاه پرواز انجام دهید و خود را به عنوان بهترین مدیر فرودگاه ثابت کنید. تنظیمات کامل ابعاد ساخت و ساز در فرودگاه را انجام داده و پروژه باند ساختمانی واقعی را شروع کنید. اگر پروژه ساخت فرودگاه megalopolis را بدست آوردید بسیار خوش شانس هستید ، بنابراین منتظر نمانید که خود را به عنوان بهترین سازنده شهر در شهر اثبات کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏شما باید برای بارگیری و تخلیه مواد به سمت فرودگاه شهر به عنوان مدیر فرودگاه توجه داشته باشید. جرثقیل های ساختمانی بزرگ و کامیون ها در حال حمل مواد سنگین برای ساخت بزرگترین پروژه باند فرودگاه هستند. با رفتار خوب با کار خود همکاری کنید. کامیون ساختمانی سنگین را در سایت بارگیری کنید. انواع ساخت و ساز فرودگاه های شهری منتظر مدیر فرودگاه آنها است. سطوح بیشتر و مصالح ساختمانی را با تکمیل یک سطح باز کنید. پاداش جمع آوری کنید و حداکثر سکه کسب کنید تا تمام مواد ساختمانی آنلاک شوند. بیل مکانیکی ساخت فرودگاه شهر شگفت انگیز ترین بازی سال به دلیل ایده های جدید خود در ساخت فرودگاه megalopolis در شهر است. همه کارها را به موقع مدیریت کنید تا بتوانید قبل از زمان ساخت و ساز واقعی فرودگاه خود را تکمیل کنید. برای ساخت فرودگاه شهری مدرن باید ماشین های سنگین مانند جرثقیل ها و کامیون های بزرگ مانند اپراتور جرثقیل واقعی را در این بازی بیل مکانیکی ساخت فرودگاه سوار کنید.
‏ساخت فرودگاه رویایی شهر بزرگ را شروع کنید. ثابت کنید که در این پروژه باند فرودگاه مگاپولیس یک سازنده فرودگاه اصلی باشید. به عنوان یک طراح آموزش دیده در سطح شهر ، طراحی ، ساخت ، تعمیر و تعمیر مناطق آسیب دیده فرودگاه اصلی فرودگاه. بنابراین دست خود را بر روی این بازی شگفت انگیز در ساخت و ساز فرودگاهی شهر قرار دهید و از تجربه شگفت انگیز ساخت و سازهای واقعی لذت ببرید.
‏امکانات:
‏ساخت و ساز واقعی توسط این بازی ساخت و ساز فرودگاه را تجربه کنید.
‏نقش مدیر فرودگاه را بازی کنید و خود را به عنوان بهترین مدیر فرودگاهی ثابت کنید.
‏مواد ساختمانی را در سایت بارگیری و تخلیه کنید.
‏گیم پلی کنترل صاف و آسان.
‏بزرگترین فرودگاه شهر را احداث کنید.
‏کسب سکه و دریافت پاداش.
‏باز کردن سطوح مختلف.
‏بازی چالش برانگیز با فیزیک زمان واقعی.
‏جرثقیل و ماشین آلات سنگین را مانند اپراتور جرثقیل واقعی رانندگی کنید.
‏چنین گیم پلی اعتیاد آور است.
‏موسیقی پس زمینه شگفت انگیز.
‏‏- اندازه کاهش یافته
‏- بیل مکانیکی صاف بیشتر، غلتک جاده، بازی جرثقیل
‏- اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعباس
١٤ اسفند ١٤٠٠

بدرد نخور یک ستار هم براش زیاده

میپسندم۱۲ نمیپسندم۸
عکس کاربر مهسا
٢٠ دی ١٤٠٠

ن۳تفهفنبلبحیتقهقنیدیخینیتنیویاینیویاینیکیتقجیکیدقتیک ینیمیکیفنقنقنقنمقکیدیحیگیویجنقنق

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر ☆♡◇R◇♡☆
١١ دی ١٤٠٠

عالی عالی

میپسندم۶ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده