استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
School Bus Driver Simulator 3D

School Bus Driver Simulator 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۷۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Blast Studio
‏‏راننده اتوبوس دبیرستان واقعی این شهر بزرگ شگفت انگیز. دانش آموز وقتی دانش آموز را به باغ وحش می برد هیجان انگیزتر است، دانش آموزان با حیوانات در باغ وحش لذت می برند و احساس شادی می کنند. دانش آموزان همچنین می خواهند برای تفریح ​​به پارک بروند و زمین بازی کنند و با دوستان مدرسه خود بازی کنند. در اتوبوس مدرسه خود می توانید سریعتر از شبیه ساز تاکسی رانندگی کنید، بنابراین مراقب باشید! رانندگی وظیفه به این راحتی نیست. زندگی در شهر دیوانه کننده است، مراقب مردم و ترافیک باشید. این بازی شبیه ساز راننده اتوبوس مدرسه برای رانندگان اتوبوس حرفه ای. این شبیه ساز اتوبوس واقعی برای همه زمان ها است. اگر از طرفداران بازی‌های سرگرم‌کننده و مسابقه‌ای هستید، ممکن است رانندگی با اتوبوس برای شما کمی کند باشد. این بهترین شبیه ساز اتوبوس برای همه کسانی است که به بازی های تاکسی، پارک اتوبوس و سایر بازی های اتوبوس مسافربری علاقه دارند.

ویدئو معرفی برنامه

‏راننده اتوبوس مدرسه شهری از اقدامات مختلف رانندگی در این بازی های رانندگی اتوبوس مدرسه استفاده می کند. می توانید مهارت های رانندگی خود را برای بازی های اتوبوس دبیرستانی فوق العاده ارتقا دهید. بهترین راننده اتوبوس در بازی های سرگرمی حمل و نقل با اتوبوس مدرسه، دانش آموزان مدرسه را می گیرد و به موقع در مدرسه رها می کند. بازی رانندگی واقعی اتوبوس مدرسه به شما راننده اتوبوس حرفه ای می دهد تا در بازی های شبیه ساز 3 بعدی اتوبوس مدرسه برای دانش آموز مدرسه اتوبوس را رانندگی کند. شما می توانید سبک رانندگی خود را اصلاح کنید و به دانش آموزان اتوبوس مدرسه در این بازی های اتوبوس دبیرستان کمک کنید.
‏وقتی هیچ نوبتی وجود ندارد سرعت اتوبوس مربی مدرن خود را افزایش دهید، اما وقتی نوبت می گیرید عمدا سرعت خود را کاهش دهید. محکم نگه دارید و صبور باشید و از موانع و ترافیک دوری کنید. شما باید تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر نظر داشته باشید، این تمرین خوب از شما یک شهروند خوب در زندگی واقعی نیز می سازد. ماموریت شما این است که با خیال راحت در مدرسه رها شوید! وظیفه شما این است که مدرسه را از ایستگاه های اتوبوس مختلف در سراسر شهر ببرید و قبل از اتمام زمان با خیال راحت آنها را در مدرسه شهر رها کنید.
‏این شبیه ساز راننده اتوبوس مدرسه ماجراجویی به شما پیشنهاد می کند اتوبوس مدرسه زرد رنگ مورد علاقه خود را با طراحی زیبا برانید. جاده های شهری با انرژی و هیجان کامل. گیم پلی مفصل پر از انیمیشن ها، مناظر زیبای طبیعت، سطوح هیجان انگیز و بسیاری موارد دیگر. هنگام رانندگی در جاده های بزرگراه مراقب باشید. بازی Modern School Bus Driver Simulator 2019 مملو از ماموریت های رانندگی چالش برانگیز و هیجان انگیز است. اتوبوس بزرگ مدرسه را با احتیاط هدایت کنید. از سواری اتوبوس دبیرستانی شگفت انگیز و زیبا در جاده های بزرگ شهر لذت ببرید. این بازی فوق‌العاده اتوبوس سرگرم‌کننده مدرسه شهری، لذت رانندگی واقعی را با ماموریت‌های مختلف به شما می‌دهد که در آن باید تمام ماموریت‌های مبتنی بر زمان را انجام دهید.
‏School Bus Driver Simulator 2020: ویژگی‌های اتوبوس مدرسه شهری
‏• سطوح ماجراجویانه و هیجان انگیز.
‏• رانندگی واقعی با اتوبوس مدرسه زرد
‏• رانندگی شدید اتوبوس مدرسه در جاده های شهر
‏• شهر زیبای سه بعدی محیطی پرشتاب برای کاوش
‏• انتخاب دانش آموزان n drop
‏• کنترل های روان و آسان و گیم پلی سرگرم کننده
‏• کنترل های پارکینگ و رانندگی واقعی اتوبوس
‏• صداهای واقعی و گیم پلی طبیعی
‏• ماموریت های رانندگی کامل با اتوبوس های مدرن
‏• سرعت دیجیتال- o-meter
‏• ترافیک واقعی و انیمیشن های دانش آموزان
‏• بازی رایگان
‏• حالت آفلاین

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده