استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
World War Army Games Offline

World War Army Games Offline

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Virtual Sim Games
‏‏آخرین روز جنگ جهانی قهرمان یک بازی WW2 با FPS Shooter & Sniper Mission Shooting Mission است
‏بازی Army Shooting Commando Survival Battleground Shooting Game را انجام دهید و بزرگترین چالش ماموریت های مخفی مخفی را بپذیرید.
‏Last Day of World War Hero ترکیبی از بازی های تیرانداز از خفا و بازی های جنگ جهانی به صورت رایگان است! در این بازی Army Commando Survival Battleground ، همه سربازان ارتش ایالات متحده در بهترین بازی تیرانداز جنگ جهانی دوم FPS برای اندروید از سراسر جهان می جنگند! این بازی کماندویی ارتش آمریکا برای بقا WW2 شما را به جنگ جهانی دوم می برد ، جایی که می توانید با استفاده از سلاح های نظامی نبردهای بقا را در میادین جنگ جهانی انجام دهید. در این بازی مدرن بقا war جنگ جهانی ، کماندوها برای جنگ مرز قاتل فرماندهان مخفی ماموریت با سلاح های پیشرفته و زرهی مانند تفنگ ، تیرانداز و اسلحه در این بازی زنده ماندن تیرانداز WW2 آماده هستند.
‏با احساس WW2 تروریست ها را در این بازی های نظامی بکشید ، زنده بمانید و تا آنجا که می توانید برای یک حمله قاتل با یک ماموریت تکاور تیرانداز ارتش آمریکا در بازی های جنگ جهانی 2 زنده بمانید و زنده بمانید. در این بازی های تیراندازی جنگ میدان جنگ بقا جنگ جهانی 2020 ، نبرد برای بقا ناشناخته برای کماندوی ارتش WW2 ارتش ایالات متحده در میدان نبرد تیراندازی آغاز می شود زمانی که کماندوی ارتش WW2 ارتش ایالات متحده به یک میدان جنگ ناشناخته برای مأموریت های تیراندازی بقا علیه رقبا می رسد. Battle World Battle of WW2 Army Commando Survival Battlegrounds ارتش ایالات متحده بهترین بازی های زنده ماندن ، بازی های اسلحه و بازی های تیراندازی با اسلحه سه بعدی است که به شما امکان می دهد بازیکنان آخرین نبرد ناشناخته را برای بقا نهایی در جنگ جهانی دوم جنگ جهانی دوم ، بازی مدرن بقای جنگ جهانی جنگ کنند 2020
‏در این بازی تیراندازی با تیرانداز از خفا 2020 ، با تروریسم مبارزه کنید و به عنوان یک کماندو نیروی نخبه ارتش ایالات متحده ، شهر خود را از حمله تروریستی نجات دهید. بازی تیراندازی Offline FPS 2020 یک بازی تیراندازی اول شخص است که پر از عمل است و آنچه را که در جنگ جهانی 2 به نظر می رسید (WW2 ، War Army Games 2020) و اینکه چگونه این کماندوها زندگی خود را برای اعلام صلح برای جهانیان در این کشور تجربه کردند ، تجربه می کنید بازی ضد تروریستی 2020. تروریست ها سرزمین و اردوگاه های اصلی شما را تسخیر کرده اند ، بنابراین با سلاح های پیشرفته ، زره پوش و سلاح های مخرب آنها را بکشید. در این بازی Counter ضد تروریستی Shooting Strike 2020 ، مبارزه با ماجراجویی تمام تروریست ها را از بین ببرید و آنها را مجازات کنید. بازی تیراندازی fps 2020 یک جنگ بقا بین یک سرباز ارتش آمریکا و تروریست جهانی است ، بنابراین قهرمانان بازی ضد حمله واقعی جنگ جهانی روز گذشته در این بازی زنده ماندن تیرانداز fps بجنگید. در این بازی جنگی ارتش و حمله تروریستی 3D Game 2020 ، استراتژی بازی و مهارت های زنده ماندن خود را بهبود بخشید و سلاح های مرگبار بیشتری را علیه دشمنان ایجاد کنید تا تروریسم را نابود کنید و از طریق ضد حمله در این بازی تیرانداز Fps ، تمام تروریست ها را بکشید. در این بازی های جدید ضد تروریستی 2020 ، شما یک تیرانداز تک تیرانداز تکاور کماندو هستید که تروریست ها را می کشد و این نبرد را در میدان جنگ به پایان می رساند. در این بازی تیراندازی Offline FPS 2020 ، بهترین مهارت های تیراندازی با تیرانداز را به نمایش بگذارید و با این بازی های نبرد جنگ ارتش به مجرمان شلیک کنید. در این بازی تیرانداز آفلاین ، با استفاده از بهترین تیراندازها ، مسلسل ها و تانک ها در این بازی های تیرانداز ارتش ایالات متحده ، یک سرباز ابرقهرمان باشید که کسی نمی خواست در این بازی آخرین روز جنگ جهانی با شما مسیر عبور کند.
‏امکانات:
‏• ترکیبی از بازی اکشن Ultimate Action FPS Sniper و بازی جنگ ارتش ایالات متحده
‏• شما قرار است همه دشمنان را با اسلحه های قدرتمند و مخرب بکشید.
‏• گیم پلی روان شما را به منطقه نبرد واقعی بازی های جنگ جهانی 2 می برد.
‏• برای تبدیل شدن به یک افسانه تیرانداز کماندو Assassin Shooter از چند اسلحه استفاده کنید
‏• Epic Sniper of Elite Force برای همراهی شما
‏بازی بقای جنگ جهانی مدرن 2020
‏• بهترین بازی رایگان جنگ ارتش آمریکا در فروشگاه Play
‏• به نظر می رسد محیط واقعی نظامی مربوط به بازی های جنگ جهانی باشد
‏• هیجان و ماجراجویی آخرین ماموریت های تکاور خونریزی.
‏• حالت Stealth Challenge
‏• بهترین بازی تیرانداز FPS.
‏در این بازی تیراندازی رایگان 2020 ، یک کماندوی عامل مخفی باشید که اسلحه خود را بگیرید ، دشمنان را تعقیب کرده و شلیک کنید. در این بازی نهایی Survival Shooter ، برای پیروزی کشور خود در این بازی تیرانداز Elite Force جنگ جهانی ، به همه دشمنان شلیک کنید.
‏‏** کنترل های صاف **
‏** اشکالات رفع شد**

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Rm.art
٣٠ اردیبهشت ١٣٩٩

عالیییییییییییییییییییییییییییی فوقلاده

۱۵ ۹
ماهان
٢٩ بهمن ١٣٩٨

بازمیشه ولی قشنگ نیست

۴ ۱۴
احسان سجادی
٢٨ آبان ١٣٩٨

بازی قشنگ

۱ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده