خانه بازی شبیه سازی
Heavy Excavator Simulator: Road Construction Games

Heavy Excavator Simulator: Road Construction Games

تعداد دانلود۱۵ هزار
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Vital Games Production
‏‏از زمین‌های ناهموار عبور کنید و بازی به عنوان یک نیروی ساختمانی را تجربه کنید. مهارت‌های خود را در یک موقعیت ساختمان‌سازی واقعی با ماشین‌آلات سنگین ساخت و ساز را به چالش بکشید. کار با جرثقیل و بیل هیدرولیکی را تجربه کنید و لذت ببرید.
‏ آیا تاکنون فکر کرده‌اید که می‌توانید برای انجام کارهای ساختمانی یک جرثقیل و بیل مکانیکی سنگین را هدایت کنید؟ قطعا کار با آن آسان نیست، اما کاملا سرگرم‌کننده است. آیا شما می‌توانید یک راننده وسایل نقلیه سنگین باشید؟ یک فضای جدید در ساخت و ساز و بازی‌های رانندگی با وسایل سنگین که در آن شما خاک را استخراج می‌کنید ، مواد ساختمانی را از طریق کامیون‌های سنگین حمل می‌کنید و بسیاری موارد دیگر! با استفاده از فرمان و سایر کنترل کننده‌ها می‌توانید بیل مکانیکی سنگین را به صورت دستی هدایت کنید. در این شبیه‌ساز، روی زمین ناهموار رانندگی کرده و به سمت شن و ماسه در محل ساخت و ساز حرکت کنید. وقتی پشت فرمان خودروهای سنگین حمل و نقل قرار گرفتید چالش‌های کار عمرانی را تجربه کنید.
‏ شما به عنوان راننده یک جرثقیل ساختمانی و راننده بیل مکانیکی وظیفه حمل مصالح ساختمانی را دارید. گرافیک عالی ، رانندگی وهندلینگ و محیط واقعی همه و همه باعث می‌شود تجربه شما جالب‌تر و به دنیای واقعی نزدیک‌تر شود. تمام مراحل ساخت و ساز و حفاری شن و ماسه را از نزدیک تجربه کنید. رانندگی با ماشین آلات و وسایل نقلیه سنگین آسان نیست ، بنابراین در انجام وظیفه خود هشیار باشید.
‏ بیل مکانیکی خود را راه اندازی کنید و با آن در محل ساخت و ساز رانندگی کنید.شن و ماسه را از زمین بیرون بیاورید ، بالابر جرثقیل خود را بلند کرده و در کامیون دامپر رها کنید. اکنون سوار بر کامیون دامپر شوید و آن را به مقصد برسانید و آن را پارک کنید و به تیم سازنده بسپارید.
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ • تجربه واقعی رانندگی با بیل مکانیکی
‏ • محیط ساخت و ساز را کاوش کنید.
‏ • تمام مراحل رانندگی و حفاری را تجربه کنید.
‏ • حرکت فرمان، ترمز، بالا بردن و چرخش بیل مکانیکی کاملا روان و لذت‌بخش است.
‏ • گرافیک و محیط شگفت‌انگیز.
‏ • به زودی مراحل بیشتری از طریق به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.
‏ • رانندگی با وسایل نقلیه سنگین
‏ • چندین ماموریت متفاوت
‏ • حاوی انیمیشن و جلوه‌های صوتی
‏ • شبیه سازی واقعی رانندگی
‏‏=> یک مود جدید رایگان در بازی رانندگی بیل مکانیکی برای تجربه ای متفاوت در رانندگی.
‏=> گیمپلی روان و تقویت شده برای کنترل ساخت و ساز های شهر.
‏=> ظاهر کاربری ارتقاء یافته و بر طرف شدن باگ های جزیی در بیل مکانیکی ماسه.
‏=> تقویت تجربه و تعامل کاربر در گیمپلی.
‏=> ارتقای کنترل های مسیر یابی و نحوه حرکت دوربین بازی.


‏برای اپدیت های اینده ما گوش به زنگ باشید
‏تشکر بابت بازخورد و کامنت های شما.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟