استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Counter Terrorist - Battlefield Shooting Game

Counter Terrorist - Battlefield Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fun Battle Fire Games
‏‏به بازی تیراندازی با اسلحه Counter Terrorist - میدان نبرد خوش آمدید. بازی کلاسیک FPS هاردکور یک نبرد تک تیرانداز است که در آن می توانید ماموریت های تیرانداز و دشمنان پنهان در مناطق تاکتیکی را شناسایی کنید. شما یک شکارچی سوات و نیروهای ویژه مبارزه با حمله تروریستی در این نبرد اسلحه مدرن هستید. وظیفه شما کشتن دشمنان و ضد حمله به دشمنان است.
‏شما اکنون در میدان نبرد واقعی بهترین بازی تیراندازی FPS با ماموریت های عملیات ویژه هستید. کورکورانه به سراغ این بازی مدرن تیراندازی جنگی نروید. استراتژی های نبرد شما مهارت های تیراندازی شما را نشان می دهد تا ماموریت های خود را در بازی تیراندازی ضد تروریستی انجام دهید. شما برای این نبرد بازی تیراندازی توپخانه سلاح گسترده ای دارید. با توجه به توانایی عملیاتی تسلیحات، خود را به سلاح های سنگین مجهز کنید و گانگسترهای مافیایی دیوانه را به شدت شکار کنید تا شکست بخورید. بر اساس دستورالعمل های رادار به اهداف شرور بروید و ماموریت های خود را در زمان مشخص انجام دهید در غیر این صورت اگر از محدودیت زمانی فراتر رفت، این میدان نبرد را از دست خواهید داد. برای باز کردن بهترین اسلحه ها از تفنگ های تک تیرانداز، تفنگ های تهاجمی، سلاح های کمکی تیراندازی و مسلسل، جوایز مختلفی دریافت کنید. نبرد پر از بحران است. شما تیرانداز آزاد این عرصه نبرد هستید. دشمنان می توانند از هر طرف به شما حمله کنند، شما باید با آن دشمنان، انواع سلاح های پیشرفته پس از دیگری مقابله کنید تا بتوانید از تمام حملات دشمنان فرار کنید. تیراندازی دیوانه وار کنید و جوایز بیشتری دریافت کنید.
‏به سراغ تاکتیک هدف و تیراندازی و سیاست های سربازان سرسخت دشمن مدرن، سربازان تهاجمی، فرماندهان جنگ رویال بروید. از بهترین بازی تیراندازی با اسلحه خود لذت ببرید و به دشمنان شلیک کنید. بزرگترین حمله نظامی جهان را با بازی تیراندازی با اسلحه شروع کنید.
‏Counter Terrorist - بازی تیراندازی میدان نبرد بهترین بازی تیراندازی FPS است. یک تیرانداز واقعی باشید و از این بازی سرگرم کننده نبرد سلطنتی به صورت رایگان لذت ببرید!
‏ویژگی ها:
‏==> ماموریت های جنگی واقع گرایانه
‏==> محیط میدان نبرد تیراندازی با تفنگ
‏==> ماموریت های همه جانبه پر از اکشن.
‏==> AK47, MP5 , تفنگ های M4, شاتگان, تفنگ های تک تیرانداز
‏==> نبرد تیراندازی مدرن
‏==> بازی تیراندازی اکشن
‏==>بازی تیراندازی رایگان فریم بر ثانیه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده