استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Sniper 3D Shooting Sniper Game

Sniper 3D Shooting Sniper Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game City :Action, Racing, Simulation Games
‏‏بیایید بازی جدید تیراندازی تک تیرانداز را به صورت رایگان بازی کنیم. در بازی اکشن جدید 2020 استاد بازی های تک تیرانداز شوید. همه بازی های رایگان دیگر و بازی های جدید 2020 را فراموش کنید، این بازی جدید تیراندازی تک تیرانداز را مخصوصاً برای طرفداران بازی های ارتش تک تیرانداز یا بازی های تک تیرانداز فریم بر ثانیه بازی کنید. از این بازی تیراندازی جدید تک تیرانداز با فریم بر ثانیه که این بازی اکشن تک تیرانداز 2020 را در بین برترین بازی‌های اکشن جدید 2020 قرار می‌دهد، لذت ببرید.
‏آیا دوست دارید بازی‌های جدید تک تیرانداز، بازی‌های جدید تک تیرانداز 2020 یا بازی‌های تک تیرانداز جدید 2020 را به صورت آفلاین انجام دهید؟ از این بازی تیراندازی رایگان سه بعدی تک تیرانداز که مخصوص طرفداران بازی های تک تیرانداز جدید آفلاین، بازی های تک تیرانداز سه بعدی و بازی رایگان تیرانداز سه بعدی تک تیرانداز طراحی شده است، لذت ببرید. از این بهترین بازی تک تیرانداز سه بعدی با بهترین مهارت های تیراندازی تک تیرانداز لذت ببرید. اکنون این بازی رایگان میدان نبرد سه بعدی تک تیرانداز را دانلود کنید، تفنگ تک تیرانداز را بگیرید و آماده باشید تا همه دشمنان را ساقط کنید. اکنون بازی نخبگان سه بعدی تک تیرانداز را با بسیاری از سطوح چالش برانگیز و ماموریت های اکشن بازی کنید. بازی تیراندازی رایگان Sniper 3d یک بازی عالی برای شماست، اگر دوست دارید بازی های رایگان Sniper 3d honor را بازی کنید.
‏این بهترین بازی تک تیرانداز را با سلاح های تک تیرانداز واقعی در این بازی تیراندازی تک تیرانداز بازی کنید. با بازی در این میدان نبرد اکشن تک تیرانداز، به یک سرباز کماندوی تک تیرانداز تبدیل شوید. وظیفه خود را برای شلیک و کشتن سربازان دشمن انجام دهید. بازی‌های تیراندازی تک تیرانداز 2020، بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه و بازی‌های اکشن وجود دارد، اما این بازی تیراندازی با فریم بر ثانیه شامل طیف وسیعی از سلاح‌های تیرانداز از خفا، اسلحه‌های تک تیرانداز، مبارزات و موارد دیگر است. در این بازی تک تیرانداز سه بعدی با آموزش کماندویی به یک تک تیرانداز خبره تبدیل شوید. به خط مقدم میدان نبرد بیایید و تیم رزمی اکشن را رهبری کنید. مهارت های تیراندازی تک تیرانداز خود را که در این بازی جدید تک تیرانداز سه بعدی مجهز شده است بررسی کنید و بهترین تجربه تک تیرانداز را نشان دهید. در تاریخچه بازی های تک تیرانداز رایگان 2020، این بازی جدید تیراندازی تک تیرانداز بهترین بازی تک تیرانداز فریم بر ثانیه است.
‏از این بازی تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز به صورت رایگان با محیط سه بعدی واقع گرایانه لذت ببرید. تیم کماندوی تک تیرانداز خود را برای چالش تک تیرانداز در میدان جنگ رهبری کنید. در این بازی تیراندازی جدید 2020 نقش بهترین تک تیرانداز را بازی کنید، مانند یک کماندوی آموزش دیده مدرن، یک تیرانداز هجومی باشید. آیا از بازی کردن سایر بازی های اکشن تک تیرانداز 2020 خسته شده اید، این بازی رزمی تک تیرانداز پر از ماموریت های تیراندازی تک تیرانداز بر اساس داستانی هیجان انگیز است. که آن را به بهترین بازی اکشن تک تیرانداز تبدیل کرده است. اگر بازی های جدید تک تیرانداز 2020 را دوست دارید، پس این بازی کماندویی 3 بعدی تک تیرانداز که تمام خواسته های شما را در مورد تجربه تیراندازی و کشتار تک تیرانداز برآورده می کند! در این بازی رایگان تک تیرانداز سه بعدی، شما سلاح های تک تیرانداز واقعی مانند گلوله های مدرن، تفنگ های تک تیرانداز یا اسلحه های تیراندازی تهاجمی و نارنجک دارید. بازی های تیراندازی سه بعدی Sniper 2020 و بهترین مهارت های تیراندازی خود را نشان دهید. برای بازی های اکشن تک تیرانداز آماده شوید و تمام دشمنان مرگباری که پنهان هستند را بکشید. این بازی قاتل سه بعدی تک تیرانداز با تمام ویژگی های جدید همراه است. بازی ماموریت Sniper 3d به صورت آفلاین دارای گرافیک واقعی با کیفیت بالا است.
‏از قاتل ماموریت تک تیرانداز سه بعدی با تمام پر کردن مجدد تک تیراندازهای واقعی خود لذت ببرید. بیایید این بازی جدید 3D تک تیرانداز 2020 را بازی کنیم و استاد بازی های تک تیرانداز شویم. بازی آفلاین Sniper 3d 2020 یک بازی چالش برانگیز رایگان و واقع بینانه است. آیا دوست دارید بازی های آفلاین جدید تک تیرانداز سه بعدی، بازی های رایگان عرصه تک تیرانداز سه بعدی یا بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه بازی کنید؟ تروریست های دشمن جنایتکار شما در حال مبارزه با شما هستند و گانگسترها در دشمن عادی نیستند، آنها در این بازی تیراندازی سه بعدی تک تیرانداز جدید بسیار کشنده هستند. به تمام اهداف دشمن خود در این بازی جدید پر از اکشن تیراندازی شلیک کنید، مهارت های تک تیرانداز خود را در این بازی رایگان 2020 نشان دهید. شما بهترین تیرانداز ارتش تیرانداز از خفا برای مبارزه در میدان نبرد هستید. در این بازی مبارزه با اسلحه سه بعدی تک تیرانداز با گلوله های تک تیرانداز در زمان محدود به همه جنایتکاران مرگبار شلیک کنید.
‏یکی از بهترین بازی های تک تیرانداز آفلاین را با سرگرمی نامحدود بازی کنید. در این بازی تیرانداز از خفا ارتش بهترین سطوح بازی تیراندازی تیرانداز از خفا آفلاین است. این بازی رایگان تک تیرانداز تک تیرانداز بازی بسیار جالبی است. در این بازی جدید تک تیرانداز سه بعدی، شما باید به یک تیرانداز واقعی تبدیل شوید. این بازی تک تیرانداز سه بعدی 2020 اساساً یک بازی فریم بر ثانیه آفلاین با انواع تفنگ های تیراندازی است. اکنون این جالب ترین بازی تک تیرانداز سه بعدی را دانلود کنید و از یکی از بهترین بازی های تک تیرانداز سه بعدی 2020 لذت ببرید. اکنون بهترین بازی تیمی تک تیرانداز سه بعدی را بازی کنید.
‏‏++ اشکالات جزئی رفع شد
‏+ بهترین تجربه تیرانداز از خفا
‏+ ماموریت تک تیرانداز جدید
‏+ شهر سه بعدی واقعی جدید
‏+ رابط کاربری چشم نواز
‏+ تفنگ تک تیرانداز با عملکرد فوق العاده
‏+ مد FPS

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
👉💁بکوب رو عکس بیاتو💫✨
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

خوبه اما ابتدایی.

۲ ۰
اسکار
٢٨ دی ١٤٠١

خوب نیستتتت

۲۱ ۱۳
امیرعباس
٨ بهمن ١٤٠١

عالی

۲۳ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده